TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Acun hepsini tekrar karıştırıp, 2 3 popular yüz getirerek toparlar... Yoksa kırmızı takımının tüm frenleri patlamış.

Nagihan her yerde belli kişilere çer çöp deyip, takımdan iyi olmasını mı bekliyor? Tabii ki söylediğin laflar motivasyon kaybına yol açacak. Nagihan’ı seviyorum kendi doğrularını sonuna kadar zavunduğu için fakat Pınar’ın laflarıyla hareket edecek bir kadın olduğunu bilmiyordum. Kendisi de adada M. Kemal’e oynamasın diye doldurdu, nerden tutsan elde kalıyor.

Nefise’nin oyun alanını mahalle kavgasına çevirmesi tekrar “bu kız nasıl şampiyon oldu?” dedirtti…

• Okudum
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Hobbit
Nagihan her yerde belli kişilere çer çöp deyip, takımdan iyi olmasını mı bekliyor? Tabii ki söylediğin laflar motivasyon kaybına yol açacak. Nagihan’ı seviyorum kendi doğrularını sonuna kadar zavunduğu için fakat Pınar’ın laflarıyla hareket edecek bir kadın olduğunu bilmiyordum. Kendisi de adada M. Kemal’e oynamasın diye doldurdu, nerden tutsan elde kalıyor.

Nefise’nin oyun alanını mahalle kavgasına çevirmesi tekrar “bu kız nasıl şampiyon oldu?” dedirtti…
Anlatış tarzına çok güldüm. :)

• Güldürdün
Reactions: dreamy
O oyuncu muydu ya. :A

Hilmicem dediler. Şaşırdım. :)
------

Ayça Ayşin Turan ile Kanal D de bir dizide oynadı. Oradaki rol arkadaşı ile bir süre gerçek hayatta sevgililerdi. Bir onu biliyorum. 😅

Aynı gün hem nagi hem m. Kemal giderse hilmicem +sema gerekir bu takıma :X yoksa sıfırdan takım kurmak gerekir :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy
  • Güldürdün
Reactions: Hobbit and xemrexxx
Konseyde Mustafa Kemal yok, büyük ihtimalle diskalifiye oldu.
Belki Acun kandırma amaçlı Nagi’nin diskalifiye olduğunu çıtlattı insanlara ters köşe yapıp daha çok izlensin diye. Nagi kalmak istemediği hakkında bir şeyler söyledi. Kendini isteyerekte diskalifiye edebilir.
Mustafa yok Turabi yok, yerine hızlı bir isim getirmek şart. Bence Turabi’de artık gider.
Hilmicem Turabi daha devam ediyorsa onunda enerjisini yok ederler.
Sonradan gelmek haksızlık. Aylardır emek veren isimler var.

Yalnız bu Bölüm çok fena, her dakikası gerginlik :A