Çığlık 10.Bölüm Sezon Finali!!

Bu Bölümü Nasıl Buldunuz? Puanlayınız

• Çok harika (10 Puan)

Oy: 5 83.3%
  • Güzel(9 Puan)

Oy: 0 0.0%
  • Fena değil (8 Puan)

• Kötü (7 Puan)

Oy: 1 16.7%
  • Okuduğuma pişmanım (6 Puan)

• Çok Berbat (5 Puan)

• Kullanılan toplam oy
    6

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
////////////////////////////////////////////////////
34945-b20a882e1915b7c6f52b46d8dbfdbf03.jpg
//////////////////////////////////////////////

6RPGVW.jpg

Wes Craven'in Scream adlı sinemasından uyarlanan Çığlık'ın ;
1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm 4.bölüm 5.bölüm 6.bölüm 7.bölüm 8.bölüm ve 9.bölüm 'ünü izlemek için tıklayınız!!!
ÖZET: Alper girdiği odada köşye sıkışmıştır katil elinde bıçak ile yaklaşır daha sonra kapıyıda kilitler...Katil, Alpere'e dönerek;
-Kim olduğumu öğrenmek istermisin,diye sorar
Alper hafifçe başını sallar ,Bu sırada katil maskesini çeker alır yere düşen ses cihazı ile birlikte katilin gerçek sesi ortaya çıkar....Alper katil'i görmesiyle birlikte şok olmuştur....

10.BÖLÜM YENİ BÖLÜM-SEZON FİNALİ

----- Katil'in maskesi ve konuştuğu ses cihazı yere düşünce maskenin altından çıkan ince bir ses Alper'e dönerek;
-Çabuk Selim'i ara,buraya gelecek o!
Alper şaşkın bir ifadeyle;
-Na na nasıl olur? Katil sensin demek ,Ölmedin mi sen?
Katil:İşte buna herkesi inandırmak istemiştim,demek ki işe yaramış ,ölmedim elbette istersen o geceyi hatırla
sadece üzerime biraz kan sürdüm ve yere yattım öylece daha sonra hepiniz inandınız daha sonra bana yardım edecek biri gerekiyordu onuda ayarladım oldu bittiye geldi .
Katil:Sen beni bırak şimdide canını kurtarmak istiyorsan ara hemen onu,der ve elindeki telefonu Alper'in eline sıkıştırır,Bıçağınıda Alper'in boğazına dayar.

tumblr_lbor8gW4hU1qze5g2o1_500.gif

----Alper elindeki telefon ile Selim'i arar;
-Derhal benim eve gelirmisin,Ben mahzen katındayım,kimseye haber verme,lütfen sadece gel,der Selim ise itiraz etmeden çıkar arabasına biner .

Bu sırada katil'in telefonu çalar arayan Emre'dir.
-Alo nasılsın bebeğim ,neredesin ?
Katil: Seni Alper'in evinde mahzende bekliyorum tatlım,der
Emre az sonra eve gelir arka kapıdan içeriye girer ve mahzene yaklaşır kapı kilitli olduğu için kapıyı tıkırdatır,Maskeli Katil kapıyı açar,Emre içeriye geçer,
Alper iyicene şaşırmıştır Emre'ninde maskesi vardır.
Alper:Ne ne ne yani? iki kişi misiniz?
Maskeli Katil.Evet ne zannettin bütün bunları benim tek başıma yapmamı nasıl bekliyordun?,der aradan vakit geçer...
Az biraz vakit geçince kapıya gelen Selim arabasından iner,Herkes ona sen nerelerdeydin,der fakat Selim kimseye birşey demeden içeriye girer ,mahzen katına iner ve kapının kolunu çevirir,kapıyı açtığında karşısında Alper'i görür
-Neden çağırdın buraya ,der ve adımını atar o sırada Selim'in kafasına elindeki silah ile vuran Emre,Maskeli Katil ile birlikte Selim'i içeriye çeker ve yere doğru fırlatır.

Scream-Scre4m-Similarities-scream-35993079-245-190.gif

--------Emre,kıza sarılarak bu mu seni tecavüz eden kişi diyip,Selim yerdeyken tekmeler savurur.
Alper ise bir köşeye pısmış ve olanları izliyordur.
Alper: Te te tecavüz mü?
Gözde:Kapa çeneni!!
Emre: Gözdeye dönerek ,Selim'in ağzını çözüp konuşturayım mı yoksa Selim'in boğazını kesip hemen öldüreyim mi?
-Gözde:Hayır ağzı bantlı kalsın,bebeğim ben onu hallederim sen Çiğdem denen kızı buraya getirebilirmisin?
Emre,Selim'in Gözde'nin sevgilisi olduğunu bilmemektedir.sadece Selim'in Gözde'ye tecavüz ettiğini diğerlerininde ona tecavüzde yardım ettiğini söylemiştir.

Emre dışarıya doğru katil maskesiyle çıktığında Enis ve can kaçışır yerde olan Çiğdem'i sürüyerek garaja götürür .arkasını dönüp baltayı aldığı sırada Çiğdem kaçmaya yeltenir,Emre garajın düğmesine basar ve Çiğdem garaja sıkışır.
Scream-Scre4m-Similarities-scream-35993075-245-190.gif

-----Daha sonra bir eline baltayı diğer eliylede Çiğdem'in saçlarından yapışan Emre,Çiğdem'i sürüyerek mahzene indirir .
Gözde:Oo kimler gelmiş,sizi birbirinize bağlayayıp ,birlikte öldüreceğim,bu zevki ben tadacağım,der
Emre,Çiğdem ile Selim'i birbirine bağlar ,Alper halen oturduğu yerdedir,Gözde baltasını kaldırır Selim'e doğru indireceği sırada Alper;
-Hayır!!,diye bağırır
Gözde:Sana kapa çeneni dedim! Seninle işim yok otur oturduğun yerde yoksa seninde işin biter,der Emre ye bakarak neyse hepsini bir öldürelim bana yapılanlar cezasız kalmamalı,ben çıkıyorum,döneceğim hemen bunlara iyi bak ...

----Enis telefonunu çıkarır ve Enver ile Ceyda'yı arar;
-Alo,Biz Can ile Alper'in evindeyiz Katil burada ve Selim içeriye girdi bir daha çıkmadı ,Ali Ozan amiride alıp hemen buraya gelin ,der ve telefonu kapatır.
----Enver ile Ceyda yanlarına Ali ozan amiride alıp Alper'in evine gelirler
Ali ozan amir araçtan iner inmez silahıyla etrafa göz atmaya başlar ve arka bahçeye doğru ilerler
Ceyda ise Enver ile içeriye girer bu sırada katilin gelmesiyle Enver kaçar fakat Ceyda kaçamaz,
Scream-3-scream-35835178-245-130.gif

----Gözde ,Ceydayı yakalar bıçağı boğazına dayar ve mahzene indirir.İçeriye gelir gelmez Ceyda'yı yere doğru itikler. Arkasını dönüp kapıyı kilitler.

----Bu sırada Enis'in telefonu çalmaktadır.Enis telefonuna cevap verir ,arayan Harun'dur.
-Enis nerdesiniz benim pek birşeyim yokmuş biraz kan takviye ettiler o kadar, hemen yanınıza gelmek istiyorum
Enis: Biz Alper'in evindeyiz ama buraya gelme burası tehlikeli olabilir.
Alper: Hayır hayır geliyorum,der ve telefonu kapatmıştır.

Harun'da Alper'in evinin önüne gelir Enis ve Can ile buluşur ,Bu sırada Ali ozan amir yanlarına gelir ve Maskeli Katil'i hiçbiryerde bulamadığını söyler.Daha sonra bir çığlık sesi duyulur,Can sesin bodrumdan geldiğini söylemektedir.Harun arkadan gideceğini söyler,Enis,Can ve Ali ozan da ön kpıya giderler

-----Gözde ,Ceyda'nında ellerini ve ayaklarını bağlamıştır,Bu sırada Ceyda bizden ne istiyorsun ,biz sana ne yaptık?,der Gözde ise;
-Siz beni mahvettiniz ,der Emre ise;
-Benim sevdiceğime tecavüz etmişsiniz ,siz bittiniz,der bunun üzerine Gözde tecavüz olayının olmadığını anlatır.Gözde ise şaşırarak
-Aaa hayır tatlım öyle birşey yok,sen bana inan ,der fakat Ceyda çok inandırıcı konuşmuştur.
Emre:Bunu bana nasıl yaptın,bana yalan söyledin
Gözde ,Emre'ye doğru yaklaşır ve sarılır daha sonra dudağından öper,arkasına sakladığı bıçağını Emre'nin karnına sokar,Emre'nin karnından kanlar fışkırmaktadır.
Gözde: Malesef yolun sonu buraya kadar tatlım hoçakal sana,der
Sen olmadan ben hiçbirşey başaramazdım,der Emre'nin ağzından kanlar fışkırmıştır.
Çiğdem ile Selim sırt sırta bağlıdır,Alper köşede pısmış kalmıştır,Ceyda da koltuğun üzerinde elleri bağlı durmaktadır. Gözde,Emre'nin elindeki silahı alır bu sırada mahzenin arka kapısının tıkırtısı duyulur .Gözde kapının arkasına saklanmıştır.Harun yavaşça içeriye girer elinde bir silah vardır ,adımladığı sırada Alper bağırmıştır ,Çiğdem ve Selimde ıhıldamaktadır .Haurn hiçbirşeyi anlamadan içeriye girmeye devam eder.Gözde kapının arkasından elindeki silah ile Harun'a vurur ve Harun bayılır. İçeriye doğru çeker ve ellerini bağlar.

-----Öndeki kapıyı zorlayan Ali ozan amir ve Can kapıyı açmaya çalışırken Enisde tüm gücüyle kapıya vurur ama kapı açılmamaktadır,Daha sonra arka kapıya doğru ilerlerler.
Gözde silahını kaldırır silahı önce Ceyda'ya sonra Harun'a doğrultur,daha sonra silahı Alper'e doğrultur,bu sırada Can kapıyı tel ile açar ve içeriye girerler o sırada 2 el silah sesi duyulur ve Enis ile Can çığlıklar atarlar....
M003.jpg

------------------------------------/ Sezon Finali-Bölüm Sonu /-------------------------------
Yazan ve Yöneten :Enis Kartal
Kanal:Lonca TV

-------------------- ÇIĞLIK YENİ SEZON YENİ BÖLÜMLER ----------------------
------------------------- 26 AĞUSTOS SALI SAAT 22.00 DA !! -------------------

Son düzenleme:

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
vay hain gözde emre'yi bıçakladı tahminimce gözde son sahnede ceyda ve harunu vurdu.

süper bir sezon finali puanım 10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
niye etiket koymuyorsun şimdi haberim oluyor dur okuyayım yorum yaparım :-)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama ben demiştim değilmi @gözlemci kesinlikle @xemrexxx katil demiştim sen yok diye aklımdan emreyi çıakrdın ama emre yardımcısı çıkmıs işte gözdenin :-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu arada @gözlemci gözdeyi bilemedim hatta aklıma bile gelmedi ama mantık olarak doğru yol izledim bence 1 emreyi ankete koymadığın için onu tahmin etmiyelim diye koymadın katil o demiştim 2 gözdeyi billmesem bile önce ben demiştim ölüleri güya diye eklediğine göre kesin ölülerden birisidir katil diye yani 2 mantık olarak doğru ilerlediğimi düşünüyorum :-):-):-)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
nekadar kötü kıstırmış öyle beni fare gibi piss ucubee hahah koptumda yanıı :F
Scream-Scre4m-Similarities-scream-35993075-245-190.gif
Evet böcek gibi ezdiriyor seni :A
Neresi komik :F
ne olacak ödül ? :D
Yeni sezonda görürsünüz belki rolünüz artar belki daha başka şeyler ;)
bu arada @gözlemci gözdeyi bilemedim hatta aklıma bile gelmedi ama mantık olarak doğru yol izledim bence 1 emreyi ankete koymadığın için onu tahmin etmiyelim diye koymadın katil o demiştim 2 gözdeyi billmesem bile önce ben demiştim ölüleri güya diye eklediğine göre kesin ölülerden birisidir katil diye yani 2 mantık olarak doğru ilerlediğimi düşünüyorum :-):-):-)
Elbette doğru yol izledin mantıklı gittin demiştim hatta sana ,sanada ödül var merak etme ;)
@gözlemci ben sucsuzum be ben ölemem @destere ve @Çiğdem- vurulmus olsun.Katil benim akrabam olacak daha ama Emreninmi Gozdenin mi yoksa yeni sezondaki yeni katilinmi akrabasi olacagim supheli @gözlemci
Daha dur bakalım yeni sezona daha çok var kimin ölceğine karra vermedim .D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Evet böcek gibi ezdiriyor seni :A
Neresi komik :F

Yeni sezonda görürsünüz belki rolünüz artar belki daha başka şeyler ;)

Elbette doğru yol izledin mantıklı gittin demiştim hatta sana ,sanada ödül var merak etme ;)

Daha dur bakalım yeni sezona daha çok var kimin ölceğine karra vermedim .D
Ben daha katilin akrabasi olacaktim.o s ile baslayan işi yapmadan ölmek istemiyorum :)