Show Çukur - Dizi Yorumları

Ahahah attıgın videoya da şarkı mı söylüyor yine Ulan İstanbul:A
Şuan tekrarı var Aliço haatanede şuan :X Aras takımları çekti. Azcık bakayım da sonra cinayetler ve kadın izlemek için inzivaya çekilcem :X
kız sizin şirkete noldu resmen eski kaliteli günlerinize dönmüşsünüz UTC ve çukurla ben şok resmen 😱

Niye bu diziye başladım bilmiyorum. Belki de, sektörün en çok övülen dizisini izleyip, yerden yere vurmak içindir. 9. dakikadayım; küfür ve argodan başka bir şey duyamadım. Bi' de o giriş sahnesi neydi ya. :F

Niye bu diziye başladım bilmiyorum. Belki de, sektörün en çok övülen dizisini izleyip, yerden yere vurmak içindir. 9. dakikadayım; küfür ve argodan başka bir şey duyamadım. Bi' de o giriş sahnesi neydi ya. :F
O tarz mahallelerde hayatlar öyle zaten. RTÜK esliginde gercegi yanstmaya calisiyor adamlar :D

kurtlar vadisinde polat yaralanıp elifin mezarında bayılmıştı çukurda vartolu vurulup sadişle adı yazan yerde bayılsa iyi olurdu
1f600.png

çukur sezon finali son sahnesini şöyle yaparım ben olsam nazım bütün koçovalı erkeklerini vurdurur(vartolu hariç) içlerinden selimin durumu en ağırdır nazım vartolu'nun işini kendi bitirmek ister silahını saklar ve vartoluyla kapışmaya başlarlar kapışmada silah yere düşer silah vartoluyla nazımın elleri arasında kalır ve ekran kararır silah sesi gelir kim vurulmuştur?-sezon finali bölüm sonu

aa yamacın abisini diyorsun hain o :A :A :A

şu sahneyi kaçırmıssın mutlaka izle :F

Sonra izlerim kadın ve cinayetlere bakamaya gideyim ancak akşam olur :F ne biçim dizi süreleri var yarabbim :T:

O tarz mahallelerde hayatlar öyle zaten. RTÜK esliginde gercegi yanstmaya calisiyor adamlar :D

sena da serdarı vurarak(bence o vuruyor) gerçek çukurlu oluyor siftah yapıyor resmen :D :D

Ben bunu değil Siyah Beyaz Aşk'ı izlemeye başladım. :Z
cigdemin oldugu konulardan kacarken @destere isimli videomuzu da koyalim :A @Harunnn60 ve @serhatt bayilacaklar:A @Ahmed @Dosi @kerem @eskici @gözlemci @MasacRE- @MEnes @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @cookies @vadikızı

Foklar o kadar hızlı koşabiliyor muydu :A @Çiğdem-

Kiz destere tosbaga degil ki for baligi ile bozayi karisimi garip bir canli:A
Hahah Aaa bence @destere burada beni @xemrexxx den kurtarmaya geliyor ayoll
:A :A :A