2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Ve buldum :A kendisinde 6 ay kalmış (o da ben zorla söktürmüşüm :A )
Yani benimki 10. Yılımda daha bende kalacak :Z
@bazinga , 12.adam'in etiketi fazla bile durmadimi? o etiket oldukca oylamaya almiyordum :A 6. ayinda yeterli. Bendeki 3 ay mi ne durmustu, haksizlik :A
En Favori Üye’yi Mart ayında başlatırız o zaman. En erken yani :A @Bully @Hobbit @Yakamoz-Asi

Bambaşka bir büyüklük bizimkisi :A
Sabar(kütükler) olarak yanımızda çırak çıkarsınız.
Sizle rekabet edemeyiz zaten öyle bir derdim yok benim :A Sabar’ı bilemem Sabar üyeleri belki en büyük biziz diyebilirler :A
------

Ve buldum :A kendisinde 6 ay kalmış (o da ben zorla söktürmüşüm :A )
Yani benimki 10. Yılımda daha bende kalacak :Z

En Favori Üye’yi Mart ayında başlatırız o zaman. En erken yani :A @Bully @Hobbit @Yakamoz-Asi
10 Mart’tan sonra başlatırız aynen 10.yılında da tadını çıkar etiketinin :Z

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Sizle rekabet edemeyiz zaten öyle bir derdim yok benim :A Sabar’ı bilemem Sabar üyeleri belki en büyük biziz diyebilirler :A
------

10 Mart’tan sonra başlatırız aynen 10.yılında da tadını çıkar etiketinin :Z
@xdragxx ile ikimiz
IMG_1590.jpeg

Avuçlarını yalarlar.Yürütemeyen ilişki gibi bir küsüp , bir barışıyorlar.Kapris sevmem.

Bizde ilkbaharda her zaman maaş yükselir ama bu sene uzattılar ve daha yeni bahsi geçti fakat ilkbahardan bu yana olan farkı ödeyecekler.
Çok yüksek bir şey beklemiyorum. Aylık yol parama yetsin yeter :A sendika ile ortak bir karar almışlardır.

Bu da bir bakış açısı tabiki. Açıklaman için teşekkürler ve anlayışla karşılıyorum. Artık bu etkinliği sadece yürütürüm, katılım sağlamayacağım.
Kız bak @Angelica tek hareketle senden zengin olacak bu gidişle :F:F

Çok ayıppppp. 😱

Bak @Dosi beni çok iyi tanıyan birisi. :Z Böylesine değerli bir konuyu dar bir zamanda geçiştirmemek daha geniş bir zamanda tüm konuyu yazışmalarla birlikte okuyup gereğini yapacağım. :A
173 mesaj seni yorar. Başlar orta ve sonlara bak yeter :A Yorulmanı istemem :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and Dosi
Yorar ama okumazsam aklım kalır. :A
Meraklı :A
Hep hasetliğinden :A

Çok inandırıcı gelmedi. @Dosi sence de öyle değil mi? :)

Aaaa size ne oluyor be?? :A

Dosi de pekala bilir benim iyi niyetimi bu yüzden size daha fazla açıklama yapmıyorum. :Z
Bizim Serhat ile aramız bozulursa bu yanlış anlaşılmadan olur ve konuşulunca hemen çözülür.
Kendisine inanıyorum :Z