21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
beyler dila hanım kötü proje boşuna peşine takılıp hüsran yaşamayın sakın. hiç hatice şendille erkan petekkkaya yakışmışmı ve tabi herkes bu hikayyi ezbere biliyor. ezbere bildiği bir hikayeyyi neden izlesinler ki

çarpılırsın berkan ..:)) hatice şendil sülün gibi kız nesini beğenmedin huzur koçanındaki at gibi kadının yanında hatice melek gibi kalıyor :))

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
fskyı yanlış analamışın . dini anlatıyor demiyorki . dizi muhafazakar başörtülü insaların hikayseni anlatıyor diyor fsk. dini nerden çıkardın :)))))

Her yorumum Lordly tarafindan yanlis anlasiliyor zaten beyazsoy. Yapacak bir sey yok maalesef !

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Dila Hanim'in ilk bölümü gerçekten hayal kirikligiydi, bu bence yönetmenin suçuydu. Zaten yapim sirketi GOLD FILM de bunu farkina varip, yönetmen degistirdi.. Bakalim bu durum reytinglere nasil yansiyacak..

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Behzat Ç. sonunda başlıyor ve bugün onu izleyeceğim. Yeni sezon hayırlı olsun. Umarım dizi, iyi sonuçlara imza atar. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
sanane ızlıom varmı bıdıycegın lm ızleyenker reytıng ıcın ızlese oo özeti 3 reytıng gayet ıyı sımdı dusecek reklamdı

huzur sokagı reklama girdi ondan dila hanımın reytingi artı erken seviniyon :))) ben seni düşündüğüm için söyledim ama illa izleyecem diyorsan sen bilin

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
huzur koçanı mı :D destere yıne guldırdun

- - - Ekleme - - -

huzur koçanı mı :D destere yıne guldırdun

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Dini anlatan dizi yazmış. Düşündüğünü yazmasını bilmiyor o zaman...

beyazsoy gerekeni söyledi zaten..

Basrolde birçok basörtülü kadin karakterler yer aliyor.. Daha önce bir dizide yasanmismiydi bu ? Veya Islam dinimize bu kadar önem veren dizi olmusmuydu ?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
çarpılırsın berkan ..:)) hatice şendil sülün gibi kız nesini beğenmedin huzur koçanındaki at gibi kadının yanında hatice melek gibi kalıyor :))

destere ya kadından anlamıyon yada sende gizli gizli polat alemdar hayranlıgı var. adamın eskilerini begeniyorsun :))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

Ne alakasi var ? Diziyi izlemedigin bu yorumdan çok belli. Bence önce diziyi izli, ardindan bu yorumuma "garip" demelisin.

@takas Evet ama yine de ne olursa olsun Islam dinimizi anlatan bir dizi.. Ben begenerek izliyorum..

dizinin nesi güzel furkan başrole mülayim çok iyi kalpli şefkat yüklü dini bütün bir oğlanı koymuşlar oğlan her tarafa gülücükler ve iyilikler saçıyor başroldeki delikanlıyı gören açık kız derin bir iç huzuruyla maneviyata doğru adım atıyor melek gibi oğlanla asi kız ne kadar zıt olsada sonunda asi kız melek oğlana uyup mutlu ve huzurlu bir aydınlık dünyaya doğru yelken açıyorlar ..

klasik stv dizisi atv nin yaptığı stv yi kopya etmek hiç bir özelliği olmayan içi boş bir dizi ...

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
neyi hayal kırıklıgı özet 3 reytıng trt dızısı hayal kırıklıgı tns dıla hanım süper gıder

- - - Ekleme - - -

neyi hayal kırıklıgı özet 3 reytıng trt dızısı hayal kırıklıgı tns dıla hanım süper gıder