Çukur - 59. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 26. Bölüm

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İçerde ne alaka yaa? Çağatay'ın babası İdris mi :F İyice b**ka sarmişlar:F Dün pek izlemedim Selim sahnesi hariç:A

İçerde'yi de alet ettilerse dizinin ne kadar rezil oldugu ortada:A Bari İçerde kalitesinden yararlanalım demişler:A
Ne yapacaklarını şaşırdı bunlar, bir çeki düzen ver şirketine artık :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçerde ne alaka yaa? Çağatay'ın babası İdris mi :F İyice b**ka sarmişlar:F Dün pek izlemedim Selim sahnesi hariç:A

İçerde'yi de alet ettilerse dizinin ne kadar rezil oldugu ortada:A Bari İçerde kalitesinden yararlanalım demişler:A
İçerdeye gönderme yapıyorlar işte bari Yamaç fatiha okusun Kudrete :A :A :A @xemrexxx @serhatt @Sherlock

Zaten Baykal olayıda karıştı mezar boş eski baykal Halkanın bitmesini bekliyor sanırım sezon fınalıne gelecek gibi başka detaylar yine verildide kim izledi izlemedi bilmedimden çok akrıştırmıyayım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İçerdeye gönderme yapıyorlar işte bari Yamaç fatiha okusun Kudrete :A:A:A @xemrexxx @serhatt @Sherlock

Zaten Baykal olayıda karıştı mezar boş eski baykal Halkanın bitmesini bekliyor sanırım sezon fınalıne gelecek gibi başka detaylar yine verildide kim izledi izlemedi bilmedimden çok akrıştırmıyayım :A:A:A
Ben izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Fişini çekicem zaten :T:
İçerdeye gönderme yapıyorlar işte bari Yamaç fatiha okusun Kudrete :A:A:A @xemrexxx @serhatt @Sherlock

Zaten Baykal olayıda karıştı mezar boş eski baykal Halkanın bitmesini bekliyor sanırım sezon fınalıne gelecek gibi başka detaylar yine verildide kim izledi izlemedi bilmedimden çok akrıştırmıyayım :A:A:A
Sen de izlemiyon ki artık:A O çoçuktan izliyorsun:A Elmalı diziyi mi izliyorsun yoksa:F

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,956
Puanı
1,060
Dizi iyice CW dizileri gibi oldu Flash ve Arrow gibi birbirine konuk olmaya basladılar @Forumdash @mrt-06 iyi bilirler :A:A:A

Flash gibi zamanlar birbirinede pararel olmaya başladı çarpışmayla aynı dönemde geçmesi yetmiyor gibi içerdeylede öyleymiş Kudret Sönmezin mezarı Çukurda :A:A:A @MasacRE @Sherlock @ömer karataş @turkuazz @MEnes

30187f4f0b0.png
Kız sen nerdesin be 2 gündür!!!

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,956
Puanı
1,060

yamaç @xemrexxx e okusun fatihayı da belki kurtuluruz temelli :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

Sanırım şey demek istedi, İçerde'de Kudret'in mezarının olduğu yerde çekim yapmışlar. Onu diyor sanırım. :A @Çiğdem @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Ya o değilde şu crossover mevzusunu abartmasınlar, bu kalitesiz dizide Çarpışma'nın kaliteli oyuncularını görmek istemiyorum. Çarpışma'nın seviyesini düşürecekler. :T:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanırım şey demek istedi, İçerde'de Kudret'in mezarının olduğu yerde çekim yapmışlar. Onu diyor sanırım. :A @Çiğdem @MasacRE
İçerde'ye gönderme yapmışlar işte ya :A Ama aynı evrendelerse şu an burada Yamaç, İdris gibi İçerde'de oynayan kişilerin olmaması lazım normalde :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
İçerde'ye gönderme yapmışlar işte ya :A Ama aynı evrendelerse şu an burada Yamaç, İdris gibi İçerde'de oynayan kişilerin olmaması lazım normalde :A

Yapmasınlar gönderme falan ya, kaliteli dizilere gönderme yaparak kalitesizliği örtmeye çalışıyorlar. :T: Böyle sahneler çeke çeke yüzüklüyü unutmuşlar iyice, hala çıkmamış ortaya baksana. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061

Ben izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum :A
Fişini çekicem zaten :T:

Sen de izlemiyon ki artık:A O çoçuktan izliyorsun:A Elmalı diziyi mi izliyorsun yoksa:F
yamaç @xemrexxx e okusun fatihayı da belki kurtuluruz temelli :A
Ya o değilde şu crossover mevzusunu abartmasınlar, bu kalitesiz dizide Çarpışma'nın kaliteli oyuncularını görmek istemiyorum. Çarpışma'nın seviyesini düşürecekler. :T:
ne saçmalıyorsunuz yine:A