Çiftler Yarışıyor Kazanan: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Belli olmazdı vlla komplo kurardık :A :A :A

O biraz zor bebeğim. En büyük komplolar benden sorulur :A

Bu arada konunun hiç sevmedim @MayısKralı :A İnsan Bihter Behlül koyar onun dışında attığım devasal farkı büyük harfler ile yazmanı isterdim..

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
VPgykP.png

Evet @xemrexxx in yapmak istediği ama yapamadığı, benim dokunuşumla forumun efsaneleri arasına giren yarışma Çiftler Yarışıyor'da şampiyonluk heyecanı yaşanıyor.

Az önceki durumda puan durumu 45-45 beraberlikle noktalanmıştı. Peki diğer oylarla kazanan kim oldu?
Lütfen Bir Kere Daha Tıkla Forum Üyesi :)
Sinirlenmeden bir kere daha :A
Şampiyonumuz @sokak sanati nın yönettiği Bihter Behlül oldu kendisini tebrik ediyoruz. Aynı zamanda ikinci olan Zeyno Memoli yani @Çiğdem- ede hem tebrikler hemde teşekkürler oda çok güzel yönetti
:A
@mrt-06 4 Puan - Bihter Behlül
@MEnes 4 Puan - Bihter Behlül
@Ahmad 2 Puan - Bihter Behlül
@Aserat 3 Puan - Bihter Behlül
@MayısKralı 6 Puan - Bihter Behlül
@EFE UYSAL 5 Puan - Bihter Behlül
@destere 4 Puan - Bihter Behlül
@turkuazz - 3 Puan Bihter Behlül
@vadikızı - 3 puan Bihter Behlül
BİHTER BEHLÜL 79-45 ZEYNO MEMOLİ

vadikızının açıklaması:
Behlül bihter(bu sahneyi bir çok kez izledim her izlediğimde ilk izlediğimdeki etki
olur bende adnan beyin sen benim oğlumdun repliğinden sonra bihterin intiharı
çok çok etkileyici bir sahneydi başarılar)
Çiğdem- zeyno memoli çok sevdiğimi biliyosun şimdiye kadar yüksek verdim
geldiğin sahnede çok güzel ama Bihter Behlül en beğendiğim sahne ile gelmiş
kusuruma bakma cnm ;)

Herkese ilk sezon katılımı için teşekkürler, 2. sezon için kafamda net bir tarih yok ama Yıldızlar Yarışıyor'un sonlara yaklaşmasını bekleriz heralde :A

@Çiğdem- @xemrexxx @mrt-06 @EFE UYSAL @destere @MasacRE- @denizz19 @Aserat @sokak sanati @eskici @DarkLeqenD @turkuazz @Bully @batuhankaralar @vadikızı @mrt-06 @Doğu @MEnes @BesaleT @OzaN @papuleoo @Forumdash @tolgab @ozmoturk @soo

aramızdaki hain jürilere rağmen hakeden yani beroşum kazanmış kazanmasıda normal zaten yarıştığı rakikibi ondan 15 gömlek daha aşağıda kalite olarak :) yarıştığı rakibi derken meltem cumbulu diyorum @Çiğdem- sen üstüne alınma :)
@sokak sanati na tebrik yok beroşu tebrik ediyoruz o sahne dünyanın heryerinde birinci gelir hatta @xemrexxx tosbağasının perusunda bile ödül almış :)
meltem cumbul sert rakibe çarptı oysa hogatham çok başarılıydı ama elindeki malzeme kötüydü :)

son sözümde @mayıskralı na :)
o nasıl sonuç açıklama la böcük:) spoiler ları aça aça sonuçlardan soğuttun bizi umarım her yarışmadan ilk hafta elenirsin :) :)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
aramızdaki hain jürilere rağmen hakeden yani beroşum kazanmış kazanmasıda normal zaten yarıştığı rakikibi ondan 15 gömlek daha aşağıda kalite olarak :) yarıştığı rakibi derken meltem cumbulu diyorum @Çiğdem- sen üstüne alınma :)
@sokak sanati na tebrik yok beroşu tebrik ediyoruz o sahne dünyanın heryerinde birinci gelir hatta @xemrexxx tosbağasının perusunda bile ödül almış :)
meltem cumbul sert rakibe çarptı oysa hogatham çok başarılıydı ama elindeki malzeme kötüydü :)

son sözümde @MayısKralı na :)
o nasıl sonuç açıklama la böcük:) spoiler ları aça aça sonuçlardan soğuttun bizi umarım her yarışmadan ilk hafta elenirsin :) :)

aç daha aç
hayır açma
aç bence
boşuna açtın destere :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eğer senaryoma bakmazsan bütün güzel kızlar tek tek ölür iki dizimdede @beyazsoy söylesin sana

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kızları patlatırken bütünlüğünü korusunlar en azından:) kızlar havaya uçuşurken alttan bakarız manzaraya :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@pomy ile ortakmısın ne iş:) kırk kez etiketledik gelip bir senaryoyu bile tercüme etmedin pompy bombalayacaksa ilk hedefi sen olmalısın bence :)
Ozetlesem ne olacak sen güzel kızların havaya uçmasına takılacak diğer hikâyeyi okuyacaksın ))))

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
o zaman hikaye sağlam değil dikkat çekmiyor okuyucuya hitap eden hikayeler yazsa pompy o zaman tercümeyede gerek kalmaz :)
Sen birde @sokak sanatina uyma ona uyduğun için konu Çığırından çıktı bana yapılan protestoyu böyle dağıtırım ben çevik kuvvetten daha berbatımdır beren saatin hayatı sana bağlı yorum atarsan kurtulur

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kızlara odaklandın bak yine yazdığımı anlamdin))
Arianadan belli zaten şarkı kötüydü ama kızın güzelliğine oy verdi keşke sanada bana düşen gibi kız düşsün ne yapıcağını merak ediyorum Küçük ağadadaki Opsesif kompüsif bir kız düşsün @destere ye

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

son sözümde @MayısKralı na :)
HAHHA a bir çekil git beee @xemrexxx bile beni destekledi sen karşı tarafta yer aldın bunun acısını çıkaarırız elbet :A :A :A