Exxen Gibi - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Son 2 bölüm öyleydi ama 5. Bölüm 30 dakika. Değişiyor galiba çok.
------

Konuda en çok yorum yazanın başındayım halbuki:)
O zaman kötü haberi vereyim 2. sezonda ilk 2 bölüm de 40 dakika üstü. :A Ama sonraki bölümlerde düşebilir onu bilemem. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neyse, bende ağırdan alırım artık. Hepsi 20-30 sanıp bugün ilk sezonu tamamlamayı planlıyordum :A Hafta sonuna kadar güncele gelirim artık :A
Ben de bugün 2x2’yi izleyeceğim @xdragxx çok övdü bakalım ama 1. Sezondan sadece ilk 2 bölümü izledim şimdilik :A

Bu diziden hafif Seinfeld tadı aldım, yani senaristin Seinfeld hayranı olduğunu düşünüyorum o kafada bir dizi çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de bugün 2x2’yi izleyeceğim @xdragxx çok övdü bakalım ama 1. Sezondan sadece ilk 2 bölümü izledim şimdilik :A

Bu diziden hafif Seinfeld tadı aldım, yani senaristin Seinfeld hayranı olduğunu düşünüyorum o kafada bir dizi çünkü :A
Aynen var o hava :A
Övdüğüm bölümde okuyunca bile güldüğüm replikler var İlkkan adamım benim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada ikinci sezon ilk iki bölümünü çoktan izlemiştim, yorumumu da şöyle bırakayım:

2x1

Vücutçu Yalvaç'ın bölümü çok iyiydi, eğlenceliydi. Bildiğin spor yapan insanlar üzerinden iyi göndermeler yapıldı. "Halter egosu" esprisi iyiydi. Biraz da nü modelli bölüme benziyordu bölüm, aynı zamanda da iki yollu bölüme, hani şu İlkkan'ın babasının arandığı bölüme. Yalvaç'ın giyim tarzı biraz da kadınların mini etek giydiğinde toplum tarafından aldığı tepkiye benziyordu. Ona da iyi gönderme yapıldı.

9/10

2x2

Bir önceki bölüm kadar olmasa da, eğlenceli bir bölümdü. İlkkan'ın kölelik mevzusundan, dolandırıcı nene ve toruna kadar uzadı mevzu. İlkkan'ın kölelik mevzusu fazla absürd ama eğlenceliydi. Aslında Yılmaz ile İlkkan, kölelik mevzusuyla toplum tarafından gözden düşen bir kişiye dönüşebilirdi ama dönüşmedi. Fazla uzatmadılar, değiş tokuşa döndü iş ve bitti.

8/10

Bu arada Ersoy iki bölümdür kendini gösteriyor, çok iyi. İlk sezon aralarda kendini gösteriyordu ama bu sezon üçüncü kişi olarak kendini gösterecek gibi görünüyor, ki umarım öyle olur. İlk iki bölümü hareketlilik yönünden İlkkan sırtladı, Yılmaz'ın tavırları güldürdü ve aralara Ersoy girip renk kattı.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada ikinci sezon ilk iki bölümünü çoktan izlemiştim, yorumumu da şöyle bırakayım:

2x1

Vücutçu Yalvaç'ın bölümü çok iyiydi, eğlenceliydi. Bildiğin spor yapan insanlar üzerinden iyi göndermeler yapıldı. "Halter egosu" esprisi iyiydi. Biraz da nü modelli bölüme benziyordu bölüm, aynı zamanda da iki yollu bölüme, hani şu İlkkan'ın babasının arandığı bölüme. Yalvaç'ın giyim tarzı biraz da kadınların mini etek giydiğinde toplum tarafından aldığı tepkiye benziyordu. Ona da iyi gönderme yapıldı.

9/10

2x2

Bir önceki bölüm kadar olmasa da, eğlenceli bir bölümdü. İlkkan'ın kölelik mevzusundan, dolandırıcı nene ve toruna kadar uzadı mevzu. İlkkan'ın kölelik mevzusu fazla absürd ama eğlenceliydi. Aslında Yılmaz ile İlkkan, kölelik mevzusuyla toplum tarafından gözden düşen bir kişiye dönüşebilirdi ama dönüşmedi. Fazla uzatmadılar, değiş tokuşa döndü iş ve bitti.

8/10

Bu arada Ersoy iki bölümdür kendini gösteriyor, çok iyi. İlk sezon aralarda kendini gösteriyordu ama bu sezon üçüncü kişi olarak kendini gösterecek gibi görünüyor, ki umarım öyle olur. İlk iki bölümü hareketlilik yönünden İlkkan sırtladı, Yılmaz'ın tavırları güldürdü ve aralara Ersoy girip renk kattı.
2.bölüm çok daha iyiydi bence :A

sahibeler sitesi geyiği, insan gibi bardakta su getirdiğim repliği, kuki ve asansör sahibelerin abi dediği zaman biz siviliz diyişi bombaydı :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk bölüm çok iyiydi. Aşırı doğal ve yer yer güldürdü. (Kokariç)

İkinci bölüm ilkine göre biraz alt seviyede idi ama fena değildi. (Vatka)

3. Bölüm fena değildi, daha az güldürdü. (Nü Model)

4. Bölüm.
Bölüm süreleri kısa dedik nazar değdi :A ilk bölümün iki katıydı nerdeyse.
Bölümün konusu ve klip çekilen şarkının sözleri güldürdü. Bölümdeki klibi daha önce izlemiştim ama bu diziden olduğunu bilmiyordum :A (yamyam)

Dizideki arabesk müzikler çok iyi ama :A

Parantez içine anahtar kelimeleri yazayım ki ilerde hangi bölüm olduğunu anlayayım :A

5. Bölüm : Birine ne düşünüyorsun diye sorarken 2 kere düşünmek gerekir :A bölümdeki Şefik Abi müzikleri de güzeldi :A
Şefik abiyi bir esnafa sorup anında bulması ilginç :A

Bu bölümde 40 dakkika civarıydı. Olmuyor böyle ama :A

2x1

9/10

2x2

8/10

Şu bölümlerde hangisi Ersoy? Klip çeken mi yoksa yakını yamyam tarafından yenen kişi mi :A
veya varmıydı ilk 5 bölümde
Henüz isimlere çok hakim değilim. Sadece Yılmaz ve İlkkan aklımda.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu bölümlerde hangisi Ersoy? Klip çeken mi yoksa yakını yamyam tarafından yenen kişi mi :A
veya varmıydı ilk 5 bölümde
Henüz isimlere çok hakim değilim. Sadece Yılmaz ve İlkkay aklımda.
İlkkay değil İlk-kan ama adamın adı :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2.bölüm çok daha iyiydi bence :A

sahibeler sitesi geyiği, insan gibi bardakta su getirdiğim repliği, kuki ve asansör sahibelerin abi dediği zaman biz siviliz diyişi bombaydı :A
İyiydi zaten de, birinci bölüm çok daha iyiydi bence. Birinci bölümde İlkkan'ın düştüğü durum komikti ama içerik olarak inanılmaz bir şekilde yükselmedi ama birinci bölümde o yükseliş vardı. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
4ü bende begendim, yorum yazmistim aslinda :A yukarda alintida okursun yorumu.
1,4,5 ve 7 olarak öne cikanlar oldu suana kadar :A
bir kac güne güncele gelirim :A
------

Ersoy kimdi. Araf cevap vermedi :A
Sardı dimi çok başarılı iş :A

18450c73-full.webp

Şu adamın bu zamana kadar komedi işi yapmaması büyük hata :A Doğal komik adam boş boş konuşmaları bile komik :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sardı dimi çok başarılı iş :A

18450c73-full.webp

Şu adamın bu zamana kadar komedi işi yapmaması büyük hata :A Doğal komik adam boş boş konuşmaları bile komik :A
3. bölümde pek yoktu, son kisimda vardi ve evet özellikle ilk ve 7. bölümde sov yapmis. gerci diger bölümlerde de sahnesi iyi :A
------

Ersoy, hani şu Erasmus'la gelen yamyam bölümündeki babaannesi yenilen kişi. :A
7. bölümdede var. Tamamdir :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and xdragxx