Survivor All Star - Tanıtım Fragmanı | TV8 (15 Ocak'ta Başlıyor)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Aralarında tanıdığım iki kişi var, onlar da Gökhan ve Merve. Eski kadrodan kimsecikler yok. :A
------

Bazı yarışmacıların söyledikleri aşırı cringe. :A

İzlemem diyordum ama tanıtımı izleyince bir kararsız kaldım. :A
İsot...

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Avatar Atakan dan dolayı Ünlüleri tutacağım ama Gönüllürde takip edeceğim isimler var ama gerçekten sevmediklerimde Gönüllerde toplanmış(Yasin,Ardahan,Sude,Hikmet)

Ama gönüllülerde performansları dışında ada hayatları ve kaoslarını merak ettiğim Berna ve Evrim var.
Birde Gökhan ve Anılı severim.

Ünlülerde Avatar Atakan ve Elif ve Aycan.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadrolar çok iyi, 2015 All Star kadrosu bu kadar iyi değildi sanki. Epey olaylı tipler toplanmış, şampiyon kim olur kestirmek gerçekten zor. Yalnız Ünlüler takımı x2 daha iyi ve daha güçlü görünüyor, özellikle kadın yarışmacılar Ünlüler çok avantajlı...

İzlemem diyorum çünkü izlersem bataklıktan çıkamam, o nedenle herkese başarılar diliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Daha yarışmacıları parkurda görmeden , bu sene nasıl performans gösterecekleri muamma iken Hakan yine boş yapmaya başlamış. Bence Acun 'un Survivor Panorama ve Extra'yı kaldırması gerekir. Bu boş programlar hem Survivor'a zarar veriyor , hem de gereksiz . İzleyenin gözü yok mu , gece yarışmayı izlediğinde kendisi görüyor zaten olanları ve kimin nasıl performans sergilediğini.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Kadrolar çok iyi, 2015 All Star kadrosu bu kadar iyi değildi sanki. Epey olaylı tipler toplanmış, şampiyon kim olur kestirmek gerçekten zor. Yalnız Ünlüler takımı x2 daha iyi ve daha güçlü görünüyor, özellikle kadın yarışmacılar Ünlüler çok avantajlı...

İzlemem diyorum çünkü izlersem bataklıktan çıkamam, o nedenle herkese başarılar diliyorum. :A
Ben kesin bulaşırım ama en az ölçüde bulaşmayı ümit ediyorum :A ilk ayları bulaşmadan kurtarsam yeter :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben kesin bulaşırım ama en az ölçüde bulaşmayı ümit ediyorum :A ilk ayları bulaşmadan kurtarsam yeter :A
Olaylı bir sezon olur, biliyorsun olaylara düşüyorum. Bir düşersem bir daha çıkamam. :A Berkan-Anıl favori isimlerimden diyebilirim, ikisi sonlara kadar gider umarım.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Olaylı bir sezon olur, biliyorsun olaylara düşüyorum. Bir düşersem bir daha çıkamam. :A Berkan-Anıl favori isimlerimden diyebilirim, ikisi sonlara kadar gider umarım.
Favorim şimdilik yok gibi ama en sevmediğim isimler 3 tane :A ( Barış, Nisa ve Berkan)

• İlginç
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Survivor benim kaderim olmuş. :A
@dreamy ile Evrim'i yorumlayacağız :A
Bu sene @MasacRE ile ters düşeriz gibi. Kendisi ile ne zaman aynı ismi desteklesek şampiyon oluyor :A O Ses Türkiye ve Survivor olarak bunu deneyim etmiştik.
En son Ogeday'ı destekledik kazanmıştı ama Nisa ile olayları varsa listemden saf dışı bırakmış olacağım :A
Şu an izleyeceğim gibi görünüyor ama konuda aktif olur muyum orası meçhul :A Evrim fragmanda çok tatlı konuşmuş, yarıştığı sezondan sonra destekleyicileri arttı. (Barış ve Nisa’nın yaptıklarından sonra) Performansı iyi olursa bu sezon da fena gitmez. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Survivor benim kaderim olmuş. :A

Şu an izleyeceğim gibi görünüyor ama konuda aktif olur muyum orası meçhul :A Evrim fragmanda çok tatlı konuşmuş, yarıştığı sezondan sonra destekleyicileri arttı. (Barış ve Nisa’nın yaptıklarından sonra) Performansı iyi olursa bu sezon da fena gitmez. :A

Doktor beycim yine seninki var ne yapacaz bu Evrimle :A :ABarış ne yapmış Evrime Evrimin Barışa yaptıkları ortdaydı

• Harika
Reactions: dreamy