Exxen Gibi - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Komedi gurmesi xdragxx övüyor diye başlamıyor da günümüz ortalama şarkıcısı dedi diye başlıyor...
Seinfeld'i yalnız çok sevince gurme mi oldun :A
Ayrıca Billaciğim son senelerde nerdeyse her şarkısını beğendiğim iyi bir ses. TW'de takip ettiğim için güncellemesi anında ana sayfama düşünce ilgimi çekti :Z

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seinfeld'i yalnız çok sevince gurme mi oldun :A
Ayrıca Billaciğim son senelerde nerdeyse her şarkısını beğendiğim iyi bir ses. TW'de takip ettiğim için güncellemesi anında ana sayfama düşünce ilgimi çekti :Z
Yahu yemişim Bilal'i ben komedi gurmesi adamım Bilal ne anlar komediden Acun'la projesi olacaktır yakında ondan böyle bir durum paylaşmıştır....

Sadece Seinfeld mi kaliteli tüm komedileri anlar kalitesizlerden kaçarımsssss

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yahu yemişim Bilal'i ben komedi gurmesi adamım Bilal ne anlar komediden Acun'la projesi olacaktır yakında ondan böyle bir durum paylaşmıştır....

Sadece Seinfeld mi kaliteli tüm komedileri anlar kalitesizlerden kaçarımsssss
Senin diziye hayranlığını yeni öğrendim. Denk gelmemişim yorumuna. Ayrıca Bilal zaten yeterince popüler. Exxen'de okadar dizi var. Bunu yazdığı için demek ki güzel :A

• Sinir Bozucu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Dosi şu diziye başla bak sana garanti veriyorum çok güleceksin :A
Ben bugün bir bölümüne daha tekrar bakmayı düşünüyorum. Son zamanların en başarılı komedi işi bu çıtada giderlerse ben efsaneler kısmına bile koyabilirim o derece. İlkkan karakteri efsane bir şey ya :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi şu diziye başla bak sana garanti veriyorum çok güleceksin :A
Ben bugün bir bölümüne daha tekrar bakmayı düşünüyorum. Son zamanların en başarılı komedi işi bu çıtada giderlerse ben efsaneler kısmına bile koyabilirim o derece. İlkkan karakteri efsane bir şey ya :A
Başladım :A ilk bölüme baktım bugün. YouTube'da vardı :A
Geceye veya yarına el atacağım.
PC boşta olursa bakarım geceye

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x1

İlk sezonun 2. bölümünden sonra direkt 2. sezona atladım nasılsa her bölüm bağımsız diye. Keyifli ve toplumsal mesaj içerikli bir bölümdü, gerçi sanırım her bölüm toplumsal mesaj içeriyor. Ama kara komedi olsa da öyle salt güldürü amacı gütmediği de bir gerçek, yani güldüğüm bir sahne olmadı yine de izlemesi eğlenceliydi…

Mahallelinin herifin vücudunu kıskandığı için atağa kalkması ve sonradan onlara öğretmesi karşılığında yatışmaları klasik insan davranışıydı aslında hayata dair :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
2x1

İlk sezonun 2. bölümünden sonra direkt 2. sezona atladım nasılsa her bölüm bağımsız diye. Keyifli ve toplumsal mesaj içerikli bir bölümdü, gerçi sanırım her bölüm toplumsal mesaj içeriyor. Ama kara komedi olsa da öyle salt güldürü amacı gütmediği de bir gerçek, yani güldüğüm bir sahne olmadı yine de izlemesi eğlenceliydi…

Mahallelinin herifin vücudunu kıskandığı için atağa kalkması ve sonradan onlara öğretmesi karşılığında yatışmaları klasik insan davranışıydı aslında hayata dair :A
İlk sezondan 4 ve 12. bölümleri de izle bari. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk bölüm çok iyiydi. Aşırı doğal ve yer yer güldürdü. (Kokariç)

İkinci bölüm ilkine göre biraz alt seviyede idi ama fena değildi. (Vatka)

3. Bölüm fena değildi, daha az güldürdü. (Nü Model)

4. Bölüm.
Bölüm süreleri kısa dedik nazar değdi :A ilk bölümün iki katıydı nerdeyse.
Bölümün konusu ve klip çekilen şarkının sözleri güldürdü. Bölümdeki klibi daha önce izlemiştim ama bu diziden olduğunu bilmiyordum :A (yamyam)

Dizideki arabesk müzikler çok iyi ama :A

Parantez içine anahtar kelimeleri yazayım ki ilerde hangi bölüm olduğunu anlayayım :A

5. Bölüm : Birine ne düşünüyorsun diye sorarken 2 kere düşünmek gerekir :A bölümdeki Şefik Abi müzikleri de güzeldi :A
Şefik abiyi bir esnafa sorup anında bulması ilginç :A

Bu bölümde 40 dakkika civarıydı. Olmuyor böyle ama :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x1

İlk bölüm çok iyiydi. Aşırı doğal ve yer yer güldürdü. (Kokariç)

İkinci bölüm ilkine göre biraz alt seviyede idi ama fena değildi. (Vatka)

3. Bölüm fena değildi, daha az güldürdü. (Nü Model)

4. Bölüm.
Bölüm süreleri kısa dedik nazar değdi :A ilk bölümün iki katıydı nerdeyse.
Bölümün konusu ve klip çekilen şarkının sözleri güldürdü. Bölümdeki klibi daha önce izlemiştim ama bu diziden olduğunu bilmiyordum :A (yamyam)

Dizideki arabesk müzikler çok iyi ama :A

Parantez içine anahtar kelimeleri yazayım ki ilerde hangi bölüm olduğunu anlayayım :A

5. Bölüm : Birine ne düşünüyorsun diye sorarken 2 kere düşünmek gerekir :A bölümdeki Şefik Abi müzikleri de güzeldi :A
Şefik abiyi bir esnafa sorup anında bulması ilginç :A

Bu bölümde 40 dakkika civarıydı. Olmuyor böyle ama :A
Her bölüm 40 dk sanırım artık 2x1 de öyleydi? :A @xdragxx

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her bölüm 40 dk sanırım artık 2x1 de öyleydi? :A @xdragxx
Son 2 bölüm öyleydi ama 5. Bölüm 30 dakika. Değişiyor galiba çok.
------

@xdragxx şu konuyu coşturamadın ya, yazdıklar olsun. :A Bu konuya da hiç yorum yapmamışım bu arada, ondan ıssız kalmış sanırım. Ben, @MEnes ve @xdragxx üçlüsü aynı anda yorum yapınca coşuyor konu. :A @Tolstoyevski ile @Dosi de eklenince tam oluyor. :A
Konuda en çok yorum yazan benim şuan halbuki:)