12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,389
Puanı
1,060
Bende bilmiyorum. Yakında kokusu çıkar. Fan sayfalarını gezsem bulurum belki ama uğraşmak istemiyorum. Açıkçası Sefer karekteri de dizide bayağı bir pasifize oldu. Bende çıkmasını istiyorum.
Nasıl pasifize oldu? Daha mı az gözüküyor ?Hikayenin dışına mı itildi ?

• Okudum
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,424
Puanı
280
Karekterlere özlü söz harici bana kalırsa bir hikayesi kalmadı. Zahidenin geleceği yok. Çocukları desen dönmez. Erkan baba şeklinde pek davranmıyor Sefer'e. Erkan'ın küçüklüğü daha babacan takılıyordu adama. Erkan gerçi Selma Öğretmeni de sıradan bir şekilde karşılıyor diziye girdiğinden beri. Büyümüş Erkan'ın bu yönü bana biraz yapmacık geliyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
Ne oldu acaba ya
------

Dışında değilde daha az görünüyor 1 yada 2 sahnesi oluyor olmuyor
------

Karekterlere özlü söz harici bana kalırsa bir hikayesi kalmadı. Zahidenin geleceği yok. Çocukları desen dönmez. Erkan baba şeklinde pek davranmıyor Sefer'e. Erkan'ın küçüklüğü daha babacan takılıyordu adama. Erkan gerçi Selma Öğretmeni de sıradan bir şekilde karşılıyor diziye girdiğinden beri. Büyümüş Erkan'ın bu yönü bana biraz yapmacık geliyor.
Erkanın büyük hali sezonun ilk bölümlerinde daha babacan dı son bölümlerde sahneleri yok derecesinde az

• Beğendim
Reactions: Hobbit

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Hem de çok yapmacık ya zaten bu hikaye de olmayan çok şey var yıl atlaması konusu tam bir fiyasko idi ,ben ali karakterini de çok yapmacık bulmuyorum açıkçası

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,424
Puanı
280
Hem de çok yapmacık ya zaten bu hikaye de olmayan çok şey var yıl atlaması konusu tam bir fiyasko idi ,ben ali karakterini de çok yapmacık bulmuyorum açıkçası
Ali'nin yine bir hikayesi var. İlk kez Selma beni eline almış falan diyebilir. (77. Bölüm) Bunu devam ettiriyor olabilirler.
Ama Erkanda var olan hikaye devam etmiyor niyeyse. Selma'nın Erkan için yaptıkları, hakeza Sefer ve Zahidenin de öyle. Ama büyümüş Erkan hepsini unutmuş gibi. Herkese sıradan biriymiş gibi replik yazılıyor. Çocuk Erkan mesela neredeyse Sefer'e baba demek üzereydi. Ama aradan geçen zamanda hiç böyle şeyler olmamış gibi davranıyor Erkan. İlginç geliyor bana. Sizler ne düşünüyorsunuz bilemem tâbi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam