TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

İstatistiki olarak en başarılı olan Onur favorilerimden. Çok başarılı tabaklar çıkarıyor.

Ancak benim için iyi yemek yapmanın yanında diğer kriterler de önemli.

Karakter, kişilik, duruş, dürüstlük ve iyi yemek yapmak şeklinde toplu bir bakış ile baktığımda Alper, Hakan, Zübeyde, Nigar, Eda, Ayşe, Şirin, Emre ve Onur'u favorilerim olarak söyleyebilirim.

Kerem, Ezgi, Semih ve Kaan'ın çok yansıtmamaya çalışsalar da diğer yarışmacılara üstten baktıklarını, kendilerini daha üstün gördüklerini hissettiğim için yemekleri iyi yapsalar da onları favori listeme koymadım.

Muratcan, Nevzat, Akın, Beyza, Yudum, Erim ve Bera'ya nötr durumdayım.

20 yarışmacıyı da yazmışım :A :A

özette şimdi gözümle bamyanın hareketini gördüm... yağdan a kaymış gibi geldi ama bildiğin hareket etti laaaaaaaaaa
------

Kerem ve Beyza çıksın potadan diğerleri pek ilgimi çekmiyor...

Son düzenleme:
İstatistiki olarak en başarılı olan Onur favorilerimden. Çok başarılı tabaklar çıkarıyor.

Ancak benim için iyi yemek yapmanın yanında diğer kriterler de önemli.

Karakter, kişilik, duruş, dürüstlük ve iyi yemek yapmak şeklinde toplu bir bakış ile baktığımda Alper, Hakan, Zübeyde, Nigar, Eda, Ayşe, Şirin, Emre ve Onur'u favorilerim olarak söyleyebilirim.

Kerem, Ezgi, Semih ve Kaan'ın çok yansıtmamaya çalışsalar da diğer yarışmacılara üstten baktıklarını, kendilerini daha üstün gördüklerini hissettiğim için yemekleri iyi yapsalar da onları favori listeme koymadım.

Muratcan, Nevzat, Akın, Beyza, Yudum, Erim ve Bera'ya nötr durumdayım.

20 yarışmacıyı da yazmışım :A :A
Tum kadroyu yazmışsın :F
------

özette şimdi gözümle bamyanın hareketini gördüm... yağdan a kaymış gibi geldi ama bildiğin hareket etti laaaaaaaaaa
------

Kerem ve Beyza çıksın potadan diğerleri pek ilgimi çekmiyor...
Yağ yada sıcak soğuk felandir ya. Kurt bile olsa hareket etmez denk geldim ben meyvede sebzede olmuyor öyle şeyler :F

Ama nötr olduklarım favorim değil :F

Akın elenmiş Instagram'a hiç story atmadı dedikleri hafta başkası elenmişti. Ben o yüzden artık çok inanamıyorum sosyal medyadaki duyumlara :A

Ama eğer Yudum elendiyse üzülürüm.
Yudum elenmesin ya bende beğeniyorum onu. Kaan elenebilir ama o potada değil :D