Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
.

Ve ben öyle her yorum konusunu açanda değilim. Dijital işleri nadiren yapıyorum ve çoğu zaman @Tolstoyevski ısrar ediyor gel senle kapışalım eğlenceli oluyor bakalım hangimiz kapacak dediği için genelde kapışıyorum. Maç konuları ise 2020-2021 sezonu hep onla yarıştık ama bu sezon sadece bir kaç tanesine el attım. Daha sonra ise, @Araf'ın laf sokmalarından sonra bıraktım.
Devamı böyle olmalıydı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
.

Ve ben öyle her yorum konusunu açanda değilim. Dijital işleri nadiren yapıyorum ve çoğu zaman @Tolstoyevski ısrar ediyor gel senle kapışalım eğlenceli oluyor bakalım hangimiz kapacak dediği için genelde kapışıyorum. Maç konuları ise 2020-2021 sezonu hep onla yarıştık ama bu sezon sadece bir kaç tanesine el attım.
Biliyorum farkındayım, tek bir kişi var zaten şu forumda her şeye maydanoz olan.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
"Bir sürü kişi bir kişiyi" sevmiyor, sorunun onu sevmeyenlerde olmadığını idrak mı etsen acaba? Ayrıca sadece Dosi ve Tols yorum konularına dahil oluyor iki kişi yani, sanki tüm yönetim konu peşinde koşuyormuş gibi bir algın var sabahtan beri. :A
Ben sorun yönetimde ya da Emre'de demiyorum zaten, sorun olarak Emre görülüyorsa eğer bunun diğer arkadaşları kapsamasının yanlış olduğunu belirtiyorum zaten. Emre Ozansoy herkes için sorun görülüyor ama foruma onun kadar emeği kimse de vermemiştir, seversin sevmezsin bu da bir gerçek. :A Yorum konusu açanlar içinde diğer arkadaşlar da var, onların hakkının yenmesinin doğru olmadığını söylüyorum sadece.

• Olmamış
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Ben sorun yönetimde ya da Emre'de demiyorum zaten, sorun olarak Emre görülüyorsa eğer bunun diğer arkadaşları kapsamasının yanlış olduğunu belirtiyorum zaten. Emre Ozansoy herkes için sorun görülüyor ama foruma onun kadar emeği kimse de vermemiştir, seversin sevmezsin bu da bir gerçek. :A Yorum konusu açanlar içinde diğer arkadaşlar da var, onların hakkının yenmesinin doğru olmadığını söylüyorum sadece.
Ne demek onun verdiği emeği kimse vermemiştir, hazıra konmaktan başka ne yapıyor? İnsanlar burada ne etkinlikler düzenliyor, ne emekler veriliyor, bunların yanında onun yaptıkları 0 değerinde.

Sen düpedüz yönetime karşı bilenmişsin hiç kıvırma şimdi. :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Keşke kendin de yöneticiyken her şeyi biz yönetim açmayalım diğer arkadaşlar da açsın bu kuralı kaldıralım deseydin...

• Harika
Reactions: serhatt

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Herkesin yorum konusunu açabileceği bir şekilde bir sistem olsa, aslında bu tarz sorunlar olmazdı ama böyle bir sistemin oluşması mümkün değil görünüyor. Her neyse, demokratik bir ortamdayız sonuç olarak. Karar Fav10 meclisinin. Biz sadece önergemizi verdik, oy çoğunluğu belirleyecek kararı. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Devamı böyle olmalıydı. :A
Sjsjsjjs tamami ile öyle. @serhatt ben bu sene maç yorum konularını bıraktım, @Araf söylendiği için :A birazda başkaları açsın dedim çünkü genelde kapan ben oluyordum sadece Tols ile yarış oldu genelde :A

Bu arada ek olarak yazayım, Reyting Sonuçları en çok hit alan konular ama öyle hepsini biz açalım derdimiz olmadığı için çoğumuz açmak istemiyor. Bende uzun süre bu görev verildikten sonra artık diğerlerine pasladım ama nezaman ki vakitleri olmuyor yedek olarak açıyorum. Yani demek istediğim yöneticiler her konu benim olsun kafasında değiller.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Sjsjsjjs tamami ile öyle. @serhatt ben bu sene maç yorum konularını bıraktım, @Araf söylendiği için :A birazda başkaları açsın dedim çünkü genelde kapan ben oluyordum sadece Tols ile yarış oldu genelde :A

Bu arada ek olarak yazayım, Reyting Sonuçları en çok hit alan konular ama öyle hepsini biz açalım derdimiz olmadığı için çoğumuz açmak istemiyor. Bende uzun süre bu görev verildikten sonra artık diğerlerine pasladım ama nezaman ki vakitleri olmuyor yedek olarak açıyorum. Yani demek istediğim yöneticiler her konu benim olsun kafasında değiller.
Keşke herkes senin kadar düşünceli olsa. :A Hem izleyenlerin, ilgilenenlerin açması kadar doğal bir şey yok. Futbolun f'sinden anlamam bugüne kadar o kategoride hiç bir konum yoktur, ama o arkadaş ilgisi ve umuru olmadığı halde oraya bile el atıyor, tıpkı MS'ye de el attığı gibi.

Biliyorum zaten reyting konularını açan yöneticiler sürekli ya konuyu unutuyor ya da başkasına paslıyor, dediğin gibi bu da konu açma meraklı olmadığınızı ispatlıyor.

• Beğendim
Reactions: Özgür and Dosi

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
'Sjsjsjjs tamami ile öyle. @serhatt ben bu sene maç yorum konularını bıraktım, @Araf söylendiği için :A birazda başkaları açsın dedim çünkü genelde kapan ben oluyordum sadece Tols ile yarış oldu genelde :A

Sonrasında spor yorum konuları da, dizi yorum konuları gibi hit alanına dönüştü. :A

O bölümü yok saydım, kafam rahat oldu. Yerli Dizilerde ne olup ne bitmiş, hiçbirini görmüyorum. Reytingleri de zaten @denizz19'dan öğreniyorum. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: denizz19 and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Sonrasında spor yorum konuları da, dizi yorum konuları gibi hit alanına dönüştü. :A

O bölümü yok saydım, kafam rahat oldu. Yerli Dizilerde ne olup ne bitmiş, hiçbirini görmüyorum. Reytingleri de zaten @denizz19'dan öğreniyorum. :A
Bende spor bölümünü yok saydım, resmen ayrı dünyaların insanıyız. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke kendin de yöneticiyken her şeyi biz yönetim açmayalım diğer arkadaşlar da açsın bu kuralı kaldıralım deseydin...
Sadece yöneticiler açmıyordu zaten, editörler de açıyordu. Editörler de zaten forumun konularını açan, emek veren isimleriydi. Editörlük kaldırıldı, şu an konu açıp emek veren üyeler de zaten editör adayları ve onlar açıyor. Başka açan biri var da ben mi bilmiyorum? :D

Ek olarak neden her şey benim yönetimde olmama bağlanıyor? :A Ben yönetimde değilim, öyle bir amacım da yok, isteğim de yok. Kendinizle beni kıyaslamasanız mı artık? Ben yönetime geldiğimde bu kuraldı, hiç aklıma gelmedi ve hiç kimseden de böyle bir istek gelmedi. Aklıma gelseydi bunu da yönetimde açardım.

Kendim yöneticiyken yöneticilerin de birer üye olduğunu ve yöneticilerin de ceza alması gerektiğini zaten ben belirtmiştim. Geçmişim ortada şükürler olsun. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sadece yöneticiler açmıyordu zaten, editörler de açıyordu. Editörler de zaten forumun konularını açan, emek veren isimleriydi. Editörlük kaldırıldı, şu an konu açıp emek veren üyeler de zaten editör adayları ve onlar açıyor. Başka açan biri var da ben mi bilmiyorum? :D

Ek olarak neden her şey benim yönetimde olmama bağlanıyor? :A Ben yönetimde değilim, öyle bir amacım da yok, isteğim de yok. Kendinizle beni kıyaslamasanız mı artık? Ben yönetime geldiğimde bu kuraldı, hiç aklıma gelmedi ve hiç kimseden de böyle bir istek gelmedi. Aklıma gelseydi bunu da yönetimde açardım.

Kendim yöneticiyken yöneticilerin de birer üye olduğunu ve yöneticilerin de ceza alması gerektiğini zaten ben belirtmiştim. Geçmişim ortada şükürler olsun. :A
İkide bir yöneticilerin işine geliyor dediğin için artık yazmam gerekti doğal olarak. Ayrıca yönetime girme amacın ve isteğin var da demedim, ima da etmedim bu nerden çıktı şimdi :A
Aklına gelmeliydi işte bu konuda bu kadar hassassan. Co admin değil miydin arkadaşlar tek yöneticiler ve editörler açmasın bırakın herkes açsın demeliydin kanımca.
Ayrıca ceza konusu ne alaka :A yöneticiler hala da ceza alıyor zaten ve belli puana ulaşan yöneticinin rütbesi de düşüyor. Ki senden çok önce 2011 döneminde de yöneticiler ceza alıyordu...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İkide bir yöneticilerin işine geliyor dediğin için artık yazmam gerekti doğal olarak. Ayrıca yönetime girme amacın ve isteğin var da demedim, ima da etmedim bu nerden çıktı şimdi :A
Aklına gelmeliydi işte bu konuda bu kadar hassassan. Co admin değil miydin arkadaşlar tek yöneticiler ve editörler açmasın bırakın herkes açsın demeliydin kanımca.
Ayrıca ceza konusu ne alaka :A yöneticiler hala da ceza alıyor zaten ve belli puana ulaşan yöneticinin rütbesi de düşüyor. Ki senden çok önce 2011 döneminde de yöneticiler ceza alıyordu...
Sen üzerine niye alındın, sen konu falan bile açmıyorsun forumda zaten. :A Her şeyi benle bağdaştırıyorsunuz da ondan söylüyorum, ben emekliyim. Sanki tek benim isteğim gerçekleşiyor gibi konuşuyorsunuz. Forumun bir admini var, Ozan'a söyleyin. Ozan gerçekleştirseydi, bana gelene kadar o yıllardan beri kimler kimler yönetime gelip geçti, bana söylemen garip. :A Co admindim ama yetki bazlı değil, sadece etiket bazlıydı. Aklına gelmeliydi ne demek ya, o zaman şu anki forumdaki tüm aksaklıklar ve eksiklikler senin niye aklına gelmiyor? Ya da belki beş yıl sonra konuşacağımız bir konu şu an niye aklına gelmiyor? :A Yönetici ceza konusunda bayağı geri kalmışsın, ben yönetimdeyken yöneticiler örnek gösterildiği için ceza almıyorlardı. Öneri olarak getirmiştim ve onun üzerine yöneticiler ceza almaya başladı tekrardan. Konuları duruyorsa bakabilirsin. :A

Bana olan düşmanlığını her konuda göstermekten geri kalmıyorsun maşallah, seninle ılımlı olmaya çalışmak da suç. :A