'Yalı Çapkını' Gerçek Oldu, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in Aşkı Patladı!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,731
Puanı
1,060
Saz, sivrisinek vb. Konu dışına çıkan sendin :X hem iyi bir susturucu attım üzerine bakıp bakıp durursun bir süre :A
Yoo tam da konuyla alakalı şeylerdi, senin ısrarla anlamaman sebebiyle. :A

Ayrıca sen hayırdır bunların avukatlığına mı soyundun herkesin mesajını alıntılıyorsun bir de dizinin fanı değilim dersin aynen hiç değilsin. :F

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,842
Puanı
1,061
Yoo tam da konuyla alakalı şeylerdi, senin ısrarla anlamaman sebebiyle. :A

Ayrıca sen hayırdır bunların avukatlığına mı soyundun herkesin mesajını alıntılıyorsun bir de dizinin fanı değilim dersin aynen hiç değilsin. :F
Ben lafımı söyledim daha önce adaleti sağlıyorum forumda 6 kişilik çenemle :A :A tutturmuşlar bir türkü kendi fikirlerini doğru diye kabul ettirecekler ben varken mümkün değil :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,189
Puanı
1,061
Ben lafımı söyledim daha önce adaleti sağlıyorum forumda 6 kişilik çenemle :A :A tutturmuşlar bir türkü kendi fikirlerini doğru diye kabul ettirecekler ben varken mümkün değil :X
Ay kimsenin kendi fikrini doğru diye kabul ettirmeye çalıştığı yok şaka mısın sen. :A Arkadaş olduğu gün gibi ortada olanlara arkadaş değil deniliyor, Afra ve Mert Yazıcıoğlu'nun durumları farklı olmasına rağmen bir tutuluyor yani bu saçmalığı savunmak için daha saçma şeyler yazıyorsunuz da cevap veriyoruz. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,842
Puanı
1,061
Ay kimsenin kendi fikrini doğru diye kabul ettirmeye çalıştığı yok şaka mısın sen. :A Arkadaş olduğu gün gibi ortada olanlara arkadaş değil deniliyor, Afra ve Mert Yazıcıoğlu'nun durumları farklı olmasına rağmen bir tutuluyor yani bu saçmalığı savunmak için daha saçma şeyler yazıyorsunuz da cevap veriyoruz. :A
Cevap verme o zaman saçmalıksa :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,731
Puanı
1,060
Adaletin ne demek olduğunu bilmeyen birinin bunu savunuyorum demesi de ayrı komik ayol. :F Geçti senin o olmayan devrin, başka kapıya artık. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,842
Puanı
1,061

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,639