Show Çukur - Dizi Yorumları

Aaa Vartolusuz Yamaç sarmıyor gerçekten :A Ama Vartoluyu tekrar mafyaya attılar bakalım gerçi plan yapıyordur ama olsun :F
Resmen lafından dönmeden Tayyip amcayi geçtin hep parlaklar icin baslayip sonra daha iyi oyunculara kunçun kunçun ediyorsun neyse tek eksiğin ve dizileri onları da yakında bırakırsın:A

Resmen lafından dönmeden Tayyip amcayi geçtin hep parlaklar icin baslayip sonra daha iyi oyunculara kunçun kunçun ediyorsun neyse tek eksiğin ve dizileri onları da yakında bırakırsın:A
O görüntüler Beyefendi'nin elindeydi. Avukat babasının işlerinin hepsini ele aldıktan sonra o görüntüleri de bulabilir. :(
EVET RESMEN DEĞİŞTİ SENARYO BE :A
Aaa beni her zaman kötü karakterler çeker Aras oyüzden bu dizide bana hitap edemiyor
:A :A :A @xemrexxx

Selim resmen hainlikleri hepsi unutuldu baştan beri iyiymiş gibi gözüküyor :A Vartoluların oturduğu masada Selimde oturmalıydı :A :A :A @serhatt @S.G.A.T.

@S.G.A.T. Azeybeycandan öektup falan mı yolladı devlet büyüklerinden ricamı ettirdi naptıysa Selim escinsel olayından da hainliktende sıyrıldı :A :A :A
eşcinsellik olayını nasıl işlediler zaten şaşırmıştım,keşke devam etseydi de diğer dizilere de örnek olsaydı
mesela UTCde Serhan eşcinsel olsaydı :A

eşcinsellik olayını nasıl işlediler zaten şaşırmıştım,keşke devam etseydi de diğer dizilere de örnek olsaydı
mesela UTCde Serhan eşcinsel olsaydı :A
Yanında tuttuğu oğlandan hoşlanıyordu mesala Selim :A

Beyefendi abisini öldürdünü öğrenirse yanındakı oğlan seni terk eder diye santaj yapıyordu Selime :A :A :A

Ben onu parlak olarak görmüyorum :A
Aaa Bu düşüncelerine üzülmüş :A :A :A
cukur-2-6.jpg