Çığlık 4.Bölüm (+13)

Diziyi Lütfen Puanlayınız!!

• 10

Oy: 7 77.8%
  • 9

Oy: 0 0.0%
  • 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Oy: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
34945-b20a882e1915b7c6f52b46d8dbfdbf03.jpg
//////////////////////////////////////////////

6RPGVW.jpg

Maskeli Fedai:Burak karakteri ile dizide yer almıştır kendisine geçmiş olsun diyoruz :)
Wes Craven'in Scream adlı sinemasından uyarlanan Çığlık'ın 1.Bölüm ve 2.Bölüm,3.Bölüm'ünü izlemek tıkllayınız!!!
ÖZET: Ceyda Alper'i tuvalete götürmek için ayağa kalkar,İçeriden tuvalete gitmek için kalkan Ceyda ve Alper,merdivenlerin başına geldiğin çığlıklar atar,Yerde yatan Yağmur'un suratına bakarlar,kız heryeri kanlı halde yatmaktadır.Hepsi ölen Yağmurun başına giderler ve Polis'i ararlar,,,o sırada kapı çalıverir,kapıya doğru ilerler ve kapıyı açtıklarında çığlıklar atar.....

4.BÖLÜM YENİ BÖLÜM
Kapıyı açtıklarında ikiside gördüklerine inanamamıştır,yerde kanlar içinde İrem'i görürler apar topar hastaneye götürürler ...Aradan uzun vakit geçmiştir irem hastaneden çıkmıştır fakat evinde yatak istiharetine tabi tutulmuştur...
Bütün herkes okula gelmiştir Can'ın telefonu çalar ve Can telefona bakar
-Alo,der fakat sesi alamaz
-Arkadaşlar telefonu duyamıyorum ben geliceğim hemen ,diyerek okulun bahçesinin diğer ucuna gider
-Alo buyrun?
-Maskeli katil : Bu gece hazırmısın?
-Neye hazırmıyım?
Tam o sırada telefon kapanır ..Can arkadaşlarının yanına gelir sonra beraberce sınıfa giderler ,Çiğdem ve Gözde beraber tuvalete uğrayacaklarını söylerler ardından tuvalete giderler...Çiğdem kısa bir süre sonra;
-Tatlım ben çıkıyorum sen gelirsin,diyerek sınıfa doğru yol alır ,Gözde içerideyken ışıklar söner ,gözde birden korkarak nefesini tutup ses çıkartmamaya çalışır,o sırada kapı gıcırtısı duyulur,Gözde birden bire çantasından çıkarttığı biber gazını hademenin gözüne sıkar ..Hademe uflayarak çıkar gider ,Gözde de sınıfa gider,sınıfta ders işlenir herkes dağılır Harun ,İrem'in yanına koşar Selim,Can,Alper,Çiğdem hep beraber Selimlerin eve giderler ... oturup sohber ederler fakat sohbet kısa bir süre sonra sıkar ve Alper;
-Film izleyelim,hemde öyle bir korkunç film izliyelimki korkalım birazcık yahu,der bunun üzerine Selim filmleri getirmeye gider ,Can da mahzenden hoparlörü getirmeye iner ,kolileri tekmeler
-Gene en zor işi bana verdiler nerden bulucam bu kadar kolinin arasından,diye kendi kendine mırıldanır,o sırada telefonu çalar ,
-Alo buyrun?
-Maskeli Katil;Hangi filmi izlemek istiyorsun?,diye sorar
-Sen benle dalga mı geçiyorsun,der demez telefon kapanır
-Aloo aloo diye bağırır ,kim bu bu bana şaka yapan acaba ,diye mırıldanır
Koliyi almaya eğilir tam doğrulurken arkasından çıkan Maskeli Katil bıçağı Can'ın koluna saplar ,Can yere düşer ve korkudan bayılır ,
İrem'in evi hemen bir arka sokaktadır,Harun eve gider ve İrem'e çorba felan yapmak için mutfağa girer o sırada gelen Maskeli Katil bıçağı Harun'a saplar ve Harun yere yığılır
images

Selim filmi takdı sesinde çok çıktığını fark ettiler ve haporlörü unuttular ,Hep beraber filme odaklandılar o sırada kapı çaldı,birden Çiğdem ürktü ,Selim kapıya baktı gelen Burak idi içeriye geçti kanepeye yayıldı,o sırada içeriye Maskeli Katil girdi onu gören herkes bir taraflara kaçıştı yan odadaki dolaba giren Burak çamaşırları itikleyerek saklanmaya çalışıyordu ondan haberi olmayan Selim ise o da dolaba girmişti ...Birbirlerini gören ikili sessiz kalmayı tercih etmişlerdi...Birden kapı çaldı fakat kimse saklandığı yerden çıkıp kapıya bakmaya cesaret edemiyordu...Kapıyı tekmeleyen Gözde ise;
-Aç şunu artık Selim,aç aç!! ,diyerek kapıyı tekmelemeye devam ediyordu
Çiğdem yerinden çıktı sessizce kapıyı açtı sus işareti yaptı fakat Gözde ;
-Ne susacakmışım haa niye,derken Maskeli Katil ,Gözdeyi arkasından kavrayarak bıçaklar,bunun üzerine Gözde kanlar içinde yere yığılır onu gören Çiğdem çığlıklar atar ...
images

Bunun üzerine Maskeli Katil Çiğdem'in peşine düşer ,Çiğdem de Selim ve Burak'ın olduğu dolaba girer .Birbirlerini gören Çiğdem şaşırarak Selim'e ;
-Senin ne işin var burada ,der
Selim ise sessiz ol katil heran burda olabilir ,diyerek Çiğdemi susturur,Tam Çiğdem dolabın kapağını açacağı sırada dolabın kapağı Maskeli Katil tarafından açılır ve açılan kısım Burak'ın olduğu taraftadır diğerlerini görmeden Burak'ın saçından sürükleyerek götürür ve bıçakla boğazını keser o da yetmez kollarını ve bacaklarınıda birbirinden ayırır...
d2-3.png

Bu sırada kapıyı açık bulan Cenk ve Murat içeriye girerler ,evde kanlı cesetleri gören Murat evden kaçmaya yeltenir Cenk ise Harun'u aramaktadır fakat Harun'a ulaşamamaktadır....
Bütün bunları izleyen Çiğdem büyük bir çığlık atar o sırada Maskeli katil arkasına döner ve dolaba doğru ilerlemeye başlar ....Selim korkudan Çiğdem'i unutur ve orada bırakarak dolabı açar ve kaçmaya başlar .....

300.scream.lc.041411.jpg

------------------------------------------------------/ Bölüm Sonu /------------------------------------
Yazan ve Yöneten :Enis Kartal
Kanal:Lonca TV

Son düzenleme:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Resimleri görünce korktum :D
Bu bölümde tam tadındaydı:-)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben kacmadimmi acaba ? Yoksa ben mal mal hala filmmi izliyorum !? @gözlemci
Haftaya belli olur filmi bırakmışsındır heralde :)
@Çiğdem- kiz sen daha cok yasican heralde.Sen bulcan heralde katili :)
Belli olmaz oo :A
Diziye girer girmez ölmüşüm :D
:D kurtarırız yaw istersen :F
Resimleri görünce korktum :D
Bu bölümde tam tadındaydı:-)
Ya sen geçen hafta gülüyorudn :F iyi oldu
@gözlemci yoksa ben gorunmezmi oldum acab ?
O nerden çıktı ahaha :F
bune böyle organ nerden çıktı @gözlemci banamı gönderme mi yaptım
Yok bea ben ne anlarım göndermeden :)
@destere de konusturmus destereligini :)
Kaçarak mı? :D

Oyle deme lo.Eger katili @Çiğdem- yakalarsa bi guzel saldirir.Dua ette parlak oglan cikmasin katil.Yoksa @Çiğdem- kimseyi dokundurtmaz adama.sonrada beraber kacarlar.Olenlerinde kani yerde kalir...
Öyle bişey olursa hep beraber toplanıp bizde @Çiğdem- i öldürelim :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Haftaya belli olur filmi bırakmışsındır heralde :)

Belli olmaz oo :A

:D kurtarırız yaw istersen :F

Ya sen geçen hafta gülüyorudn :F iyi oldu

O nerden çıktı ahaha :F

Yok bea ben ne anlarım göndermeden :)

Kaçarak mı? :D
Bakalim Katil evde daha kac kisiyi oldurecek :) basladigi isi bu gece bitirise haftaya baya az kisi yasayacak.Bu sahnede birinin katilin kafasinda vazo falan kirmasi lazim :) Bakalim neler olacak :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Insallah adam akilli bir yere saklanmisimdir.Amin.Mesela herhangi bi odaya girip sonrada camdan disariya atlayabilirim.Nasil olsa villanin ilk kati @gözlemci

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bakalim Katil evde daha kac kisiyi oldurecek :) basladigi isi bu gece bitirise haftaya baya az kisi yasayacak.Bu sahnede birinin katilin kafasinda vazo falan kirmasi lazim :) Bakalim neler olacak :)
Telaş etmeyin haftaya kendimide sokacam ve sizleri kurataracam :F

Insallah adam akilli bir yere saklanmisimdir.Amin.Mesela herhangi bi odaya girip sonrada camdan disariya atlayabilirim.Nasil olsa villanin ilk kati @gözlemci
Dur bakalım şimdilik sende bişey yok haftaya çıkar kokusu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
neyseki dolapta @Maskeli Fedai ile olan maceramız kısa sürdü :)))

bu arada burağı katil bacağından ikiye ayırıyor ondan sanırım kurtulduk :)

ama ben senaryodaki benim kaçtığım bölümü sevmedim @Çiğdem- i dolapta bırakıp kaçarmıyım hiç orası yanlış olmuş senaryoya itirazım var senaristt???:))

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bence katil yok.Bunlarin hepsi ruyada oluyor :D
Yok artık naptın katil çıkıcak biri bu ben bile olabilirim :F
neyseki dolapta @Maskeli Fedai ile olan maceramız kısa sürdü :)))

bu arada burağı katil bacağından ikiye ayırıyor ondan sanırım kurtulduk :)

ama ben senaryodaki benim kaçtığım bölümü sevmedim @Çiğdem- i dolapta bırakıp kaçarmıyım hiç orası yanlış olmuş senaryoya itirazım var senaristt???:))
Aynen dolap maceran kısa sürdü haftaya yeni dolaplarda görüşmek dileğiyle :F
Evet Buraktan kurtuldun :F ulan sende varya
Niye kaçmak şanına yakışmadı demi bakalım ben napacğaım haftaya :F merak ettim kendimi :F sana da ayar çekicem kaçmaz olmaz yanee hooppp :F