Show Çarpışma - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam işte baştan izlemişsin sonuçta, anlamalıydın o zaman :A Aynen sevmiş belli ki, sneak peek'de gidiyor Veli'nin kafasına silah dayıyor hatta :A

Yoo ben uzaklaşmadım, bölüm devam ederken ikinci bir muhbir olduğunu onun da Adem olduğunu anladım :A Siz anlamadıysanız banane :A Ha her türlü Çukur'dan iyi tabi orası ayrı ama bu dizi de mükemmel değil onu demeye çalışıyorum :A
Adem kızın muhbir olmadını kadire derken ademin muhbir oldundan şüphen kalkmamısmıydı yanı :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adem kızın muhbir olmadını kadire derken ademin muhbir oldundan şüphen kalkmamısmıydı yanı ?A:A
Senin dediğin bir önceki bölümdeydi sanki. Ben bu bölümde bir yerde ikinci muhbir olduğunu anladım, dedim madem ikinci bir muhbir var, o da olsa olsa Adem'dir başka polis yok çünkü dizide rolü olan :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin dediğin bir önceki bölümdeydi sanki. Ben bu bölümde bir yerde ikinci muhbir olduğunu anladım, dedim madem ikinci bir muhbir var, o da olsa olsa Adem'dir başka polis yok çünkü dizide rolü olan :A
Onu demiyorum ben Adem diye düşünüyorduk o kızı öne sürüp ademden bizi uzaklaştırdılar o bölümde :F Direk göstere göstere ona gitmediler metin gibi :A :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onu demiyorum ben Adem diye düşünüyorduk o kızı öne sürüp ademden bizi uzaklaştırdılar o bölümde :F Direk göstere göstere ona gitmediler metin gibi ?A:A
Ya senin dediğin ilk muhbir daha belli olmadan önceydi. Ben diyorum ki ondan sonra Meltem'in muhbir olduğu anlaşıldıktan sonra yani, ikinci bir muhbir olduğunu anladım, oradan Adem'e ulaştım :A

Çukur'da da çabaladılar aslında ama olmadı yani beceremediler :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya senin dediğin ilk muhbir daha belli olmadan önceydi. Ben diyorum ki ondan sonra Meltem'in muhbir olduğu anlaşıldıktan sonra yani, ikinci bir muhbir olduğunu anladım, oradan Adem'e ulaştım :A

Çukur'da da çabaladılar aslında ama olmadı yani beceremediler :A
Ben önce müdürü gözüme kestirdim sonra cam sahnesinden sonra ademi gözüme kestirdim sonra kadirle kıza oyun oynayınca adem ihtimalinide sildim daha düşünmedim :F Cansızda şimdi cam sahnesinden hem müdür olamaz diyorum hemde adem feyki aklıma gelip olabilirde diyorum :A :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben önce müdürü gözüme kestirdim sonra cam sahnesinden sonra ademi gözüme kestirdim sonra kadirle kıza oyun oynayınca adem ihtimalinide sildim daha düşünmedim :F Cansızda şimdi cam sahnesinden hem müdür olamaz diyorum hemde adem feyki aklıma gelip olabilirde diyorum ?A:A
Kadir'in babasının lafı geçti mi ya dizide hatırlayamadım şimdi. Annesi bilerek isteyerek bırakmamış Kadir'i belli ki bir durum var. Ve büyük ihtimalle orayla yani Kadir'in annesiyle bağlantılı biri olacaktır Cansız diye düşünüyorum :D

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadir'in babasının lafı geçti mi ya dizide hatırlayamadım şimdi. Annesi bilerek isteyerek bırakmamış Kadir'i belli ki bir durum var. Ve büyük ihtimalle orayla yani Kadir'in annesiyle bağlantılı biri olacaktır Cansız diye düşünüyorum :D
Ama bak yani hain olacaksa böyle karşı tarafta yer alacak hala iyi tarafta kalıp affedilince o bölümler bana boş gibi geliyor eşkiya izledinmi bilmiyorum ordan ateş gibi burdan adem gibi mesala oda kadire diyebilirdi veli beni tehdit etti ailemle falan sonra kadir ona yardım etmeye kalkısıp batırabilirlerdi :F Onun yerine kadirden intikam için polis olmuş bu hoşuma gitti :A :A :A @Sherlock @MEnes @turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ama bak yani hain olacaksa böyle karşı tarafta yer alacak hala iyi tarafta kalıp affedilince o bölümler bana boş gibi geliyor eşkiya izledinmi bilmiyorum ordan ateş gibi burdan adem gibi mesala oda kadire diyebilirdi veli beni tehdit etti ailemle falan sonra kadir ona yardım etmeye kalkısıp batırabilirlerdi :F Onun yerine kadirden intikam için polis olmuş bu hoşuma gitti :A :A :A @Sherlock @MEnes @turkuazz
Çukur out çarpışma in :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama bak yani hain olacaksa böyle karşı tarafta yer alacak hala iyi tarafta kalıp affedilince o bölümler bana boş gibi geliyor eşkiya izledinmi bilmiyorum ordan ateş gibi burdan adem gibi mesala oda kadire diyebilirdi veli beni tehdit etti ailemle falan sonra kadir ona yardım etmeye kalkısıp batırabilirlerdi :F Onun yerine kadirden intikam için polis olmuş bu hoşuma gitti ?A:A @Sherlock @MEnes @turkuazz
Aynen o bağlantıyı ben de beğendim. Dediğim gibi sadece ikinci bir muhbiri bekliyordum ama böyle bir durumu bilemezdim tabi ki :A

Cansız da direk kötü olur zaten ya, Veli'nin bile karşısında titrediği adam çok sağlam bir kötü karakter olmalı ne olursa, kim olursa olsun :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tamam işte baştan izlemişsin sonuçta, anlamalıydın o zaman :A Aynen sevmiş belli ki, sneak peek'de gidiyor Veli'nin kafasına silah dayıyor hatta :A

Yoo ben uzaklaşmadım, bölüm devam ederken ikinci bir muhbir olduğunu onun da Adem olduğunu anladım :A Siz anlamadıysanız banane :A Ha her türlü Çukur'dan iyi tabi orası ayrı ama bu dizi de mükemmel değil onu demeye çalışıyorum :A

Kütük bey lütfen yapmayın, havalı olacağım diye nedir bu tavırlar? :A Sıvacı tayfayı çağırmamı mı istiyorsunuz illa, sizi kınamaları için. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Cansız’ın dizide bulunan oyunculardan birisi olmasını istemiyorum ben ya, tabii güzel bir kurguyla açıklarlarsa makul olabilir ama yeni ve usta bir oyuncu daha dahil olsa diziye o rolde tadından yenmez. Adaşımın da dediği gibi Barış Falay’a bassınlar parayı gelsin oynasın. :A @Çiğdem @MEnes

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün