Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@serhatt ında sana cezası varmış :A
Kız niye çalışmaları engelliyon😱 :F @Dosi @Zeyno @The_Erinch @Yakamoz-Asi
IMG_1666.jpeg

Biz 2-3 mesaj yanlıṣ konuda sohbet edince mesajlar hemen taṣınıyor ama nedense bu bazı konularda bazı kiṣilere uygulanmıyor. İlginç geldi bana ne diyorsun bu konuda @12.Adam
Benim mesaj taşıdığım 2 konu var

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?​

Ve
Hangi filmi izlediniz konuları.

Şarkı kısmında farkındaysan biriyle sohbet ettiğimde muhakkak altında şarkı paylaşıyorum. Bunu defalarca belirtimde.
Bu iki konunun diğer konulara göre ağırlığı var.
------

Buna ek olarak film yorum konularıda var. Bildiğim kadarı ile orayada bu uygulanıyor

Haklısın ama polemiğe girmek istemiyorum.

Peki, sen bilirsin.

Ve

Şarkı kısmında farkındaysan biriyle sohbet ettiğimde muhakkak altında şarkı paylaşıyorum. Bunu defalarca belirtimde.
------

Buna ek olarak film yorum konularıda var. Bildiğim kadarı ile orayada bu uygulanıyor

Ok.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Ben yillardir sanatci Eylem Kizil'i daha genc zannederdim kendimden, megersem bu ayin basinda 40'ina basmis, ben sok 😱

1727024245969.png

• İlginç
Reactions: 12.Adam
Ferhuş sürdü en azından sevdiğim bir isim. :Z

Kadın önce genç sonra yaşlı oluyor sanki 🤔

Ben yillardir sanatci Eylem Kizil'i daha genc zannederdim kendimden, megersem bu ayin basinda 40'ina basmis, ben sok 😱

Ekli dosyayı görüntüle 129481
@MasacRE bunu teselliye gitti ondan yok diyolla:X :A @Bully

Biz 2-3 mesaj yanlıṣ konuda sohbet edince mesajlar hemen taṣınıyor ama nedense bu bazı konularda bazı kiṣilere uygulanmıyor. İlginç geldi bana ne diyorsun bu konuda @12.Adam

Ve

------

Kadın önce genç sonra yaşlı oluyor sanki 🤔

Cehennemin dibine gitsin ve gelmesin geri. .ss
Heyatım bu İsveçliler hep böyle yani 1 tabak yemek vermeyen yerden ne beklicen :A:A @Bully @Angelica
@zeyno
IMG_1669.jpeg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Heyatım bu İsveçliler hep böyle yani 1 tabak yemek vermeyen yerden ne beklicen :A:A @Bully @Angelica @zeynoEkli dosyayı görüntüle 129517

Sasirtmadi acikasi beni. Fransa'yi da acik mavi yapmislar, ama verdikleri yemek de yemek olsa. Bir ara 2 hafta fransa da kalmistim okul ile, aksamlari sarap ve peynir diye yemek koydular önüme. :D Yani Fransa'yi da pembe yapabiliriz Almanya ve Isvicre gibi. :D
Hayat şartları :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94