TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Fener maçına baktım. Simdi de izlemiyorum malesef :(

Nasıl sinirli mi genç ergen Bera kardeşim :D

Elemelerde Onurla yarışan Bera, kendisi çıkacakken sürpriz şekilde Hakan o hafta kadroya geçince moddan düştü. Çok yetenekli duruyor yoksa.
Bera bu hafta içinde olduğu kırmızı takımın kaptanı Erim'e takmış durumda. Ki daha ilk haftası ana kadroda. Arkadaşları arasında negatif bir algı oluşturdu kendi kendine. Hata yaptı. Haksız olduğu hâlde üste çıkmaya çalışıyor sürekli. Daha önce söylediği şeyleri söylemedim diyor veya hatırlamıyorum diyor :A

Bence yarın veya bu gece bir boş vaktinde Youtube'da MasterChef kanalında Erim&Bera gerilimi videosunu izle. Mutlaka yayınlarlar :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Bera bu hafta içinde olduğu kırmızı takımın kaptanı Erim'e takmış durumda. Ki daha ilk haftası ana kadroda. Arkadaşları arasında negatif bir algı oluşturdu kendi kendine. Hata yaptı. Haksız olduğu hâlde üste çıkmaya çalışıyor sürekli. Daha önce söylediği şeyleri söylemedim diyor veya hatırlamıyorum diyor :A

Bence yarın veya bu gece bir boş vaktinde Youtube'da MasterChef kanalında Erim&Bera gerilimi videosunu izle. Mutlaka yayınlarlar :A
Denk gelirsem izleyeyim teşekürler tavsiyen için :D

Aksiyon reaksiyon gerilim nerde ordayım Beyza hariç çünkü o Çağları üzdü :(

• Aynen
Reactions: Royal Highness

Tabak sağ üst köşe..

Laaaaa yürüyen bamyada yedirdiler şeflere 🤣🤣🤣🤣

@RüzgarGülü @12.Adam @xemrexxx @Zeyno @Angelica @Royal Highness
İnanamıyorum. Bu ne ya 🤢 Kurt gibi duruyor da o bamyayı sıcakta pişirmedi mi bu çocuk acaba... Sıcakta pişirse ölürdü o kurt... Gerçi tabakta yine bamyaların birinin içinde ölü bir kurt olacaktı 🤢
------

Kim suçlu kim suçsuz pek anlaşılmıyor ama Bera da yemek almamıs madem ve farkında. Temizlik yoksa yap işin ne komut bekliyor :D
Şöyle.. Balkan yemeklerinin olduğu takım oyununda Bera kaymaçina'yı bildiğini, annesinin sürekli yaptığını ve Balkan geçmişi olduğunu söylüyor. Ama tatlı olduğu için reçeteyi Beyza'ya vermişler. Beyza da diyor ki "Ben bilmiyorum, Bera sen al o zaman diyor." Bera da o an "Tadını çok iyi biliyorum. Yapmayı değil" diyor ve almıyor. Daha sonra Beyza'nın yaptığı kaymaçina değil de mavi takımın yaptığı kaymaçina kazanıyor.

Ardından kırmızı takım dokunulmazlık oyununa gelince şeflere değerlendirme yaparken Bera birden bire söylem değiştiriyor. "Kaptan Erim iyi kaptanlık yapamadı. Reçeteleri adil dağıtmadı. 7 yemek reçetesi vardı. Ben yanlarına gittiğimde herkes reçete almıştı ve bana kalmamıştı." diyor.

Beyza da "Hayır ben sana sordum, sen istemedin" dedi. Bera da kıvırma moduna geçerek "BEN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM. DEDİYSEM DE HATIRLAMIYORUM. O ANDA BAŞKA BİR ŞEY YAPIYORUMDUR." dedi. Beyza ve Semih de "Hayır hiçbir şey yapmıyordun. Yan yana duruyorduk sana sorduğumda" dediler.

Dün akşamki bölümde de Bera söylemlerine devam etti. Erim ve Beyza'yla zıtlaştı yine. Bir önceki bölümde "Her iki takım da çok pis çalışıyor" demişti. Dün akşam da "Mavi takım çok temiz çalıştı. Bizim takım kaptanı temizlik yaptırmadı." dedi. Takım arkadaşları eski söylediklerini hatırlatti. Yine inkar etti. Yani yine söylemini değiştirdi.

Kısaca özetlemeye çalıştım ama yine de uzun oldu 😁

Son düzenleme:
İnanamıyorum. Bu ne ya 🤢 Kurt gibi duruyor da o bamyayı sıcakta pişirmedi mi bu çocuk acaba... Sıcakta pişirse ölürdü o kurt... Gerçi tabakta yine bamyaların birinin içinde ölü bir kurt olacaktı 🤢
------

Şöyle.. Balkan yemeklerinin olduğu takım oyununda Bera kaymaçina'yı bildiğini, annesinin sürekli yaptığını ve Balkan geçmişi olduğunu söylüyor. Ama tatlı olduğu için reçeteyi Beyza'ya vermişler. Beyza da diyor ki "Ben bilmiyorum, Bera sen al o zaman diyor." Bera da o an "Tadını çok iyi biliyorum. Yapmayı değil" diyor ve almıyor. Daha sonra Beyza'nın yaptığı kaymaçina değil de mavi takımın yaptığı kaymaçina kazanıyor.

Daha sonra kırmızı takım dokunulmazlık oyununa gelince şeflere değerlendirme yaparken Bera ise birden bire söylem değiştiriyor. "Kaptan Erim iyi kaptanlık yapamadı. Reçeteleri adil dağıtmadı. 7 yemek reçetesi vardı. Ben yanlarına gittiğimde herkes reçete almıştı ve bana kalmamıştı." diyor.

Beyza da "Hayır ben sana sordum, sen istemedin" dedi. Bera da kıvırma moduna geçerek "BEN ÖYLE BİR DEMEDİM. DEDİYSEM DE HATIRLAMIYORUM. O ANDA BAŞKA BİR ŞEY YAPIYORUMDUR." dedi. Beyza ve Semih de "Hayır hiçbir şey yapmıyordun. Yan yana duruyorduk sana sorduğumda" dediler.

Dün akşamki bölümde de Bera söylemlerine devam etti. Erim ve Beyza'yla zıtlaşmaya devam etti. Bir önceki bölümde "Her iki takım da çok pis çalışıyor" demişti. Dün akşam da "Mavi takım çok temiz çalıştı. Bizim takım kaptanı temizlik yaptırmadı." dedi. Takım arkadaşları eski söylediklerini hatırlatti. Yine inkar etti. Yani yine söylemini değiştirdi.

Kısaca özetlemeye çalıştım ama yine de uzun oldu 😁
Beyza ile zitlastiysa gider yakında Bera. Beyza tehlikeli çünkü :F
Çok toy hareketler yapıyor Bera :D

• Aynen
Reactions: Royal Highness
  • Aynen
Reactions: The_Erinch