12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Zey TV 🍒 yepyeni kaliteli bir programı bünyesine kattı. Açıklamaya çok az kaldı :bhr:

Konu içeriği kısa sürede güncelenecektir.
@Tolstoyevski , biricik ortağımız @Dosi süper yayın ihalesini almış.Sıcak Haber 2020-2021 /2021-2022 sezonları şifresiz,naklen ve sadece Zey Tv 📺 de.Aylık ücret YOK. SADECE DİSS ATMANIZ YETERLİ. :bhr:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@xdragxx ve @Tolstoyevski 'den sonra kanalımızın logo ve çoğu programlarının afiş mimarı olan @Sherlock 'u program yapımcısı olarak kanalımıza transfer ettik :bhr: Kendisinin sunumu ile üyelerin bize yansıyan 'takıntılarını' siz seyircilerimiz ile birlikte ele aldığımız kaliteli ve eğlenceli programın ilk bölümü olan ' Tolstoyevski'nin Takıntıları' ismi ile karşınıza çıktı.

Kanalımızdaki hiç bir programın yayınlanması için belirli bir gün ve saati yoktur. Sunucuların özgürlüğü, programların kaliteli oluşu ve seyircilerimize eğlenceli ve zengin içerik sunmak en büyük önceliğimiz.

Yeni projeler ile yine karşınızda olacağız 🤗

@Özgür @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @EnveR @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Aserat @Angelica @Billy Kane @pompy @denizz19 @emreemreu @dreamy @mesmeso61 @tolgab @Felon @offensive @armandos @EmreCan @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @Gerekli24 @Veteran @pompy
@hayret bi şey @Zeyno45 @Doğan @kerem @phoebebuffay @slhttnmtl @STARAN @Alos @conino

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@xdragxx ve @Tolstoyevski 'den sonra kanalımızın logo ve çoğu programlarının afiş mimarı olan @Sherlock 'u program yapımcısı olarak kanalımıza transfer ettik :bhr: Kendisinin sunumu ile üyelerin bize yansıyan 'takıntılarını' siz seyircilerimiz ile birlikte ele aldığımız kaliteli ve eğlenceli programın ilk bölümü olan ' Tolstoyevski'nin Takıntıları' ismi ile karşınıza çıktı.

Kanalımızdaki hiç bir programın yayınlanması için belirli bir gün ve saati yoktur. Sunucuların özgürlüğü, programların kaliteli oluşu ve seyircilerimize eğlenceli ve zengin içerik sunmak en büyük önceliğimiz.

Yeni projeler ile yine karşınızda olacağız 🤗

@Özgür @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @EnveR @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Aserat @Angelica @Billy Kane @pompy @denizz19 @emreemreu @dreamy @mesmeso61 @tolgab @Felon @offensive @armandos @EmreCan @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @Gerekli24 @Veteran @pompy
@hayret bi şey @Zeyno45 @Doğan @kerem @phoebebuffay @slhttnmtl @STARAN @Alos @conino
trump burn GIF

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
ben kendi yağımda gidiyorum @Dosi
Bende başta öyleydim ama Sherlock ve Tolstoyevski zaten kanalımın oluşmasına sebep oldu ve genelde birlikte planlama yaptığım isimlerle iş yapıyorum. xdragxx o da isim ve logo kısmında fikir belirtmişti.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Eline sağlık da @Aserat neden her mesaja kızıyor, kendisi bana teklif bile yapmamıştı. :A
Çünkü kıskandı :A @xdragxx bana dizi ayarlayacaktı, kendisi zorla diziyi kaptı, Aykut kendini mahçup hissedip bana Cevapsız Sorular'ı ayarladı ve programda büyük ses getirince ogün bugündür kıskanıp duruyor :A seninde normal konunu ben kanal projesi yapınca kızmakta haklı bir nevi:A yaralı şuan @Özgür