Survivor All Star - Tanıtım Fragmanı | TV8 (15 Ocak'ta Başlıyor)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Seneye detaylı yorum yapacam 🤪🤪🤪🤪 Muazzam bir espri yaparak konuyu terk ediyorum 🙈🙈

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Kolay gelsin o zaman , müsait olunca yaparsın artık . :A
Tanıtımı izlerken çoğu kişi güldürdü :A bir çoğu erkenden elenir.
Tanıtım güzel ama. Kraliçe Nagihan sonlara kadar kalsın :A
------

@serhatt @Dosi @Angelica @Zeyno kimi destekleyeceğini bilemez bu kadroda :F

Berkan totosunu göstererek girmiş fragmana en güzel yanı zaten o yüzden favorim :bhr:
Barış, Nisa ve Berkan harici herkes kazansın sorun değil :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Cervantes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Konuyu ben kapınca öksüz kalmış benim canım konum. :A Şaşırdık mı , tabii ki hayır . :D
Survivor tayfa yorumlarınızı bekliyorum , hepiniz ilgiyle izliyorsunuz biliyorum. :A
@Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @Yakamoz-Asi @MEnes @Aserat @Sherlock @bazinga @Araf @DarkLegenD @EmreCan
En çok izleyen takip eden benim :A
Hikmet başarılı olsun. Yarım kalan hikaye asıl onun çünkü sakatlanıp elenmişti. Diğerleri gibi konsey nedeni ile değil :A biraz kavgacı bir tipti. Şansı az ama performansı iyiydi :A

• Güldürdün

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
En çok izleyen takip eden benim :A
Hikmet başarılı olsun. Yarım kalan hikaye asıl onun çünkü sakatlanıp elenmişti. Diğerleri gibi konsey nedeni ile değil :A biraz kavgacı bir tipti. Şansı az ama performansı iyiydi :A
Hikmet cidden iyi yarışmacıydı ancak çok antipatik bir karakterdi , Bora ile ikisi yarıştıkları sene .:A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Hikmet cidden iyi yarışmacıydı ancak çok antipatik bir karakterdi , Bora ile ikisi yarıştıkları sene .:A
Sende mi baktın o sene :eek: ben nerdeyse tek yorum yapıyordum. Survivor tayfası Survivor'u bırkamıştı o sene :A
Antipatikti Nagihan gibi ama severdim :A performansı ile takımınada araba kazandırmıştı :A

• Güldürdün

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sende mi baktın o sene :eek: ben nerdeyse tek yorum yapıyordum. Survivor tayfası Survivor'u bırkamıştı o sene :A
Antipatikti Nagihan gibi ama severdim :A performansı ile takımınada araba kazandırmıştı :A
Televizyondan çok takip edemedim o seneyi ancak YouTube'dan videoları izliyordum denk geldikçe. :A Türk -Yunan ortak yarışma olduğu için sıkıcı bir seneydi . :A
Nagihan'a o tavırlar yakışıyor , fragmanda bile asaletini konuşturmuş. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Televizyondan çok takip edemedim o seneyi ancak YouTube'dan videoları izliyordum denk geldikçe. :A Türk -Yunan ortak yarışma olduğu için sıkıcı bir seneydi . :A
Nagihan'a o tavırlar yakışıyor , fragmanda bile asaletini konuşturmuş. :A
Oooo aynı kafadayız :A keşke önceki seneler olsaydın. Bu senede ben pek bakmayı istemiyorum. Bakalım ne olacak :A
Nagihan'ı ilk sene sevmemiştim. Diğer sene favorimdi :A Merve'yi ilk sene sevmedim, diğer sene favori, son gelişte yine sevmemiştim :A
Evrim'i de seviyorum. Berna'yı sevmezdim. Bu sene nasıl olur bakacağız :A

• Harika

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Oooo aynı kafadayız :A keşke önceki seneler olsaydın. Bu senede ben pek bakmayı istemiyorum. Bakalım ne olacak :A
Nagihan'ı ilk sene sevmemiştim. Diğer sene favorimdi :A Merve'yi ilk sene sevmedim, diğer sene favori, son gelişte yine sevmemiştim :A
Evrim'i de seviyorum. Berna'yı sevmezdim. Bu sene nasıl olur bakacağız :A
Merve'yi ilk All Star'da ben de sevmiştim , son All Star'da ise sönük kaldı. Bu sene yine Nagihan ve Sema varken sönük kalır gibi.
Evrim konusunda sana katılmıyorum , ben pek sevmiyorum kendisini. :A Yasin ve Evrim en gıcık olduğum tiplerdi 2020 'de. :A
Bu sene kısa kısa da olsa takip et , ben de öyle yapacağım muhtemelen YouTube'dan küçük kesitler şeklinde takip etmeye çalışacağım. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Merve'yi ilk All Star'da ben de sevmiştim , son All Star'da ise sönük kaldı. Bu sene yine Nagihan ve Sema varken sönük kalır gibi.
Evrim konusunda sana katılmıyorum , ben pek sevmiyorum kendisini. :A Yasin ve Evrim en gıcık olduğum tiplerdi 2020 'de. :A
Bu sene kısa kısa da olsa takip et , ben de öyle yapacağım muhtemelen YouTube'dan küçük kesitler şeklinde takip etmeye çalışacağım. :A
@dreamy ile Evrim'i yorumlayacağız :A
Bu sene @MasacRE ile ters düşeriz gibi. Kendisi ile ne zaman aynı ismi desteklesek şampiyon oluyor :A O Ses Türkiye ve Survivor olarak bunu deneyim etmiştik.
En son Ogeday'ı destekledik kazanmıştı ama Nisa ile olayları varsa listemden saf dışı bırakmış olacağım :A

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@dreamy ile Evrim'i yorumlayacağız :A
Bu sene @MasacRE ile ters düşeriz gibi. Kendisi ile ne zaman aynı ismi desteklesek şampiyon oluyor :A O Ses Türkiye ve Survivor olarak bunu deneyim etmiştik.
En son Ogeday'ı destekledik kazanmıştı ama Nisa ile olayları varsa listemden saf dışı bırakmış olacağım :A
Nisa bu sene herkesi birbirine düşürüp, sonra da bir köşeye geçip izleyecek .:A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060