Çeyrek Final | Geniş Aile vs Yaprak Dökümü | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocam sonuçlarla alakalı spoiler veremiyorum ama bence sizden rahatı yok böyle iddialı bir rakibe rağmen üstelik... :A
Forumda bu kadar az sayıda bir farkın hiç önemi yok son 10 dakikada bile işin rengi değişebiliyor sonuç olarak...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Forumda bu kadar az sayıda bir farkın hiç önemi yok son 10 dakikada bile işin rengi değişebiliyor sonuç olarak...
Hiçbir şey değişmez artık hocam sanmıyorum, hemen hemen oy kullanacak olan herkes işini halletmiş ve anketi terk etmiş. Bu yüzden kabul etmek gerekir ki aradaki fark pek de az sayılmaz... :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hiçbir şey değişmez artık hocam sanmıyorum, hemen hemen oy kullanacak olan herkes işini halletmiş ve anketi terk etmiş. Bu yüzden kabul etmek gerekir ki aradaki fark pek de az sayılmaz... :A
Sana ben 2012 şampiyonluğumu anlatmıştım hocam :A 5-6 oylardan 1 günde döndüğümüz oldu. Son 1 saate 2-3 oydan döndüğümüz oldu o yüzden belli olmaaazzzzz. 23.10'a kadar rahat yok son 13 dakika rahatlayabiliriz sadece.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sana ben 2012 şampiyonluğumu anlatmıştım hocam :A 5-6 oylardan 1 günde döndüğümüz oldu. Son 1 saate 2-3 oydan döndüğümüz oldu o yüzden belli olmaaazzzzz. 23.10'a kadar rahat yok son 13 dakika rahatlayabiliriz sadece.
2012 forumumuzun deli fişek yıllarıymış hocam, şimdi öyle sert bir değişimin yaşanma ihtimali oldukça düşük bence. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

2012 forumumuzun deli fişek yıllarıymış hocam, şimdi öyle sert bir değişimin yaşanma ihtimali oldukça düşük bence. :A
Bir önceki tur Lim'in son 2 oyunu son 30 saniyede aldığını hatırlatayım :A
Eskiden forumda son dakika bekleyip oy kullanan çok oluyordu. Bende yapardım arada :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bir önceki tur Lim'in son 2 oyunu son 30 saniyede aldığını hatırlatayım :A
Eskiden forumda son dakika bekleyip oy kullanan çok oluyordu. Bende yapardım arada :A :A
Güzel taktik ama baya bir oy kullanılmış, zor gibi bence en azından burası için. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi etkinlik başında favorilerimden dediğin diziyi kendi ellerinle eledin. Sana inanmıştım... :T
Geniş Aile yine zora girmiş :eek: @xdragxx

Ben favorilerimden demişsem bunda muhakkak Geniş Aile'yi de katmışımdır. Tam olarak sadece Yaprak Dökümü'nü dediğimi sanmıyorum :A Ben en başından beri Kanıt ve Suskunlar'ı dillendirdim.

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Geniş Aile yine zora girmiş :eek: @xdragxx

Ben favorilerimden demişsem bunda muhakkak Geniş Aile'yi de katmışımdır. Tam olarak sadece Yaprak Dökümü'nü dediğimi sanmıyorum :A Ben en başından beri Kanıt ve Suskunlar'ı dillendirdim.
Favori dediğin 2-3 tane olur, senin de 10 tane favorin var maşallah. :A
Süre bitti zaten ne zora girmesi. Aslında Yaprak Dökümüne oy verecek birkaç kişi biliyorum da nedense etkinliğe oy vermiyorlar. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Favori dediğin 2-3 tane olur, senin de 10 tane favorin var maşallah. :A
Süre bitti zaten ne zora girmesi. Aslında Yaprak Dökümüne oy verecek birkaç kişi biliyorum da nedense etkinliğe oy vermiyorlar. :A
2 kere etiket ettim milleti. Nazlanıp duruyorlar.
Favorim 2 tane zaten, Kanıt ve Suskunlar ve bunlar harici Aşk ı Memnu, Yaprak Dökümü, Geniş Aile, Kavak Yelleri falan sevdiklerimdi sonlara doğru olan. Yoksa başta elenen sevdiğim yapımlar vardı daha.
Final turlarını gördük işte daha ne istiyoruz :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
2 kere etiket ettim milleti. Nazlanıp duruyorlar.
Favorim 2 tane zaten, Kanıt ve Suskunlar ve bunlar harici Aşk ı Memnu, Yaprak Dökümü, Geniş Aile, Kavak Yelleri falan sevdiklerimdi sonlara doğru olan. Yoksa başta elenen sevdiğim yapımlar vardı daha.
Final turlarını gördük işte daha ne istiyoruz :A
Geniş Aile'ye 1 oy daha gelmiş zaten. Senin oyunla elenmemiş oldu şu an en azından. :A
5 sezon boyunca aynı istikrarla devam edip ekranlara damga vurarak yeni bir furya başlatmış dizi, yarı finale kalmayı hak etmişti. :A

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geniş Aile'ye 1 oy daha gelmiş zaten. Senin oyunla elenmemiş oldu şu an en azından. :A
5 sezon boyunca aynı istikrarla devam edip ekranlara damga vurarak yeni bir furya başlatmış dizi, yarı finale kalmayı hak etmişti. :A
Ya şu son dakikaya niye bırakıyorlar yıpranıyoruz :mad: @denizz19 senmiydin?
Açıkçası eğer benim oy etken olsa üzülürüm oyüzden ben genelde 1 oy değil en az 2-3 oy fark olunca Teselli oluyorum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beso senin bizle zorun ne? Ne ara izledin Yd be adam
------

Phobe'den haber var mı ilk sahneyi izleyin :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumda da gün yüzü göremedin Ali Rıza Bey, affet bizi...

1613766199729.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...