Çeyrek Final | Geniş Aile vs Yaprak Dökümü | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerekli24 kozunu da kullandık kaldı tek Emre hacım :A Buraya kadarmış sandığımdan fazla oy aldık yine :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yine kaos çıktı... :A
Kaosluk bir durum da yok aslında kazanan taraf net belli ama neyse :A
Hangi diziye oy vereceğini düşünürken arka planda Toygar Işıklı'nın bu harika şarkısını dinleyebilirsin. :A
------

Arada pek bir fark yok daha fazla demeyeyim ama zaten Aşkı Memnu kazanacak üzülmene gerek yok.
Yok üzülmüyorum zaten. Aşk-ı Memnu veya Ezel kazandığı sürece sevinirim. İkisi de en sevdiğim dizilerden. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kaosluk bir durum da yok aslında kazanan taraf net belli ama neyse :A
Hangi diziye oy vereceğini düşünürken arka planda Toygar Işıklı'nın bu harika şarkısını dinleyebilirsin. :A
------

Yok üzülmüyorum zaten. Aşk-ı Memnu veya Ezel kazandığı sürece sevinirim. İkisi de en sevdiğim dizilerden. :A
Ola ki Aşkı Memnu olmazsa Ezel olur zaten :A Hatta eşleşmezlerse ben ikisinin finale kalacağını düşünüyorum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rahat yok rahat. Bir tur da rahat geçsin be....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
iki diziyide sevdigimi belirtmek isterim. Yaprak Dökümünü bastan sona detayli izlemedim ama son sezonlarini defalarca izledim ve dizide beni etkileyen bir cok sahne mevcut.

Genis Aile ise Zuhal Topal olmayan bölümleri düzenli izlemistim ve o dizide cok sevdigim sahneler ve sarkilar oldu. Suan ise ilk bölümlerini izlemekteyim ve keyif veriyor.

simdi bu iki diziye oy vermek icin su soruyu soruyorum: Hangi dizinin ayni kadro ile devami cekilince izlerim? Bu Genis Aile olur. Eskisi gibi dram dizileri izlemiyorum. Izledigim dizilerde beni güldüren kisimlar eger bir dram dizisinde varsa ozaman izliyorum. Bunu cok dillendirdim.
yani biraz zorlandim ama oyum Genis Aile

• Harika
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
iki diziyide sevdigimi belirtmek isterim. Yaprak Dökümünü bastan sona detayli izlemedim ama son sezonlarini defalarca izledim ve dizide beni etkileyen bir cok sahne mevcut.

Genis Aile ise Zuhal Topal olmayan bölümleri düzenli izlemistim ve o dizide cok sevdigim sahneler ve sarkilar oldu. Suan ise ilk bölümlerini izlemekteyim ve keyif veriyor.

simdi bu iki diziye oy vermek icin su soruyu soruyorum: Hangi dizinin ayni kadro ile devami cekilince izlerim? Bu Genis Aile olur. Eskisi gibi dram dizileri izlemiyorum. Izledigim dizilerde beni güldüren kisimlar eger bir dram dizisinde varsa ozaman izliyorum. Bunu cok dillendirdim.
yani biraz zorlandim ama oyum Genis Aile
İşte doğru karaaaaar yapıştıııır :A
Zaten diziyi dizi yapan bence ilk sezondu aynen devamsss izlemeye dosimosi :A
------

İnsanı ağlatmak kolaydır önemli olan güldürmektir dosi :A Bu yüzden yüzünde gülümseme yaratan işlere değer vermen gerekir.
Demiştik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...