NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi başlayalı kaç saat oldu ama heyecan bir an bile eksilmedi. Yarın alacağı reyting maç yüzünden pek umrumda değil...

Bu arada Avcı'nın Taner hoca olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Çok iyi bir bölümdü. Bu bölümü de başka senarist yazmış ama dizinin tadını bozmadan güzel bir şekilde devam ettirmiş. :Z Öğrenciler başlarda yine sinir etti ama sonunda Akif Hoca'ya destek olacağı dönem başlayacağı için daha sakin sakin izleriz gibi. Aslında sinir olduğumuz insanlara bile önyargılı olmamak gerektiğini öğreniyoruz. Selin'e kızar gibi olduk ama hikayesini öğrenince onu da anlamaya başladık yani öğrenciler ders alırken biz izleyiciler de hemen yargıya varmamamız gerektiğini sık sık hatırlıyoruz.

İlker Kaleli ve Serkan Keskin'i sonunda karşı karşıya izlemek de güzeldi. Nihayet Zeynep okula geldi ve Taner'in foyası da ortaya çıkmak üzere yani hikaye gittikçe dallanıp budaklanıyor. Maç, 6 aylık ara, gün değişimi derken önünde bir sürü zorluk var ama inanıyorum ki izleyicisini bir şekilde bulacak. Tüm ekibin emeğine sağlık. :Z

Bu arada dizinin hala 1 saat 40 dakika civarında sürmesi muhteşem. Sırf 3 saat dizi yapanlara inat bu tavrını koruyabilmesi için bile izlenir. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm 1 saat 45 dakika sürdü. :eek: Son 2 bölüm gibi...

Ben reklama girdikten sonra biter zannediyordum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Fragman da en az bölüm kadar iyi. :Z Ama Akif'in Zeynep'e bakışı şimdiden dağıttı. Bu adam iliğine kemiğine kadar aşık. :bhr:

Yalnız kıyafetlerin değişmesi tamam ama Afra Saraçoğlu saçını mı boyatmış? Belki ışıktandır diye düşünüyorum bu kadar bariz bir devamlılık hatası yapılmaz çünkü. (b)

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ceren'in tez zamanda bu diziden ayrılması dileğiyle. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bu arada dikkatimi çeken bir diğer şey ise Selin'i oynayan kızın çok kötü diksiyonu. Henüz yolun başında olduğu için oyunculuğunu geliştirebilir ama dizi bittikten sonra ilk başta diksiyon dersi alsa iyi olacak. O kadar hızlı konuşuyor ki önemli sahnelerde ne dediğini anlayamıyoruz bile. Umarım güzelliğine güvenip gerisini koyverenlerden olmaz.