Çığlık 7.Bölüm (+13)

Bu Bölümü nasıl buldunuz?

• Çok harika

Oy: 4 100.0%
  • İyi

Oy: 0 0.0%
  • Fena Değil

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
////////////////////////////////////////////////////
34945-b20a882e1915b7c6f52b46d8dbfdbf03.jpg
//////////////////////////////////////////////

6RPGVW.jpg

Wes Craven'in Scream adlı sinemasından uyarlanan Çığlık'ın 1.Bölüm 2.Bölüm,3.Bölüm ,4.bölüm 5.bölüm ve 6.bölüm 'ünü izlemek tıkllayınız!!!
ÖZET: Ali ozan elindeki silahıyla heryerde Katil'i aramaktadır,Üst kata çıkar bir ses duyar hemen silahını doğrultur,Bu sırada katil'in elinde balta vardır ve Katil Ali ozan'ın arkasından balta ile gelir o sırada Murat ve Cenk gelir,Cenk birden bire;
-Maskeli katil!!,diye bağırır ve Ali Ozanı itikler ,Katil ise elindeki baltayı Ali ozan'a savurur ve Ali Ozan'ın eline gelir silahı ise yere düşer ,Arkasına döner ve balta ile Cenk'in gövdesini birbirinden ayırır ,Cenk param parça olur Murat ise çığlıklar atarak kaçmaya başlar....

7.BÖLÜM YENİ BÖLÜM

Murat'ın çığlıklar atarak kaçmasıyla birlikte Maskeli Katil elindeki balta ile Ali Ozan'ın yanına doğru ilerler , Ali Ozan hızlıca geriye doğru adımlamaktadır fakat Maskeli katil ilerlediikçe Ali Ozan köşeye sıkışır ,Katil elindeki baltayı hafifçe yukarıya kaldırır bu sırada Ali Ozan gözünü yummuştur ve baltayı birden bire aşağıya indirir balta Ali ozan'ın yanına sertçe inmiştir ,Tam o sırada camdan gözüken Enis yerde bulduğu silahı cama doğru sıkar fakat kurşun Katil'e isabet etmez ,Bunun üzerine Katil ALi Ozan'ı öldürmeden odadan hızlıca kaybolur,Enis peşine düşmek için eve girsede Katil'i bulamaz...

BDDefinitionScream2-3-1080.jpg

Can arabada yaralı halde yatmaktadır,İrem ise kanlar içinde evinin önünde kala kalmıştır ,Harun bu sırada evde bir odayı kitlemiş saklanmıştır ve hiçbirşey den haberi yoktur,Kilidi açar dışarı çıkar ve Selim'i arar fakat ulaşamaz merak eder ve arka kapıdan çıkararak arabaya binip uzaklaşır daha sonra tekrar döner ve Selim'in bir alt sokağından geçerken irem'in yerde yere yığılı kanlar içindeki vücudunu görür ve Polis'i arar daha sonra ambulans sokağa gelir ,Harun etrafı gezerken araba da Can'ın yaralı olduğunu görür ve bir ambulansın daha gelmesini söyler ,Selim'in evine geçer telefonu tekrar çaldırdığında sesin içeriki odadan geldiğini duyar içeriye geçer ve içeride Katil'in maskesini bulur yerden alır ve evden çıkar tekrar İrem'in evine ilerler arka kapıya gittiği sırada Selim'in Çiğdem'in üzerine eğilmiş ağladığını görür Selim'i eliyle çeker ve Çiğdem'i kanlar içerisinde görür hemen ambulansı arar ,Ambulanslar yaralıları hastaneye götürür....

Scream+2+Stab+Shot.jpg

Ceyda bir evde ağzı bantlı ,elleri bağlı halde yatmaktadır,Masada bir meyve bıçağı görür ,Masada gördüğü bıçağa yetişmek için zorla da olsa ayağa kalkar meyve bıçağını iki eliyle tutar ve kesmeye çalışır zor güç bela elindeki ipleri keser ve daha sonra eliyle ağzındaki bantları açar,bu sırada bir ses duyulur bu bir ayak tıkırtısıdır,içeriye giren Maskeli Katil yanında getirdiği bir adamı Ceyda'nın olduğu odaya atmak için kapıyı açtığı sırada Ceyda'yı görür yanındaki adamı yere fırlatır adamın elleri ayakları ve ağzı bağlıdır,Ceyda'yı tutar elini ayağını daha sert bir iple bağlar ve yanına Enver adındaki adamı içeriye fırlatır...

images

Çiğdem,Can ve İrem hastanededir ve Çiğdem ve İrem'İn durumu kritikdir kan gerekiyordur ,ikisinin de kanı aynıdır Selim'in kanı uyar yalnız doktorlar birisine verebileceğini söylerler ,Selim hiç düşünmeden Çiğdem'i seçer ve kanını verir Çiğdem ameliyata girer peşinden İrem'e kan bulunur ona da kanı naklederler ve ikiside hemen hemen iyileşir aradan 1 hafta geçer ...
Enver ile Ceyda birbirleyle anlaşır ve Enver Ceyda'nın elindeki ipleri ağzındaki bantı sürerek açar ve ipleri ısırmaya başlar 1-2 saat dişleriyle kesmek için uğraşır ve en sonunda Ceyda'nın elleri çözülür ,hemen ayaklarınıda çözen Ceyda tam Enver'in ağzını açtığı sırada Maskeli Katil içeriye girer Enver
-Kaç burdan git,diye bağırır
Ceyda hızlıca balkon camından aşağıya atlar ve Katil'in arabasına biner anahtarı titreyen elleriyle çalıştırmaya çalışır fakat anahtarı yerine oturtamadan Maskeli Katil gelir ,Ceydanın boğazına bıçağı dayayarak kolllarınıda zincirleyerek başka bir odaya kilitler...
images

Çiğdem iyileşmesinin ardından o eski günlerine dönmüştür yatak odasında uyuduğu sırada Selim cama tırmanır ve camı tıkırtatır sesi duyan Çiğdem camı açar Selim içeriye geçer ,Çiğdem hayatını kurtaranın Selim olduğunu halen bilmemektedir ve Selim'e kötü davranmaktadır ;
-Git neden geldin beni kurtaramaıdn bile Katilden,der
Bunun üzerine Selim kanı kendisinin verdiğini söyler
Bu laf üzerine Çiğdem,Selim'e sarılarak pencereden içeriye çeker ...O sırada bir araba sesi duyulur.

images

------------------------------------------/ Bölüm Sonu /------------------------------------
Yazan ve Yöneten :Enis Kartal
Kanal:Lonca TV

SEZON FİNALİNE SON 3 BÖLÜM

Not: Anket yanlışlıkla yarım kaldığı için Puan olarak yoruma yazınız!!!

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
güzel vlla bir çırğpıda hemen okuyorum kısa bile geliyor bana :-):-)
selimin hemen bana kan vermesi çok ince bir davranıs ahh cnm kıyamam birde kötü davranıyormusum ama sonra barışıyoruz :bhr::bhr:
o arabayı süren maskeli katildir kesin ayoll heryerden çıkıyor buda töbee töbee :F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
güzel vlla bir çırğpıda hemen okuyorum kısa bile geliyor bana :-):-)
selimin hemen bana kan vermesi çok ince bir davranıs ahh cnm kıyamam birde kötü davranıyormusum ama sonra barışıyoruz :bhr::bhr:
o arabayı süren maskeli katildir kesin ayoll heryerden çıkıyor buda töbee töbee :F
Beğenmene sevindim lakin haftada 2 gün oldu diye okumayanlar mı olmaya başladı anlamadım :D neysee salı biraz daha heyecanlanır sonra zaten sezon finaline gidicek

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Eline sağlık 10 ama benim pek sahnem yoktu sadece yaralı ve hastanedeki durumum Enver'de girmiş bu arada diziye :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Eline sağlık 10 ama benim pek sahnem yoktu sadece yaralı ve hastanedeki durumum Enver'de girmiş bu arada diziye :)
Her karakteri uzatmış olsam baya bir uzun olur o da sizi sıkar :) Ama şey yapacam salı sizlerden cumartesi karışık ,sezon finalinde olaylar :D Envere sözüm vardı gibi gibi :D haftaya Salı olaylar başlasın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yaa bu arada +13 olarak başlamıstı neden +18 yaptın forumda 18 yas küçük olan çok kişi var
:-):-)bastan seyirci kaybediyorsun :F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
yaa bu arada +13 olarak başlamıstı neden +18 yaptın forumda 18 yas küçük olan çok kişi var
:-):-)bastan seyirci kaybediyorsun :F
Ya harbi ben neden +18 e geçmişim hayır filmin kendiside süper ama orjinali o bile +13 :F sanki ben erotikleştirdimde 18 e çıkarmışım haftaya ineriz +13 e :F