Çeyrek Final | Geniş Aile vs Yaprak Dökümü | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
kNGYiu.jpg

Ankette yer alan hangi dizi yarı finale yükselsin?

Geniş Aile
Yaprak Dökümü

Kısaca kurallar:

Bu turda 2 dizinin eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyorum.

@Zeyno45 @Tolstoyevski @xdragxx @BARON男爵 @12.Adam @BesaleT @fredhulkcamila @Gerekli24 @cookies @pompy @Afet Güçverir @Alos @Angelica @-potterhead- @Sherlock @DarkLegenD @denizz19 @elvissman @EnveR @Emin Özaltun @Fks14 @armandos @Aserat @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Hazem @haluk792 @hayret bi şey @Silinmiş Üye @Burak97 @cehennet @GunesinOglu @DiziTv @Doğan @DR @dreamy @bero @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @kerim yavuz @Klaus @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso61 @Mr.At @Nikos litas @Billy Kane @offensive @ömer karataş @Özgür @Forumdash @xBUGRAx @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @Abdülhey @ozmoturk @phoebebuffay @Polat Şaşmaz @slhttnmtl @soo @Staran @seyfullXh @Sylvester @takas @The Barberson @conino @The_Erinch @tolgab @Turkuazz @Veteran @Yakamoz-Asi @yigit_00 @Yiğitt @YıldırıM ve herkes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben biraz düşüneceğim. Yaprak Dökümü baştan sona severek izlediğim bir dizi. Geniş Aile'yi henüz tamamlamadım ama sevdiğim bir dizi o da. Kararsızım

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet benim biricik Geniş Ailem. Sizlere kucak kucak hüzün getirdim. Son 8 de iyidir ama. Bu zamana kadar oylarıyla Geniş Aile'yi destekleyen herkese teşekkür ederim. En azından komedi dizisine elenmeyeceğiz.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ben biraz düşüneceğim. Yaprak Dökümü baştan sona severek izlediğim bir dizi. Geniş Aile'yi henüz tamamlamadım ama sevdiğim bir dizi o da. Kararsızım
Etkinlik başında favorilerimden diyordun ama her turda düşünüyorsun. Forumdaki Geniş Aile örgütü seni de içine çekmiş gibi...
------

Evet benim biricik Geniş Ailem. Sizlere kucak kucak hüzün getirdim. Son 8 de iyidir ama. Bu zamana kadar oylarıyla Geniş Aile'yi destekleyen herkese teşekkür ederim. En azından komedi dizisine elenmeyeceğiz.
Masaya çıkıp tepin bir de istersen. :A
Bu arada avatarın yüzünden senin yorumlarını ben yazmışım gibi hissediyorum. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Etkinlik başında favorilerimden diyordun ama her turda düşünüyorsun. Forumdaki Geniş Aile örgütü seni de içine çekmiş gibi...
------

Masaya çıkıp tepin bir de istersen. :A
Bu arada avatarın yüzünden senin yorumlarını ben yazmışım gibi hissediyorum. :A
Yok gerçekçiyim :A 1E1K'da umudum olduğu için algı yaptım ama forum algoritmasını biliyorum. Bu turu geçme ihtimaliz yok o yüzden erken pes ediyorum bu ankette.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun seviyorum deyip oy vermeyen sen? :A
Hayır favorim Kanıt ve Suskunlar.
Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney (burda mecbur düşündüm) Geniş Aile, Leyla ile Mecnun, Ezel ve Kavak Yelleri sonlara doğru sevdiklerimdi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Leyla ile Mecnun seviyorum deyip oy vermeyen sen? :A
Hayır favorim Kanıt ve Suskunlar.
Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney (burda mecbur düşündüm) Geniş Aile, Leyla ile Mecnun, Ezel ve Kavak Yelleri sonlara doğru sevdiklerimdi
LM benim favorilerimden değil di ki. Diziyi kendi isteğimle açıp izlemedim bile hiç. Ki bu turda LM'ye oy verdim. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...