Çukur - 59. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 26. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok kız hiç odaklanmadı, sen yokken ölü gibi forum çok sıkıldım :( bi daha gitme bi yerlere yokluuğn hissediliyor fazlasıyla :bhr:
Ahh çok tşşk cnm iltifatından daha çok sevgin için düşüncelerimiz karşılıklı :bhr::bhr::bhr:

Haber vermeye fırsatım olmadı uyandık gittik ama sağlık yönünden sıkıntı olamsında önceleri gibi önemli olan o :bhr: Tam detaylı olarak yarından itibaren aktifliğim yine devam eder :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,956
Puanı
1,060
Ahh çok tşşk cnm iltifatından daha çok sevgin için düşüncelerimiz karşılıklı :bhr::bhr::bhr:

Haber vermeye fırsatım olmadı uyandık gittik ama sağlık yönünden sıkıntı olamsında önceleri gibi önemli olan o :bhr: Tam detaylı olarak yarından itibaren aktifliğim yine devam eder :Z:Z:Z
Zaten gelmediğin zaman bi işin olduğunu anlıyorum direkt :A Enleri de aç bi zahmet :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
Vartolunun ceketiyle bilerek Soy adını kapatmışlar sadece K harfini gösteriyorlar Koçovalı çıkacak işin sonunda işte :F:F:F @Forumdash @serhatt @MasacRE @Sherlock @xemrexxx
onu demiyorum kudretin doğum tarihini diyorum koçovalı çıkmaz yamaç ile sena üveyde olsa akraba çıkarlar yoksa hem daha kısa gibi soyadı şunlardan biri olabilir soyadı bazıları trolldür
kaya
kurt
keçi
köpek
köfte
kasap
kaşar
katip
kalın
kısa
kara
kılıç

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onur Saylak kalıcı olarak bu dizide yer almayı kabul etmez. :A
Çarpışma büyük ihtimalle bitecek Veli ölmeden kendini Çukura atsın Vartolu gibi onda da iyiye dönük şey var hem onlarlada dost :A :A :A

@Forumdash Abicim biişiler ayarlar bence ama şeye gülüyorum Yamaçlar bu kim diyorya Bende başka bir yerin kötü adamıyım işte deseydi Veli :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
Bu arada Aras ile Mahsun kavga sahnesi çekiliyormuş sanırım ayy kimi tutacam ben :eek::eek::eek: Banada bir zaman kapısı açsalarda gidip aralarına oklava sokup ayırsam :A:A:A @Forumdash @MasacRE @Sherlock @xemrexxx @ömer karataş
Bu arada Aras ile Mahsun kavga sahnesi çekiliyormuş sanırım ayy kimi tutacam ben :eek::eek::eek: Banada bir zaman kapısı açsalarda gidip aralarına oklava sokup ayırsam :A:A:A @Forumdash @MasacRE @Sherlock @xemrexxx @ömer karataş
heyecanı yok ile yamaç alacaktır mahsun kendini atıp ölebilir o kavgadan sonra

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten gelmediğin zaman bi işin olduğunu anlıyorum direkt :A Enleri de aç bi zahmet :A
Aaa evet sağlık yönünden senin aktif olmadın dönemlerde çok öyle durumlar oldu en son dayım oalyı onu sende biliyorsun :( sağlık sıkıntısı olmasında başka işlerle alakalı olsun bende ozaman teselli buluyorum tabi aklım bir yandan burda her gün giriyorum 5 yıldır çünkü ara vermeden :bhr::bhr::bhr:

Bu gece onada bakacam yatmadan cnm bildirimleri işlerimi tüketeyim :Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
onu demiyorum kudretin doğum tarihini diyorum koçovalı çıkmaz yamaç ile sena üveyde olsa akraba çıkarlar yoksa hem daha kısa gibi soyadı şunlardan biri olabilir soyadı bazıları trolldür
kaya
kurt
keçi
köpek
köfte
kasap
kaşar
katip
kalın
kısa
kara
kılıç
Vlla soy adını sadece k gösterip duruyorlar bilmiyorum cnm idrisin kardeşi çıkıcak söylentiler ilk sezonda fazlaydı ama adam ölünce konu kapanmıstı :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: ömer karataş

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731