NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Yeni düşman açıldı ✅
Fikret-Halo iş birliği ✅
Oğuz eklenecek ✅
Mecnun binbaşı ⏳
Ek olarak: Damla/Fikret ship'i bu bölümden sonra açıldı. Damla dizide 70 dakika görünmedi. Göründüğü 5 dakikada Ayşe'yi ters düz etti. 😅 Çok sinsi çok. Fikret'in birşeyden haberi de yok zavallım. 😂

• Güldürdün
Reactions: Alemdar
Hayır. :( Anlaştığı diziden ayrılmış, Davut karakteri için teklif gitse (karakter bayağı ses getirecek gibi) kabul eder bence diyorum. :A
Bahadır Özdener'e tekrar güvenir mi ? EDHO olayından sonra :F

Keşke ya ama ben şahsen Kurtoğlu karakteri diziye girecek ve uzun ömürlü olacaksa isterdim ama Davut'a da hayır demem :)

Bahadır Özdener'e tekrar güvenir mi ? EDHO olayından sonra :F

Keşke ya ama ben şahsen Kurtoğlu karakteri diziye girecek ve uzun ömürlü olacaksa isterdim ama Davut'a da hayır demem :)
Bahadır Özdener'lik bir durum yok aslında bakıldığında. Hem burada Fatih Aksoy faktörü de var. :A

Davut karakterinin adı çok geçtiğinden normal bir oyuncunun canlandıracağını düşünmüyorum, Uğur Yücel iyi gider aslında ama bakalım.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Bahadır Özdener'lik bir durum yok aslında bakıldığında. Hem burada Fatih Aksoy faktörü de var. :A

Davut karakterinin adı çok geçtiğinden normal bir oyuncunun canlandıracağını düşünmüyorum, Uğur Yücel iyi gider aslında ama bakalım.
Davut sağlam biri olmalı, dediğin gibi duayen bir isim şart dizide Burak Sergen gibi

• Beğendim
davut kısa kalan biri olur bence baba marten rolüne daha sağlam biri gelir piyasada en güçlü aile marten ailesi gibi ama onlarında üstü var denmişti gerçi
Baba Marten olayını sezon sonuna sakladıklarını düşünüyorum ben. Yoksa Davut olayına girilmez, Yılmaz ölürdü. Mart sonu yada Nisan ortasına kadar Davut meselesi sürer.

• Beğendim