21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Bende izlemedim tekrarını bekledim izlemek için reklamsız mı oynadı bilmiyorum :D

Hiç mi reklam vermedi Kayip Sehir ? Anlasilan gelecek haftalarda yayin akisi böyle olacak:

20.00 - 21.30: Kayip Sehir
21.30 - 23.00: Yalan Dünya
23.00: Beyaz Show

Oyuncu seçimleri sence nasil ? Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Fatma Karanfil, Nilgün Kasapbasoglu, Sinem öztürk, yesim salkin, hakan eratik..

Ve bildigin gibi hakan ve yesim gerçek hayatta evliler ama dizide yasak ask yasayan ikiliyi canlandiriyorlar.. bunu nasil degerlendiyorsun
:d Şunlara Bak Ya:d

fb9_9f17b.jpeg

Oyuncu seçimleri sence nasil ? Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Fatma Karanfil, Nilgün Kasapbasoglu, Sinem öztürk, yesim salkin, hakan eratik..

Ve bildigin gibi hakan ve yesim gerçek hayatta evliler ama dizide yasak ask yasayan ikiliyi canlandiriyorlar.. bunu nasil degerlendiyorsun

Burası soru sorma bölümü değil. Sorularını özelden sorabilirsin. :):)

Burası soru sorma bölümü değil. Sorularını özelden sorabilirsin. :):)

Burada Cuma aksamlari ekrana gelen dizinin sorusunu soruyoruz.

Dizinin genellemesi yapmisken ben de sormak istedim. Bunda bir sey yok ki.

- - - Ekleme - - -

Mahsunun dizisi inşallah çarşamba olur

Çarsamba olursa rekabeti düsünmek bile istemiyorum..

Muhtesem Yüzyil, Pis Yedili, Kuzey güney, benim için ÜZÜLME ve Sakarya Firat..

Mahsun Kırmızıgülde bir havalara girmiş. :D hde 5. bölümden sonra battı. bve'ı zaten saymıyorum :D

Burada Cuma aksamlari ekrana gelen dizinin sorusunu soruyoruz.

Dizinin genellemesi yapmisken ben de sormak istedim. Bunda bir sey yok ki.

- - - Ekleme - - -

Çarsamba olursa rekabeti düsünmek bile istemiyorum..

Muhtesem Yüzyil, Pis Yedili, Kuzey güney, benim için ÜZÜLME ve Sakarya Firat..

Tamam da sorularını özel mesaj yoluyla da sorabilirsin.

Atv cumayı aldı pazartesi salı yı da alacak gibi perşembe zaten banko zirveyi alabilir

selin ile kutsi çok uyumlular kutsi ise oynadıgı rol olarak tipi çok uygun. dizide çok etkileyici oyunculuk yok yan roller vasat.. onda yeşimle hakan eratik pek öne çıkamıyorlar. öne çıkmadıkları için evli olmları sorun yaşatmıyor. zaten yan rollerin çok klışe hikayeleri var. dizi başrol oyuncuları etrafında dönecek senarist bu yüzden yetersiz