21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
oyunculuklar süper ama konusu hakında sıkıtılı futbol pek dizi konusu değil. konusuda iyi olsaydı yılın dizisi olurdu ama şimdi anca idare eder

Evet futbol hayali bence de olmamis basrol oyuncunun..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Filmi çekilirken yazar hep setteymiş.Ne kadar sapıtırlarki? Ama filmin altındaki yorumlardada hemen hemen alakası olmadiğini söyluyorlardi.Kitabi insan kendi beyni nasıl canlandırdıysa filmde onu görmek isterler sadece bizim filmlere özgü değil.G.O.T için bile kusur bulanlar var.Bundan pay biçmek gerek.Ben filmi izledim birde yazarın gözünden nasıl canlandiğini görmek için.

romanda başta iddia yok. sonra bilal ile feyza hemen evlenmiyorlar. romanda başı kapalılar biraz daha kötü gösteriliyor. romanı ana konusu aşk olsada romanın isminden anlaşılaca üzere sokkata başrollerde sokagın durumu sokaga yapılan apartman. mesela bilala ile feyza hemen hemen hiiç konuşmuyorlar.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,435
Puanı
1,060
Emir yolundan sapmış, artık her hafta düşüş yaşar. Dila Hanım beklentilerin altında.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
beyazsoy sen huzur sokagi'nin romanini okudun mu? diziyi mi daha basarili buldun yoksa romani mi ?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Emir'in Yolu başlayalı çok olmadı ama dizi düşüşte.Dila Hanım da düşüş devam ediyor.Kayıp Şehir yeni favorim ve artmasından yana gönlüm.Huzur Sokağı gayet iyi gidiyor tebrikler.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
romanda başta iddia yok. sonra bilal ile feyza hemen evlenmiyorlar. romanda başı kapalılar biraz daha kötü gösteriliyor. romanı ana konusu aşk olsada romanın isminden anlaşılaca üzere sokkata başrollerde sokagın durumu sokaga yapılan apartman. mesela bilala ile feyza hemen hemen hiiç konuşmuyorlar.

Roman bende e-kitap olarak var 400 sayfa fakat film 1saat 30 dk filan 400 sayfayı 1 bucuk saatte ne kadar anlatabilirsin ki? Zaten filmi romanı okumak yerine dizi hakkında fikir edinmek için izlemiştim.Dizide ilk bölüm çok cabuk anlatildi.Özellikle iddaa sahneleri.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
beyazsoy sen huzur sokagi'nin romanini okudun mu? diziyi mi daha basarili buldun yoksa romani mi ?

yok romanı okumadım uzzun bir özetini okudum. romanı çok satmıştır sebebi islami ve aşkın oldugu ilk roman olması. dizininde bu yüzden şansı var. dizi kötü değil ama bu romandan daha iyi dizi çıkabilirdi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Huzur sokağı 2 gruptada 1.olur helal olsun kadrosu çok iyi

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
yok romanı okumadım uzzun bir özetini okudum. romanı çok satmıştır sebebi islami ve aşkın oldugu ilk roman olması. dizininde bu yüzden şansı var. dizi kötü değil ama bu romandan daha iyi dizi çıkabilirdi

Oyuncu seçimleri sence nasil ? Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna, Fatma Karanfil, Nilgün Kasapbasoglu, Sinem öztürk, yesim salkin, hakan eratik..

Ve bildigin gibi hakan ve yesim gerçek hayatta evliler ama dizide yasak ask yasayan ikiliyi canlandiriyorlar.. bunu nasil degerlendiyorsun