2023 En Favori Üye 2023 | Yarı Final | Dosi & Emre Ozansoy & Yakamoz Asi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 2 üye finale yükselsin?

• Dosi

• Emre Ozansoy

• Yakamoz Asi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Etiketledik gelmedi, etiketsiz yazdık damladı sjsjjsjjs

İşin zor o zaman. Ailenle plan yapmaya çekinirsin böyle oluncada
Etiketsiz seviyor demek ki kendisi :A

Plan yapacağımı önceden söylerim çağırmazlar :A Veya hiç söylemem aradıklarında gidemeyecek durumda olursam gidemem yani :A Ama planım yoksa gider çalışırım yalan söyleyemem planım var diye :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Ben en başta farketmiştim (aksi düşünülemez) ama dillendirmiyorum. @12.Adam , Batuhan’a diretince belirtmiş oldum :A
Sen gibi yapamam. İsteyen versin ama şimdi 6 olunca benim istek tetikler :A 7. Kişi gelmeli :A
------

Çok korkunç bir hal almış :A korkutmuyor değil :A
Madde bağımlısı gibi 7 kişi olmayınca önce evde para arıyor , sonra sokaklara vuruyor kendini. :A
Aşıdan dolayı değişmiş olabilir :D @Bully @12.Adam
Pompy reis. :A
Ne aṣısı bu ?

Millet sosyal medyada sürekli korona aşısı spekülasyonu yapıyor ya, ona değindim sadece :A
Özüne dönüş…
7.beğeni gelecek mi bakalım :A

Sen yapamazsan @Yakamoz-Asi beğeni toplasın konu onun da konusu :A
------

Olabilir bak cidden 😱

Aşıdan sonra eskisi gibi olmadığımı ben de fark ettim...
Çocuğu dilenci yaptın oldu mu şimdi ?
yok @Hobbit genelde 6 reaksiyon görünce 7. yapıştırıyor. Yapsa yapsa o halleder :A
------

Ne gibi değişiklikler farkettin? :A ben de değiştim ama bende sıfır aşı :A
İskandinavya’nın aşısı farklı oluyor demek ki. :A
@Hobbit foruma döndü ama dönemedi gibi bir şey oldu sanki? Aktiflik bekliyoruz kendisinden :A

İyi bari 7.beğeniyi yapsın için rahat etsin :A
Zor… :A

Madde bağımlısı gibi 7 kişi olmayınca önce evde para arıyor , sonra sokaklara vuruyor kendini. :A

Pompy reis. :A

Özüne dönüş…

Çocuğu dilenci yaptın oldu mu şimdi ?

İskandinavya’nın aşısı farklı oluyor demek ki. :A

Zor… :A
Ben aşı olmadım dedim be :A
Etiketsiz seviyor demek ki kendisi :A

Plan yapacağımı önceden söylerim çağırmazlar :A Veya hiç söylemem aradıklarında gidemeyecek durumda olursam gidemem yani :A Ama planım yoksa gider çalışırım yalan söyleyemem planım var diye :A
Mesai demek para demektir sizde :A
Ben ise mesaiyi paraya değil tatil zamanlarına saklıyorum. Yani para yerine çalışmama :A
Bazende işe geç gitmelerde kullanılıyor
------

Reaksiyonu verdi o. Rahat bırak onu :A 7 olduk @Hobbit

Ben aşı olmadım dedim be :A

Mesai demek para demektir sizde :A
Ben ise mesaiyi paraya değil tatil zamanlarına saklıyorum. Yani para yerine çalışmama :A
Bazende işe geç gitmelerde kullanılıyor
------

Reaksiyonu verdi o. Rahat bırak onu :A 7 olduk @Hobbit
Mesaiden para alanlar var ama ben almıyorum gönüllü çalışıyorum :F

Paraya ihtiyacın çok yok zaten tatil ve işe geç gitmek daha iyi :A

Aa öyle mi tamam 7 olduysak kimsenin yakasına yapışmaya gerek yok :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Hobbit and Dosi
Mesaiden para alanlar var ama ben almıyorum gönüllü çalışıyorum :F

Paraya ihtiyacın çok yok zaten tatil ve işe geç gitmek daha iyi :A

Aa öyle mi tamam 7 olduysak kimsenin yakasına yapışmaya gerek yok :A
Bedavaya çalışma mı olur be 😱

Kiramı yeme içmemi karşılayıp üstüne daha param kalıyorsa gerek yok kendini paralamaya (işim ağır o ayrı ama günlük tam gün yapmıyorum)
Borç falan olmayınca başka alternatif düşünülmüyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Kötü değil :A Niye sordun? (Normalde sana ne diyecektim.)
Sana ne ağır kaçardı.

Yukarda "zor" demişsin bana da Hobbit'in aktif olmasına zor dediğini sandım o yüzden.

O zaman 7.beğeniyi yaptıktan sonra Dosi'nin içinin rahat etmesine zor dedin :A

Bazen anlaşılamayabiliyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Sana ne ağır kaçardı.

Yukarda "zor" demişsin bana da Hobbit'in aktif olmasına zor dediğini sandım o yüzden.

Yok aktiflik bekliyoruz kısmına zor demiştir :A @12.Adam

Bu arada @Hobbit nezakettende olsa Bully’nin mesajına bir beğeni atsaydın veya alıntı edip yorum yazaydın. Onu es geçiyorsun olmuyor :A aktif olduğunda en çok goy goy yapacaklarından birisi olacak :A kendisi benim eski tayfadan :A

Bedavaya çalışma mı olur be 😱

Kiramı yeme içmemi karşılayıp üstüne daha param kalıyorsa gerek yok kendini paralamaya (işim ağır o ayrı ama günlük tam gün yapmıyorum)
Borç falan olmayınca başka alternatif düşünülmüyor :A
Burası Türkiye sizdeki gibi sistem nerde gezer bedava çalışma olabiliyor işte maalesef :A

Aynen yeterli gelir varsa kendini paralamaya gerek yok :A Öğretmenlik işi ağırdır ama neyse ki tam gün yapmıyorsun izin ve molaların da oluyor evet :A

Borç da olmayınca ne kasacan. Türkiye'de insanların borcu çok oluyor ve başka alternatif düşünüyorlar genellikle :F

Sana ne ağır kaçardı.

Evet.

Hayır, Hobbit ‘in yedinci like atması zor dedim. (Anlaşılır hale geldiğini düşünüyorum)
Mosi’ye vallahi demedim. :(
------

Bu arada @Hobbit nezakettende olsa Bully’nin mesajına bir beğeni atsaydın veya alıntı edip yorum yazaydın. Onu es geçiyorsun olmuyor :A aktif olduğunda en çok goy goy yapacaklarından birisi olacak :A kendisi benim eski tayfadan :A
Şükür anten ayarı geldi. :A

• Okudum
Reactions: Bully
Burası Türkiye sizdeki gibi sistem nerde gezer bedava çalışma olabiliyor işte maalesef :A

Aynen yeterli gelir varsa kendini paralamaya gerek yok :A Öğretmenlik işi ağırdır ama neyse ki tam gün yapmıyorsun izin ve molaların da oluyor evet :A

Borç da olmayınca ne kasacan. Türkiye'de insanların borcu çok oluyor ve başka alternatif düşünüyorlar genellikle :F
İzini, paralı izin (yani para almadan izin) veya yıllık hakkın olan 1 aylık izinden faydalanarak yapıyorsun yoksa biz okullar tatilkende okulda çalışıyoruz temmuz ayı hariç :A
Bu ay çok yoğun çalışma temposu varda umarım ekimde biraz nefes alırım :A
------

Evet.

Hayır, Hobbit ‘in yedinci like atması zor dedim. (Anlaşılır hale geldiğini düşünüyorum)
------

Yok yanlış tahmin etmişim. Adam 7. Çoktan atmış sen zor demişsin shhshshhs

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
İzini, paralı izin (yani para almadan izin) veya yıllık hakkın olan 1 aylık izinden faydalanarak yapıyorsun yoksa biz okullar tatilkende okulda çalışıyoruz temmuz ayı hariç :A
------

Suyu ısıtma görevi sende @Bully :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Bully and Dosi

Evet.

------

Hobbit'in yedinci like atması zor demiş ve ben bunun üzerine Hobbit ile aran nasıl demişim ve bana "sana ne" demeyi düşünmüş 12.Adam.. Paramparçayım..

Hobbit 2 mesajıma tepki bıraktı şu ana kadar fena değil yine :A Bakalım samimiyet kurarız inşallah kendisiyle :A

• Güldürdün
Hobbit'in yedinci like atması zor demiş ve ben bunun üzerine Hobbit ile aran nasıl demişim ve bana "sana ne" demeyi düşünmüş 12.Adam.. Paramparçayım..

Hobbit 2 mesajıma tepki bıraktı şu ana kadar fena değil yine :A Bakalım samimiyet kurarız inşallah kendisiyle :A
İyi bari hiç bırakmadı sandım :A
Kendisi Tv dünyası ile alakalıydı baya, ilk geldiğinde öyle yorumlar hatırlıyorum. Şimdide istediği bölümü okuyacak. Foruma bilgiler getirir artık :A

• Güldürdün

Tekin gibi oluruz diye şey ettim , mübarek günde istemeden kalbini kırdıysam özür dilerim, affet dur gitme. :( Dilimi yılan soka. :A
------

İyi bari hiç bırakmadı sandım :A
Kendisi Tv dünyası ile alakalıydı baya, ilk geldiğinde öyle yorumlar hatırlıyorum. Şimdide istediği bölümü okuyacak. Foruma bilgiler getirir artık :A
Hangi bölümü ? :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
------

Güzelmiş sisteminiz ya gayet iyi çalışma şartları :A Öğretmenlik yorucu ama naparsın sen zaten şartların uymazsa kendini yormazsın şartlar uyuyor ki keyifle çalışıyorsun :A

Aynı şekilde bu ay ben de yoğunum ikimiz de Ekim'de rahat edecez inşallah :Z

• Güldürdün
Güzelmiş sisteminiz ya gayet iyi çalışma şartları :A Öğretmenlik yorucu ama naparsın sen zaten şartların uymazsa kendini yormazsın şartlar uyuyor ki keyifle çalışıyorsun :A

Aynı şekilde bu ay ben de yoğunum ikimiz de Ekim'de rahat edecez inşallah :Z
Ziyaretçiler: bunlar yoğunlukta böyle gevezeyse Ekimde düşünemiyoruz.

• Güldürdün
  • Beğendim