21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
HuzuR sokağı diyorum başka bişey demiyorum !

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

mahoni dedim sana huzur sokagı reklama girdiği için dila hanım izlendi. artık dial hanım huzur sokagının tekrar reklama girmesini bekleyecek :))))))))

bu arada tns de kanal d n,n dizisi daha düşük çıkacak baştan diyeyim gerçi kimse izlemiyor o diziyi ya neyse :))))

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Huzur Sokagi zirveye yerlesti! Kayip Sehir basarili sonuçlar alirken, AFK EY maalesef düsüste.. Dila Hanim hayal kirikligi maalesef..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Emiri ezmişler huzur sokağı uçmuş belliydi zaten :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
dizinin konusu bu değil destere romanı okumadan salamışsın :)))) başroldeki çocuk kapalı kızla evlenecek. açık kızda babasının müdüryle evlenecek.. ayrıca stv dizilerinde hiç sutun gördün mü :)))))
Kitabi okumak zor olsada en azından filmini izleselerdi.Ama hak vermek gerek sallamak hepsinden daha kolay.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
dizinin konusu bu değil destere romanı okumadan salamışsın :)))) başroldeki çocuk kapalı kızla evlenecek. açık kızda babasının müdüryle evlenecek.. ayrıca stv dizilerinde hiç sutun gördün mü :)))))

romanın konusu umrumda değil yarım saat baktım yetti başroldeki oğlan konuşurken o kadar iyi ve mülayimki gözyaşlarına boğuyor insanı ..anne rolündeki kadın konuştuğunda insanın kemikleri sızlıyor romatizması azıyor :))

bu tarz dizileri ben stv de çok izledim stv dekiler daha kaliteliydi .. diyaloğlar sıkıcı zaman geçmiyor .. izleyene yarasın benden uzak olsun ...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
mahoni dedim sana huzur sokagı reklama girdiği için dila hanım izlendi. artık dial hanım huzur sokagının tekrar reklama girmesini bekleyecek :))))))))

bu arada tns de kanal d n,n dizisi daha düşük çıkacak baştan diyeyim gerçi kimse izlemiyor o diziyi ya neyse :))))

Sence nasil Kayip Sehir beyazsoy? Ben geçen hafta izlemistim.. Gökçe Bahadir'in oyunculugu muazzam.. Diger oyunculari da unutmamak gerek tabii ki.. Tomris Giritlioglu yine basarmis gözüküyor.. Sence..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
romanın konusu umrumda değil yarım saat baktım yetti başroldeki oğlan konuşurken o kadar iyi ve mülayimki gözyaşlarına boğuyor insanı ..anne rolündeki kadın konuştuğunda insanın kemikleri sızlıyor romatizması azıyor :))

bu tarz dizileri ben stv de çok izledim stv dekiler daha kaliteliydi .. diyaloğlar sıkıcı zaman geçmiyor .. izleyene yarasın benden uzak olsun ...

demek filmi anlamak için yarım saaten fazlasına ihtiyacın varmış :))))) her sakallıyı deden zanetmemek lazım :))))

- - - Ekleme - - -

Şubat ı bekliyorum :D

5 ay var. bekleme istersen

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Trt deki şubat dizisini diyom :D espri mi yaptın beyazsoy

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Sence nasil Kayip Sehir beyazsoy? Ben geçen hafta izlemistim.. Gökçe Bahadir'in oyunculugu muazzam.. Diger oyunculari da unutmamak gerek tabii ki.. Tomris Giritlioglu yine basarmis gözüküyor.. Sence..

oyunculuklar süper ama konusu hakında sıkıtılı futbol pek dizi konusu değil. konusuda iyi olsaydı yılın dizisi olurdu ama şimdi anca idare eder

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
filmin kitapla alakası yok.
Filmi çekilirken yazar hep setteymiş.Ne kadar sapıtırlarki? Ama filmin altındaki yorumlardada hemen hemen alakası olmadiğini söyluyorlardi.Kitabi insan kendi beyni nasıl canlandırdıysa filmde onu görmek isterler sadece bizim filmlere özgü değil.G.O.T için bile kusur bulanlar var.Bundan pay biçmek gerek.Ben filmi izledim birde yazarın gözünden nasıl canlandiğini görmek için.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Huzur Sokağı ve Kayıp Şehir Mükemmel gidiyor. Yarın AB`de zirve garanti Kayıp Şehirin :)