Çiftler Yarışıyor Kazanan: sokak sanati

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
VPgykP.png

Evet @xemrexxx in yapmak istediği ama yapamadığı, benim dokunuşumla forumun efsaneleri arasına giren yarışma Çiftler Yarışıyor'da şampiyonluk heyecanı yaşanıyor.

Az önceki durumda puan durumu 45-45 beraberlikle noktalanmıştı. Peki diğer oylarla kazanan kim oldu?
Lütfen Bir Kere Daha Tıkla Forum Üyesi :)
Sinirlenmeden bir kere daha :A
Şampiyonumuz @sokak sanati nın yönettiği Bihter Behlül oldu kendisini tebrik ediyoruz. Aynı zamanda ikinci olan Zeyno Memoli yani @Çiğdem- ede hem tebrikler hemde teşekkürler oda çok güzel yönetti
:A
@mrt-06 4 Puan - Bihter Behlül
@MEnes 4 Puan - Bihter Behlül
@Ahmad 2 Puan - Bihter Behlül
@Aserat 3 Puan - Bihter Behlül
@MayısKralı 6 Puan - Bihter Behlül
@EFE UYSAL 5 Puan - Bihter Behlül
@destere 4 Puan - Bihter Behlül
@turkuazz - 3 Puan Bihter Behlül
@vadikızı - 3 puan Bihter Behlül
BİHTER BEHLÜL 79-45 ZEYNO MEMOLİ

vadikızının açıklaması:
Behlül bihter(bu sahneyi bir çok kez izledim her izlediğimde ilk izlediğimdeki etki
olur bende adnan beyin sen benim oğlumdun repliğinden sonra bihterin intiharı
çok çok etkileyici bir sahneydi başarılar)
Çiğdem- zeyno memoli çok sevdiğimi biliyosun şimdiye kadar yüksek verdim
geldiğin sahnede çok güzel ama Bihter Behlül en beğendiğim sahne ile gelmiş
kusuruma bakma cnm ;)

Herkese ilk sezon katılımı için teşekkürler, 2. sezon için kafamda net bir tarih yok ama Yıldızlar Yarışıyor'un sonlara yaklaşmasını bekleriz heralde :A

@Çiğdem- @xemrexxx @mrt-06 @EFE UYSAL @destere @MasacRE- @denizz19 @Aserat @sokak sanati @eskici @DarkLeqenD @turkuazz @Bully @batuhankaralar @vadikızı @mrt-06 @Doğu @MEnes @BesaleT @OzaN @papuleoo @Forumdash @tolgab @ozmoturk @soo

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Konudaki heyecan yaratma taktiğini beğendim. :A @MayısKralı

Bihter&Behlül sahnesi efsaneydi, birinci olmasına şaşırmadım tebrikler Umut. :D @sokak sanati

Memoli sahnesi de güzeldi ama bu sahnenin bana göre bir tık altındaydı seni de tebrik ediyorum ikinci olarak. :D @Çiğdem-

Emeğine sağlık. :) @MayısKralı

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@MayısKralı benim oyumu neden açıklamadın oy verende kabahat zaten:T:

Kusura bakma senin açıklaman vardı onu sona koyucam derken unutmuşum açıklamanıda ekleyeyim dur :A

Konudaki heyecan yaratma taktiğini beğendim. :A @MayısKralı

Bihter&Behlül sahnesi efsaneydi, birinci olmasına şaşırmadım tebrikler Umut. :D @sokak sanati

Memoli sahnesi de güzeldi ama bu sahnenin bana göre bir tık altındaydı seni de tebrik ediyorum ikinci olarak. :D @Çiğdem-

Emeğine sağlık. :) @MayısKralı

Heyecan benden sorulur :A Ayrıca hiç kaçışın yok 2.sezon bizdesin kanaldaş yarışmacı ara şimdiden :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
yarışmanın haklarını senden geri alıyorum @MayısKralı .ss resmen sex sells diyen çifti birinci yapmışsın.ss
Ne var acaba dün de @denizz19 sarılmaya seks dedi, ne kadar geri kafalı insanlarmışsınız. :A

Kusura bakma senin açıklaman vardı onu sona koyucam derken unutmuşum açıklamanıda ekleyeyim dur :A

Heyecan benden sorulur :A Ayrıca hiç kaçışın yok 2.sezon bizdesin kanaldaş yarışmacı ara şimdiden :A
Pis Yedili Trafo&Karabiber çiftini seçeceğim. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@sokak sanati tebrikler kazanmayı hak ettin:) çok iyi bir yarışma oldu yarışmayı baştan bu yana ilk sırada tamamladın tebrikler:)
@Çiğdem- çok iyi yarıştın buraya kadar çok iyi bir başarı yakaladın tebrikler:)
@MayısKralı tebrikler yarışmaya emeklerin için emeklerine sağlık ilk sezon oldukça keyifli oldu:)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu ders olmuştur @sokak sanatina destere yüzünden uzayacak işte geçmiş olsun @Çiğdem- üzgünüm

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haha bende diger konuda yaziyordum :D
kim kazandi anlamadim ??

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle konuda beni çok sinir eden @MayısKralı 'na çok teşekkür ederim. Güzel puanın içinde teşekkür ederim.:D

Sonra @EFE UYSAL @Ahmad @mrt-06 @turkuazz @vadikızı @destere @MEnes @Aserat hepiniz sağolun güzel puanlar için.:Z

Efsane bir çift sonuna kadar haketti. Gerek Beren gerek Kıvanç akıllara işleyecek çok güzel performanslar sergiledi. Sonuna kadar haketti. Tebrik ediyorum efsaneyi.:D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Öncelikle konuda beni çok sinir eden @MayısKralı 'na çok teşekkür ederim. Güzel puanın içinde teşekkür ederim.:D

Sonra @EFE UYSAL @Ahmad @mrt-06 @turkuazz @vadikızı @destere @MEnes @Aserat hepiniz sağolun güzel puanlar için.:Z

Efsane bir çift sonuna kadar haketti. Gerek Beren gerek Kıvanç akıllara işleyecek çok güzel performanslar sergiledi. Sonuna kadar haketti. Tebrik ediyorum efsaneyi.:D
Beraberlik varmış

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060

Adam yerine konup oyumuz açıklanmadı ama neyse tebrik ederim:-)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Yarışmayı kazanmayı sonuna kadar hak ettin çok iyi yarıştın ilk haftadan itibaren ilk sıradaydın ayrıca final sahnesinde söyleyecek söz yok harika bir sahneydi tekrardan tebrikler fazlasıyla hak ettin kazanmanın tadını çıkar tebrikler:)