Çukur - 67. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 34. Bölüm - SEZON FİNALİ!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında dizi çok daha başarı sağlayabilirdi ancak sanki biraz kolayına kaçtılar 2.sezon fiyasko çıktı karakuzuların ardından daha başka hikayeyi çok dikkatli işleyişini yapmalıydı karakuzuların etkisini öbür oyuncular sağlayamadı :(
Karakuzulardan sonra beğenmedim sezon fınalıne onlarla gitmeliydi bu yüceli kimse sevmiyor niye yeni sezona kalıyor :F

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Karakuzulardan sonra beğenmedim sezon fınalıne onlarla gitmeliydi bu yüceli kimse sevmiyor niye yeni sezona kalıyor :F
Karakuzuların ardından beklentiyi fazla tutup daha çok iddialı hikayeyi dikkatli işleyebilirdi.bunu yapamıyorsa da karakuzular diziden çıkmamalıydı timsahın konuşmaları dışında çok zayıf kalıyorlar :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karakuzuların ardından beklentiyi fazla tutup daha çok iddialı hikayeyi dikkatli işleyebilirdi.bunu yapamıyorsa da karakuzular diziden çıkmamalıydı timsahın konuşmaları dışında çok zayıf kalıyorlar :A
Mahsun döner inş :A :A :A Timsahı bende sevdim şu Yücel ve Azeri sevmedim :A

• Harika
Reactions: Turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok yakında geliyor :Z @Yiğitt in kanalı Blu Tv'deyiz :A

Aaa nette yanı :F @Yiğitt Paraları koparsın onun adına sevindim sadece :A

Ben türk dizilerinde netten yayına karşıyım yanı özellikle @Aserat fil dizisini falan geliyor etkinlikte oylamaya koyuyor sevmiyorum :A Reyting olarak yarışmıyorlar ayrıca seçme oyunculardan iyileride alabiliyorlar :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa nette yanı :F @Yiğitt Paraları koparsın onun adına sevindim sadece :A

Ben türk dizilerinde netten yayına karşıyım yanı özellikle @Aserat fil dizisini falan geliyor etkinlikte oylamaya koyuyor sevmiyorum :A Reyting olarak yarışmıyorlar ayrıca seçme oyunculardan iyileride alabiliyorlar :A
Net dizileri>TV dizileri. Yavaş yavaş TV'yi yok edecek inş net dizileri :A

• Güldürdün

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,060
Vlla @turkuazz diyordu sanırım seneye ecünnüler olucak diye :( :( :( @xemrexxx @serhatt

Ama bu senarist yoruma göre değiştiriyor :A İlk 2 bölüme gelen ağır eleştirielrden sonra çatıdakı ecünnülerin kafasına terlikleri fırlatır onları indirir hapisten bizimkileri çıkarırız :A :A :A
Emrahtan sonra bıraktım ben, sende bırak bence :A

• İlginç