Çığlık 8.Bölüm Yeni Bölüm!!

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
////////////////////////////////////////////////////
34945-b20a882e1915b7c6f52b46d8dbfdbf03.jpg
//////////////////////////////////////////////

6RPGVW.jpg

Wes Craven'in Scream adlı sinemasından uyarlanan Çığlık'ın 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm
4.bölüm 5.bölüm 6.bölüm ve 7.bölüm 'ünü izlemek için tıklayınız!!!
ÖZET: Selim cama tırmanır ve camı tıkırtatır sesi duyan Çiğdem camı açar Selim içeriye geçer ,Çiğdem hayatını kurtaranın Selim olduğunu halen bilmemektedir ve Selim'e kötü davranmaktadır ;
-Git neden geldin beni kurtaramaıdn bile Katilden,der
Bunun üzerine Selim kanı kendisinin verdiğini söyler
Bu laf üzerine Çiğdem,Selim'e sarılarak pencereden içeriye çeker ...O sırada bir araba sesi duyulur.

8.BÖLÜM YENİ BÖLÜM

-------Arabanın geldiğini fark eden Çiğdem çok ürktüğünü Selim'e söyler,ve;
-Lütfen aşağıya in ve bak kim geldi ,bende üstümü değiştirip seni burda bekleyeceğim,der
Selim aşağıya iner,Çiğdem ise üzerini çıkarır bu sırada Selim Çiğdem'i gözetliyordur ,Çiğdem dolaba doğru yönelir bu sırada Selim arabaya doğru ilerler,Çiğdem dolaptan bulduğu kazağı tam üzerine geçirir ve arkasını döndüğü sırada Maskeli katil'i görür çığlıklar atar

images

------İrem eline bir bıçak alır ve karşı binadan Çiğdem'in evine doğru hareket eder yanında olan Harun;
-Gitmeyelim bence,dese de dinletemez ve beraber çiğdem'in evine doğru gelirler.Kapıyı açıp içeriye girerler fakat içeride bir patırtı duyarlar.Harun cebinden çıkardığı telefonu ile muratı arar ,ve hemen Çiğdem lere gelmesini söyler .

scream%2B4%2Bnew%2Bpics%2B%25283%2529.jpg

--------Çiğdem maskeli katil ile uzun süre boğuşurken seslere dayanamayan Murat içeriye atlar katil'in dönmesiyle birlikte bıçak Murat'ın sol yanına girer arkadan onları izleyen İrem ve Harun dışarıya doğru kaçıp polisi ararlar,Ali Ozan amir silahını alıp arabasına atlar ve Çiğdem'in evine doğru yol alır .Çiğdem'in çığlıkları giderek artmıştır

images

------Enver halen Ceyda ile bir evde elleri kolları bağlı halde ayrı odalarda kalmaktadırlar,Enver'ın çok fazla tepişmesiyle birlikte çıkan sesi duyan yoldan geçen küçük bir kız pencerenin açıkda olmasıyla birlikte içeriye girer sonra sesin geldiği odaya doğru yönelir Enver'ın ağzını ve ellerini açar tam ayaklarınıda açacakken başka bir sesi duymasıyla birlikte korkarak uzaklaşır bu ses Ceyda'ya aittir.Enver ayaklarınıda çözer ve Ceyda diye bağırmaktadır ,Ceyda etrafı teperek ses çıkartmaya çalışır.Enver,Ceyda'nın bulunduğu odanın kapısına gelir fakat kilidi açamaz...

-------Dışarıda dolaşan Alper kendisine Melek adında bir sevgili edinmiştir onunla dolaşıyordur,birden telefonu çalar ve Harun aramaktadır ,Çiğdem'in evine çağırır ,Alper de Can'ı arayarak Çiğdem'lere çağırır.
Alper sevgilisi meleğide alıp çiğdem'lere doğru yol alır sesleri duyar Harun onlara içeri girmeyin diye bağırmaktadır,Alper ve Melek,Harun'u dinlemeyip içeriye girerler Katil'in öldürmüş olduğu Murat'ın cesedini gören Melek;
-Aşşağılık pislik napmış gencecik adama ,derken katil Çiğdem'i bırakıp Melek'i yakalar ve bıçağı boğazına takar etrafa kanlar fışkırmaktadır...

Scream-4-lucy-hale-36046429-400-225.jpg

------Onun kanlarını gören Alper de içeriye girer ,maskeli katil elindeki bıçağı savurur bıçak Alper'in koluna gelir,Çiğdem ise bu sırada kaçmaktadır,odadan çıkar ,Dışarıdan polis siren sesleri duyulur elinde silahıyla Ali Ozan amir iner ,Harun daha fazla izlemeye dayanamayıp Katil'in yanına odaya girer katil elindeki bıçağı hızlıca savurur fakat Harun'a gelmez,Ali Ozan ,Çiğdem'in bağrışları nedeniyle ilk onu sakinleştirmeye çalışır,İrem'in telefonu çalar Enis aramaktadır,İrem herşeyi telefonu açar ve anlatır ,Enis de Çiğdem'in evine doğru yol alır .Maskeli Katil ,Harun'u yakalar ve bıçağı boğazına dayar , Alper ise karşısında kala kalmıştır .Ali Ozan amir içeri girer ve yukarıya doğru çıkar odanın kapısını açar ve gördükleri karşısında şok olur,

-------Katil sert bir sesiyle;
-Ateş ederseniz elimdeki ölür boğazını keserim ,der .Bunun üzerine Ali Ozan amir silahını yere indirir Katil ayağıyla silahı teper,ve elindeki bıçak ile Harun'un boğazını kesmeye başlar..Alper çığlıklar atarak;
-Hayırrr,diyer bağırır

------------------------------------------/ Bölüm Sonu /------------------------------------
Yazan ve Yöneten :Enis Kartal
Kanal:Lonca TV

------------ SEZON FİNALİNE SON 2 BÖLÜM -----------------
--------------- -- 1 TEMMUZ SALI SAAT 22.00 DA !! --------------

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@gözlemci Allah seni bildigi gibi yapsin Melegimi öldurdu senin sevgilin :( Beni evlendircektin sen :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa @Harunnn60 ölüyor @cookies kız arkdası melek ölüyor çok ölen oldu :T
bu arada selim nereye kaçtı öyle bi gitti dahada görünmedi yine kaçıp gitti bizi brakıp ben yakalarım onu ama :F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci Allah seni bildigi gibi yapsin Melegimi öldurdu senin sevgilin :( Beni evlendircektin sen :(
Şimdi dur orda benim suçum yok o daha benim sevgilim bile değil belki erkektir bilemicem orasını sezon finalinde anlayacaz herneyse nasıl buldun ? :D

bu arada selim nereye kaçtı öyle bi gitti dahada görünmedi yine kaçıp gitti bizi brakıp ben yakalarım onu ama :F
Belki katil Selim'dir bilemiceğim :) sezon finalini bekle derim :)
sen yakalada bul kolaysa :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Şimdi dur orda benim suçum yok o daha benim sevgilim bile değil belki erkektir bilemicem orasını sezon finalinde anlayacaz herneyse nasıl buldun ? :D

Belki katil Selim'dir bilemiceğim :) sezon finalini bekle derim :)
sen yakalada bul kolaysa :A
Kizdir o kiz.
bide ortaligi karistirma.Selim katil olamaz.Cunku Selim katilden kacti.Katil @Çiğdem- e saldirirken :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@gözlemci ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım , beni öldürmek istiyorsun galiba , ben sana rolüm fazla olsun diyorum sen benim rolümü tamamen bitirmeye çalışıyorsun :(

daha ölmedim ama heralde ölmesem bile hastaneye kaldırırlar beni :(
allahım ne hallere düştüm ya :D

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kizdir o kiz.
bide ortaligi karistirma.Selim katil olamaz.Cunku Selim katilden kacti.Katil @Çiğdem- e saldirirken :)
Valla ben bilemem katil işini can gelmedi o da olabilir neden olmasın ben selimden şüpheleniyorum ....

@gözlemci ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım , beni öldürmek istiyorsun galiba , ben sana rolüm fazla olsun diyorum sen benim rolümü tamamen bitirmeye çalışıyorsun :(

daha ölmedim ama heralde ölmesem bile hastaneye kaldırırlar beni :(
allahım ne hallere düştüm ya :D
Ben birşey yapmaya çalışmıyorum ki sen geçen hafta beğenmedin senaryomu bende seni çıkartmaya çalışıyorum :p
bencede daha kanlar fışkırmadı artık haftayada senin kanların yere yayılışını izleriz

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Valla ben bilemem katil işini can gelmedi o da olabilir neden olmasın ben selimden şüpheleniyorum ....

Ben birşey yapmaya çalışmıyorum ki sen geçen hafta beğenmedin senaryomu bende seni çıkartmaya çalışıyorum :p
bencede daha kanalr fışkırmadı artık haftayada senin kanların yere yayılışını izleriz
yaw selim olamaz diyorum.sen nasil yaziyosun biraz dikkat et. katille selim karsi karsiya falanda geldiler.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

bencede daha kanlar fışkırmadı artık haftayada senin kanların yere yayılışını izleriz
:eek:
valla öyle birşey yaparsan bu diziyide senide tanımam ona göre :(

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
yaw selim olamaz diyorum.sen nasil yaziyosun biraz dikkat et. katille selim karsi karsiya falanda geldiler.
Belkide selim oyun oynuyordur o zamanlar bilerek kolunu bıçaklatıyordur maskenin altındakide bir tanıdığıdır

:eek:
valla öyle birşey yaparsan bu diziyide senide tanımam ona göre :(
Abowww:eek: Benim ne suçum var :) ama belki kurtulursun daha doğrusu sezon finalini bekleyin herşey ortaya çıkıcak biriniz de ölecek

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Belkide selim oyun oynuyordur o zamanlar bilerek kolunu bıçaklatıyordur maskenin altındakide bir tanıdığıdır

Abowww:eek: Benim ne suçum var :) ama belki kurtulursun daha doğrusu seozn finalini bekleyin herşey ortaya çıkıcak biriniz de ölecek
bilmiyorum ama bu projede istenilen yerde olamadım bir türlü , yardımcı rolde bile değildim :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Abowww:eek: Benim ne suçum var :) ama belki kurtulursun daha doğrusu sezon finalini bekleyin herşey ortaya çıkıcak biriniz de ölecek
Degildir lo.Katil Mine Tugay olsun :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bilmiyorum ama bu projede istenilen yerde olamadım bir türlü , yardımcı rolde bile değildim :D
Dizide tek karakter yok herkesden bahsetmek zorundayımkaldıki can dan benden hiç mi hiç bahsetmedim kalmışsın ölüm döşeğindesin senariste saygın olsun :D
Degildir lo.Katil Mine Tugay olsun :)
Mine Tugayı çok severim ama katil olacak bir yüz yok onda o çok naif ve kırılgan bir tip malesef .)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizide tek karakter yok herkesden bahsetmek zorundayımkaldıki can dan benden hiç mi hiç bahsetmedim kalmışsın ölüm döşeğindesin senariste saygın olsun :D

Mine Tugayı çok severim ama katil olacak bir yüz yok onda o çok naif ve kırılgan bir tip malesef .)
senaristimiz sinirlenirmiş :D
sana bir tavsiye çiğdemi geri plana atsın yeterli olur

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
aaa ne istiyorsunuz benden zaten ölmeyen tak kadın oyuncu ben kaldım gibi birşey kıymetimi bilin yanı :-):-) ayrıca @cookies doğru söylüyor geçen bölümde selim maskeliu cubeyle kavga etmnişlerdi :kiki::kiki:
Açıkladım ve bir öneri sundum katil o veya bir başkası belkide hedef şaşırtıyorum katil benimdir :D belli olmaz ,Ölecek biriniz sezon finalinde!!