İllüminati Türkiye'yi Ele Mi Geçirdi?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
XdragXX bende illuminatidenim :D
Nickime bakın :D
Bilinç altınız feci oldu benim yüzümden :D

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
capslock subliminal mesajla sen hatırlamasan da bilinç altın hatırlıyor

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
capslock subliminal mesajla sen hatırlamasan da bilinç altın hatırlıyor

Aynen Hamdi. Baksana yalanlayip duruyorlar surekli. İlluminati sizi o kadar etkilemiski bu subliminal mesajlar (Goz, G, Piramit, seytan, 666...) normal geliyor artik. Uyanin ve kendinize gelin. Bizi saf sanip beynimizi seytana taptirmaya calisiyorlar. Ve hala bunu inkar ediyorsunuz.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Yaşım gereği bu tip şeylere inanıyorum. Keşke konuyu görmeseydim veya girmeseydim. Artık tedarikli olucam :)

Korkman veya tirsman bir ise yaramaz. Hatta korkmak anlamsiz. Cunku İlluminati cin veya peri degil. Normal bir orgut de degil. Cok buyuk bir orgut. Cunku parasi var, adamlari var ve herseyi yaptirabiliyorlar. Bu orgute calisan unlulerin cogu musluman ve hristiyandir. Seytana filanda tapmazlar. Ancak yaptiklari masonik hareketler oyleymis gibi gosteriyor onlari ama İlluminati orgutunun tehtidi altindalar. Bu orgutun badinda İsrail geliyor. Yeni neslin beynine once bu tur isaretleri oturtup bir sure sonra gercek Allahiniz Seytandir (!) diyecekler. (Tovbe tovbe) Ama bunu basarmasina izin vermemeliyiz. Deccali ve Seytani bilerek hareket etmeliyiz. En onemliside bunu cevremize aktarmaliyiz. İzledigimiz ve diinledigimiz seylerede mumkun oldugunca dikkat etmeliyiz.

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Bu konu hakkında zamanında çok fazla araştırma yapmıştım ve sonradan saplantılı hale geldi ve bıraktım.Dünya düzeni denen bir olgu var ve bizim tahmin edemeyeceğimiz kadar büyük ve karmaşık.

Bu konu hakkında elimde bu tip videolar var isteyen olursa site ve video verebilirim :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Korkman veya tirsman bir ise yaramaz. Hatta korkmak anlamsiz. Cunku İlluminati cin veya peri degil. Normal bir orgut de degil. Cok buyuk bir orgut. Cunku parasi var, adamlari var ve herseyi yaptirabiliyorlar. Bu orgute calisan unlulerin cogu musluman ve hristiyandir. Seytana filanda tapmazlar. Ancak yaptiklari masonik hareketler oyleymis gibi gosteriyor onlari ama İlluminati orgutunun tehtidi altindalar. Bu orgutun badinda İsrail geliyor. Yeni neslin beynine once bu tur isaretleri oturtup bir sure sonra gercek Allahiniz Seytandir (!) diyecekler. (Tovbe tovbe) Ama bunu basarmasina izin vermemeliyiz. Deccali ve Seytani bilerek hareket etmeliyiz. En onemliside bunu cevremize aktarmaliyiz. İzledigimiz ve diinledigimiz seylerede mumkun oldugunca dikkat etmeliyiz.
Hacı bu kadar çok düşünme :D:D .Sözün Bittiqi An ve Beklenen qün deyip geç:D ben gibi:D dünya kaç milyar yaşında neler gelmiş neler gitmiş :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu konu hakkında zamanında çok fazla araştırma yapmıştım ve sonradan saplantılı hale geldi ve bıraktım.Dünya düzeni denen bir olgu var ve bizim tahmin edemeyeceğimiz kadar büyük ve karmaşık.

Bu konu hakkında elimde bu tip videolar var isteyen olursa site ve video verebilirim :)
Bana verirsen cok sevinirim. :)

- - - Ekleme - - -

Hacı bu kadar çok düşünme :D:D .Sözün Bittiqi An ve Beklenen qün deyip geç:D ben gibi:D dünya kaç milyar yaşında neler gelmiş neler gitmiş :)

Ya ama gercekten bu tur seylere sessiz mi kalalim. En basindan hazirlikli olmamiz lazim bunlara. Ayrica bu konu hakkinda herkesin az cok bilonclenmesi gerek. İnanmasalar bile bu durum hakkinda hic coktan bilgi sahibi oluyor herkes. Az veya cok. Onemli olan dogru yolu yani Allah'i gormesi... :)

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Benim bu olaydan önceden haberim filan yoktu bu konuyla öğrendim maalesef

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Siz böyle video falan izlemeseniz bilinç altınız falan etkilenmez rahat olun bunlar Amerika'nın oyunları :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Siz böyle video falan izlemeseniz bilinç altınız falan etkilenmez rahat olun bunlar Amerika'nın oyunları :D

Bunlar Amerika degil İsrailin oyunlari. :D Ayrica siz anlamak istemiyorsunuz ama bu semboller sizin hafizaniza kazinmis. Sacma diyorek bunu ispatliyorsunuz.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
:D Hafızama kazınsa aaa derim öyle birşey olmadı :D
Amerikan oyunların lafın gelişiydi artı illuminati diye birşey yok ama masonluk var onu inkar edemem işte hatta Osmanlıda bile vardı İttihak ve Terakki Partisinde hatta mecliste bile vardı