İllüminati Türkiye'yi Ele Mi Geçirdi?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
caps incici takılan arkadaşlarıma söylüyorum incinin sembolü neydi Baykuş..

Not: İncisözlük'ten alıntıdır.

sizce bir sene içersin de bir sözlük nasıl olur da bu kadar duyulur? lady gaga, rihanna nasıl meşhur olduysa inci sözlük de aynı şekil de oldu.sözlük ufak eylemler ile işe başladı .

ufak ayrıntılarla başlıyorum ; eskiler bilir,bi ara takılırken sözlükte bir yazar gelmişti."gelecekten geliyorum, inci sözlük iyi şeyler yapacak, siyasete atılacak. çok ses getirecek şeyler yapacak" demişti.
aslında gelecekten gelmedi,bu türkiye için hazırlanmış ufak bir kaos projesi. ortalığı karıştırmak için.
(bkz:taksimde sık sık yapılan eylemler)

ve daha 3-4 ay önce sanırım, sözlükten biri depremden 2 gün önce deprem olacak demişti. haarp projesini bilen türk masonlar var.

illuminati tarikanın sembolü olarak piramit göz bilinir "01051776" bu sayıyı yazınca çıkardı..ama artık bu çıkmıyor, çünkü deşifre olmak istemiyor inci sözlük. anarşistmiş gibi davranmaya çalışıyo.

diğer illuminati tarikatı sembolünün ne olduğunu biliyor musunuz?
tahmin edin. neyse söylim, baykuş.baykuş size tanıdık geliyor mu?

cevahir olayına gelince, ufak çaplı bir kaos yaratılmak istendi
siyonistler, masonlar... dünya da kaos yaratmak için elinden geleni yapıyorlar, çünki kaos ortamı olunca dünyaya "deccal" ineceğine inanırlar.bu onların peygamberidir. şeytan ise tanrıları.

bilirsiniz illuminati göz sembolünü her gördüğü yere koyuyor..
google görsellere "illuminati göz" yazın çıkacaktır zaten.
evet,incinin haber sitesi.girin bakalım banner nasıl bişey.

Ekli dosyayı görüntüle 1512

İnci Sözlük Portal
bu siteye girdiğimizde,google chrome kullannalar iyi baksın.yukarıda ufak simge olarak "st" yazısı var."satan" yani şeytan demek beyler.

incinin yakın arkadaşı(mason arkadaşı) inci serkan'ı biraz ele vermiş.
(bkz: inci/#45202)
inci yazarak piramit çizmiş arkadaşımız. acaba neden?

başlık yazan text kutusunun hemen altında boş yere tıklayıp mouseyi aşağı doğru kaydırdığınız da aynen şöyle bir yazı var.
"inci sözlük sevgidir. daniel bernoulli'nin, max planck'in torunları için matematik resim yapmak gibidir. inci sözlük boş bir tuvaldir resim yapmak isteyene."
max planck bir illuminati tarikati üyesidir.
new illuminati: max planck

sözlükte neden birinci, ikinci nesiller 3 ve 4.nesillere saldırıyor. hakaret ediyor?
bunu başlatan kişinin inci olduğunu biliyor muydunuz?
burda bile var birbirine düşürmece.

eskiden olan bitenden saldırılar düzenlendiğinde hep ayın 11inde olurdu.şimdi olan bitene tıklayın 303.sayfaya gelin. ayın 11ini göreceksiniz ve tek bir kişi olan bitene yazmışkim? inci yazmış.ne yazmış bakın bakalım.

moderasyon bu başlığı görmüyormuş gibi yapıyor. silmeleri lazım ama eminim silerlerse bir çok kişi gerçeği anlayacak ve sözlüğü bırakacak.

onu bırakalım,bi ara sözlükte bu başlığı başkası açtı. anlatmaya başladı ki,servere saldırı mı var dendi bişey dendi.ve bir süre sözlüğe girilemedi. tekrar açıldığında eski girilen entryler silindi.bir çok entryniz kayboldu, hatırlıyorsunuz de mi?ilk zamanlar yazdığımız entryler gitmedi ama, sadece o döneminkiler gitti. acayip de mi?

beyler bildiğiniz gibi bu herifler sembolik takılıyorlar ve en önemli sembollerinden biride baykuştur

bir çok önemli yerde sembol olarak baykuşu kullanmışlardır

örnekleri

beyaz sarayın önündeki park baykuş görünümünde düzenlenmiştir inanmayanlar google maptan bakabilir aha bu da caps
http://www.jesus-is-savio...cult-washingtondc_owl.jpg
http://www.vaticanassassi...0/11/Owl_US-Capitol-2.gif
http://www.usgs.gov/image...-capital-kh7-02-19-66.jpg

bunun dışında 1 doların üzerindeki sembolleri biliyorsunuzdur bir tane varki farkedilmesi oldukça zor tahmin edin bakalım ney işte capsler
http://www.crystalinks.com/owl_dollar.jpg
http://www.theforbiddenkn...uth/owl_on_the_dollar.jpg
http://whatisthepyramid.c...9/07/BohemianClubOwl2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/...e-owl-ceremony-day-bw.jpg
http://farm2.static.flick...61097245_a025abea4a_z.jpg

ve asıl gelmek istediğim nokta bu binler için baykuş önemli bi sembol gördüğünüz gibi böyle bir sembole türkiyede de rastladım ve direk aklıma bu binler geldi

aranızda ankaralılar varsa bilirler kızılayın göbeğindeki güvenpark taki heykeli heykelin ön tarafında hiç türklere benzemeyen iki adamın heykeli var arkada önemli ve yanında birkaç arkadaşı heykelin tam arkasında önemli heykelinin altında kocaman roma rakamlarıyla yazılmış bi tarih mevcut şu an kaç olduğunu hatılamıyorum heykelin yine arka kısmında sağda ve solda bir takım kabartmalar mevcut sözde türk halkının geçmişini anlatan hiç biri türke benzemiyor halbuki kısa kesicem binler heykelin arka sağ tarafındaki kabartmada düşünen bi adam var onun hemen dizinin dibinde bi baykuş var görünce aq bu ne alaka dedim türk tarihinde baykuşun ne işi var isteyen gidip heykeli inceliye bilir güvenparkta herkes biliyodur zaten yerini elimde caps yok k. bakmayın

derken heykeli kimin yaptığını fln araştırdım karşıma bir isim çıktı clement holmez adında 1920 lerde hitlerden kaçan avustralyalı bir taş ustasıymış yani mimar masonların zaten ana mesleğidir aynı zamanda bu adam aynı zamanda tbmm ve genel kurmay binasınında mimarıdır ankarada bir çok yapıda parmağı vardır şehir planlamasıda dahil bunları öğrendikten sonra ordaki baykuşun ne ayak olduğunu anladım bunu destekler nitelikte meclistede şeref holünde yerde masonik semboller olduguyla ilgili tv de bir haber gördüm ve bütün bunlar anlam kazanmaya başladı

şimdi sıkı durun beyler ankaradaki bu yapılarla ilgili bi komplo teorim var eğer arzu ederseniz onuda yazarım sormak istedikleriniz varsa yazın

ayrıca ankarada ki binlerin güven parktan geçerken şu heykeli bi incelemesini istiyorum özellikle arka taraftaki kabartla figürleri

edit:

evet beyler sıra komplo teorisinde

ankaralı binler bilir zaten bilmeyenler google maptan baksın

bu güvenpark heykelinin hemen arkasında başbakanlık onun arkasında içişleriydi sanırım onun hemen arksındada tbmm var tbmm nin çaprazındada genel kurmay başkanlığı bu üç yapınında mimarı aynı clement holmez bu tamamen benim hayalgücümün ürünü bi komplo teorisidir bence güvenpark heykelinden tbmm yye ve genel kurmaya giden gizli bi geçit olabilir ki genel kurmayın önündeki heykellerde çok gariptir bilen bilir bu gizli geçitin varlığını bana düşündüren tam o bölgede metronun mantıksız bi şekilde bitmesi gibi bi çok sebep var bunu ne amaçla kullanırlar bilemem orasınıda sizin hayl gücünüze bırakıyorum davincinin şifresi filmini izleyenler anlar zaten

Alıntıdır.

Bilgi icin tesekkurler.
Ya zaten boyle bir orgut olduguna inanmayanlar bir sure sonra inanacaklar. Cunku merak bu. İnsanin en aciz olan ozelligidir ve binde birde olsa bu gibi durumlarda ise yariyor. Zaten sembolleri bile bilip hafizaniza lmaniz yeterli. Yarin bir gun bu tespitleri bu sayede baskalari degil biz yapacagiz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Düşüncelerimi derinlemesine yazardım ama bilinç altinizi etkilemek istemem ama illuminati var diye de yapmayın yaaa...Neyse TIP!!!!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Düşüncelerimi derinlemesine yazardım ama bazı yorum yazanlar hem korkmuş hemde birilerinin bilinç altını etkilemek istemem...

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
incide adamlar sürekli sallar oda onlardan biri

illüminati bu kadar güçlü bi örgüt ama kendini ifşa ettiriyor :D

piramitleri illüminati yaptı :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
ben illüminatinin başkanı. dizi kolik dün gece örgütümüzden kaçtı ve sizi kandırmaya çalışıyor. biz aslında yokuz. onun emellerine alet olmayın

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
caps incici takılan arkadaşlarıma söylüyorum incinin sembolü neydi Baykuş..

Not: İncisözlük'ten alıntıdır.

sizce bir sene içersin de bir sözlük nasıl olur da bu kadar duyulur? lady gaga, rihanna nasıl meşhur olduysa inci sözlük de aynı şekil de oldu.sözlük ufak eylemler ile işe başladı .

ufak ayrıntılarla başlıyorum ; eskiler bilir,bi ara takılırken sözlükte bir yazar gelmişti."gelecekten geliyorum, inci sözlük iyi şeyler yapacak, siyasete atılacak. çok ses getirecek şeyler yapacak" demişti.
aslında gelecekten gelmedi,bu türkiye için hazırlanmış ufak bir kaos projesi. ortalığı karıştırmak için.
(bkz:taksimde sık sık yapılan eylemler)

ve daha 3-4 ay önce sanırım, sözlükten biri depremden 2 gün önce deprem olacak demişti. haarp projesini bilen türk masonlar var.

illuminati tarikanın sembolü olarak piramit göz bilinir "01051776" bu sayıyı yazınca çıkardı..ama artık bu çıkmıyor, çünkü deşifre olmak istemiyor inci sözlük. anarşistmiş gibi davranmaya çalışıyo.

diğer illuminati tarikatı sembolünün ne olduğunu biliyor musunuz?
tahmin edin. neyse söylim, baykuş.baykuş size tanıdık geliyor mu?

cevahir olayına gelince, ufak çaplı bir kaos yaratılmak istendi
siyonistler, masonlar... dünya da kaos yaratmak için elinden geleni yapıyorlar, çünki kaos ortamı olunca dünyaya "deccal" ineceğine inanırlar.bu onların peygamberidir. şeytan ise tanrıları.

bilirsiniz illuminati göz sembolünü her gördüğü yere koyuyor..
google görsellere "illuminati göz" yazın çıkacaktır zaten.
evet,incinin haber sitesi.girin bakalım banner nasıl bişey.

Ekli dosyayı görüntüle 1512

İnci Sözlük Portal
bu siteye girdiğimizde,google chrome kullannalar iyi baksın.yukarıda ufak simge olarak "st" yazısı var."satan" yani şeytan demek beyler.

incinin yakın arkadaşı(mason arkadaşı) inci serkan'ı biraz ele vermiş.
(bkz: inci/#45202)
inci yazarak piramit çizmiş arkadaşımız. acaba neden?

başlık yazan text kutusunun hemen altında boş yere tıklayıp mouseyi aşağı doğru kaydırdığınız da aynen şöyle bir yazı var.
"inci sözlük sevgidir. daniel bernoulli'nin, max planck'in torunları için matematik resim yapmak gibidir. inci sözlük boş bir tuvaldir resim yapmak isteyene."
max planck bir illuminati tarikati üyesidir.
new illuminati: max planck

sözlükte neden birinci, ikinci nesiller 3 ve 4.nesillere saldırıyor. hakaret ediyor?
bunu başlatan kişinin inci olduğunu biliyor muydunuz?
burda bile var birbirine düşürmece.

eskiden olan bitenden saldırılar düzenlendiğinde hep ayın 11inde olurdu.şimdi olan bitene tıklayın 303.sayfaya gelin. ayın 11ini göreceksiniz ve tek bir kişi olan bitene yazmışkim? inci yazmış.ne yazmış bakın bakalım.

moderasyon bu başlığı görmüyormuş gibi yapıyor. silmeleri lazım ama eminim silerlerse bir çok kişi gerçeği anlayacak ve sözlüğü bırakacak.

onu bırakalım,bi ara sözlükte bu başlığı başkası açtı. anlatmaya başladı ki,servere saldırı mı var dendi bişey dendi.ve bir süre sözlüğe girilemedi. tekrar açıldığında eski girilen entryler silindi.bir çok entryniz kayboldu, hatırlıyorsunuz de mi?ilk zamanlar yazdığımız entryler gitmedi ama, sadece o döneminkiler gitti. acayip de mi?

beyler bildiğiniz gibi bu herifler sembolik takılıyorlar ve en önemli sembollerinden biride baykuştur

bir çok önemli yerde sembol olarak baykuşu kullanmışlardır

örnekleri

beyaz sarayın önündeki park baykuş görünümünde düzenlenmiştir inanmayanlar google maptan bakabilir aha bu da caps
http://www.jesus-is-savio...cult-washingtondc_owl.jpg
http://www.vaticanassassi...0/11/Owl_US-Capitol-2.gif
http://www.usgs.gov/image...-capital-kh7-02-19-66.jpg

bunun dışında 1 doların üzerindeki sembolleri biliyorsunuzdur bir tane varki farkedilmesi oldukça zor tahmin edin bakalım ney işte capsler
http://www.crystalinks.com/owl_dollar.jpg
http://www.theforbiddenkn...uth/owl_on_the_dollar.jpg
http://whatisthepyramid.c...9/07/BohemianClubOwl2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/...e-owl-ceremony-day-bw.jpg
http://farm2.static.flick...61097245_a025abea4a_z.jpg

ve asıl gelmek istediğim nokta bu binler için baykuş önemli bi sembol gördüğünüz gibi böyle bir sembole türkiyede de rastladım ve direk aklıma bu binler geldi

aranızda ankaralılar varsa bilirler kızılayın göbeğindeki güvenpark taki heykeli heykelin ön tarafında hiç türklere benzemeyen iki adamın heykeli var arkada önemli ve yanında birkaç arkadaşı heykelin tam arkasında önemli heykelinin altında kocaman roma rakamlarıyla yazılmış bi tarih mevcut şu an kaç olduğunu hatılamıyorum heykelin yine arka kısmında sağda ve solda bir takım kabartmalar mevcut sözde türk halkının geçmişini anlatan hiç biri türke benzemiyor halbuki kısa kesicem binler heykelin arka sağ tarafındaki kabartmada düşünen bi adam var onun hemen dizinin dibinde bi baykuş var görünce aq bu ne alaka dedim türk tarihinde baykuşun ne işi var isteyen gidip heykeli inceliye bilir güvenparkta herkes biliyodur zaten yerini elimde caps yok k. bakmayın

derken heykeli kimin yaptığını fln araştırdım karşıma bir isim çıktı clement holmez adında 1920 lerde hitlerden kaçan avustralyalı bir taş ustasıymış yani mimar masonların zaten ana mesleğidir aynı zamanda bu adam aynı zamanda tbmm ve genel kurmay binasınında mimarıdır ankarada bir çok yapıda parmağı vardır şehir planlamasıda dahil bunları öğrendikten sonra ordaki baykuşun ne ayak olduğunu anladım bunu destekler nitelikte meclistede şeref holünde yerde masonik semboller olduguyla ilgili tv de bir haber gördüm ve bütün bunlar anlam kazanmaya başladı

şimdi sıkı durun beyler ankaradaki bu yapılarla ilgili bi komplo teorim var eğer arzu ederseniz onuda yazarım sormak istedikleriniz varsa yazın

ayrıca ankarada ki binlerin güven parktan geçerken şu heykeli bi incelemesini istiyorum özellikle arka taraftaki kabartla figürleri

edit:

evet beyler sıra komplo teorisinde

ankaralı binler bilir zaten bilmeyenler google maptan baksın

bu güvenpark heykelinin hemen arkasında başbakanlık onun arkasında içişleriydi sanırım onun hemen arksındada tbmm var tbmm nin çaprazındada genel kurmay başkanlığı bu üç yapınında mimarı aynı clement holmez bu tamamen benim hayalgücümün ürünü bi komplo teorisidir bence güvenpark heykelinden tbmm yye ve genel kurmaya giden gizli bi geçit olabilir ki genel kurmayın önündeki heykellerde çok gariptir bilen bilir bu gizli geçitin varlığını bana düşündüren tam o bölgede metronun mantıksız bi şekilde bitmesi gibi bi çok sebep var bunu ne amaçla kullanırlar bilemem orasınıda sizin hayl gücünüze bırakıyorum davincinin şifresi filmini izleyenler anlar zaten

Alıntıdır.

Oooo Destan Yazmış Mübarek:D :F :D :F

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
İlluminati örgütü Türkiyeyi ele geçirdi demiyoruz zaten vardı ama daha da yerleşiyorlar.Bu hangi alanda olursa olsun.Buradaki amaç bilinçlenmeniz doğrultusunda...

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlluminati örgütü Türkiyeyi ele geçirdi demiyoruz zaten vardı ama daha da yerleşiyorlar.Bu hangi alanda olursa olsun.Buradaki amaç bilinçlenmeniz doğrultusunda...

Aynen. Ama eger biz birsey yapmazsak ele gecirecekler zaten bizi. Umarim uyaniriz artik bizde bu yanlidlari, bu oyunlari, bu planlari goruruz ve dinimize sahip cikariz İns. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dusuncelerini bilmek isterim acikcasi ama bu sana kalmis birsey tabi...

Diyelim ki illüminati olayını piramitlerden ele alalım taaa bize ilk okulda 3gen'den bahsedilerek piramitler anlatilirdi..3gen piramite benzer çoçuklar - çoçukları üçgeni hatırlamak için aklınıza pramit gelsin denir durur.İlkokuldan beridir illüminati içimize işledi o zaman(?) Her eğitim sistemi illüminati üzerine kuruldur öyleyse.

İllüminati diye bişey yoktur nasıl ki ataistler Allah yoktur diyorsa Allah'ın varliğina inananlarin Allah'ı yoksayan kişilere savunma amaçli oluşturulmuş hikayelerdir.Neyse bu kadarcık olsun fikrimi yazmiş oldum.Daha yazardım ama dediğim gibi insani etkileyen kişinin duygu ve düşüncesine farklı yöne sevk eden yorumlar yazabilirim yanlişlikla olsada bu yanlişliğa alet olmak istemem.Din kişinin kendi vicdanı ve özgürlüğüne bırakılmalıdır bence.

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Piramitler ile İlluminati arasındaki bağlantı o şekilde değil.O zaman her benzer yönü bulunan nesneleri İlluminati ile bağdaştırmak gerekir.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@Forumdash; Senin dediğin gibi olsa o zaman geometri dersi başlı başına İllüminati. Fakat bizim anlatmak istediğimiz o değil. İllüminatide ki işaretler genelde günlük hayatımızda karşımıza çıkar ve mesela bilimsel bir nesneyle ilişkilendirilemez.