Şu An Ne Düşünüyorsun?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
En başarılı komedi dizisinin ortaya çıkması insan bilinçaltının gözlemlenir olmasıyla ortaya çıkar dün buna iyice ikna oldum :A
Rüyamda bir yarışmaya katılıyorum 500.000 dolar kazanıyorum. Ama bu işte arkadaşın kuzeni, eski iş yerinden bir arkadaş ve ilkokulda hiç sevmediğim bir kızla ortakmışım sonra öğreniyorum. Alıyorum parayı bunlarla buluşuyorum. Gelin parayı bölüşelim diye.
Sonra işte diyorum bu yarışmayı ben kazandım bu sebeple %50'si benim %17'si de sizin ok diyorlar. Eeee parayı nerde bölüşecez diye düşünüyoruz nereye gitsek kafe sahipleri falan bu kadar paranız var sizi buraya alamayız falan diye saçma bahane buluyorlar.
En sonunda bir turşucu kabul ediyor gidiyoruz oraya. Eeee turşu almak lazım diyorum çubuk turşusu alıyorum üstüne 4 de çay. Ulan 300 gram çubuk turşusu 66 lira olur mu a101'de 200 gramı 15 lira diyorum bakın 500.000 dolarım var ve düşündüğüm şeye bak. Sonra bir grup daha geliyor yanımıza onlarda da toplu para var onlar da parayı bölüşmek için buraya gelmişler. Sonra ilkokulda sevmediğim kız kulağıma eğilip gel şunları kandıralım para bize kalsın falan diyor rüya orda devam ediyor ama hatırlamıyorum.
Bilinçaltım resmen çöplük olmuş..

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
..
En başarılı komedi dizisinin ortaya çıkması insan bilinçaltının gözlemlenir olmasıyla ortaya çıkar dün buna iyice ikna oldum :A
Rüyamda bir yarışmaya katılıyorum 500.000 dolar kazanıyorum. Ama bu işte arkadaşın kuzeni, eski iş yerinden bir arkadaş ve ilkokulda hiç sevmediğim bir kızla ortakmışım sonra öğreniyorum. Alıyorum parayı bunlarla buluşuyorum. Gelin parayı bölüşelim diye.
Sonra işte diyorum bu yarışmayı ben kazandım bu sebeple %50'si benim %17'si de sizin ok diyorlar. Eeee parayı nerde bölüşecez diye düşünüyoruz nereye gitsek kafe sahipleri falan bu kadar paranız var sizi buraya alamayız falan diye saçma bahane buluyorlar.
En sonunda bir turşucu kabul ediyor gidiyoruz oraya. Eeee turşu almak lazım diyorum çubuk turşusu alıyorum üstüne 4 de çay. Ulan 300 gram çubuk turşusu 66 lira olur mu a101'de 200 gramı 15 lira diyorum bakın 500.000 dolarım var ve düşündüğüm şeye bak. Sonra bir grup daha geliyor yanımıza onlarda da toplu para var onlar da parayı bölüşmek için buraya gelmişler. Sonra ilkokulda sevmediğim kız kulağıma eğilip gel şunları kandıralım para bize kalsın falan diyor rüya orda devam ediyor ama hatırlamıyorum.
Bilinçaltım resmen çöplük olmuş..
En son gördüğünüz rüyayaya ışınlanmalı bu @Tolstoyevski :A yanlış yere yazdın.
Dolarla oynuyorsun daha paranın hesanını yapıyorsun rüyanda :A
Ayrıca bu yazdığın herşey son zamanların gündemleri. Normal :A 66 lira ise @Tolstoyevski 'den bulaşmış :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ama işte tüm bunların bu kadar absürt bir şekilde olması tuhaf :A Daha ne absürtlükler vardır da aklımda bu kadarı kaldı..
Bir kısmınıda yazmak istememişsindir :A
Absürtlük kısmıda Leyla ile Mecnun sohbetleri ve Seinfeld etkisi :A bugün PC boşta olacak. Bakayım biraz.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir kısmınıda yazmak istememişsindir :A
Absürtlük kısmıda Leyla ile Mecnun sohbetleri ve Seinfeld etkisi :A bugün PC boşta olacak. Bakayım biraz.
Yok ya hatırladıklarımın hepsi bu :A
Dosi izleyecek bugün Seinfeld'dan birkaç bölüm
O da anlayacak Seinfeld'in en iyisi olduğu elbet bir gün

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok ya hatırladıklarımın hepsi bu :A
Dosi izleyecek bugün Seinfeld'dan birkaç bölüm
O da anlayacak Seinfeld'in en iyisi olduğu elbet bir gün
Benim 1 numaram belli :A yabancı komedi olarak zaten Seinfeld 2.sıramda sayılır :A en az 10 sit-com izlemiş olabilirim.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,126
Puanı
1,061
@xBUGRAx evlenince karısı da böyle şikayet eder :A @Çiğdem @Dosi @Angelica @Forumdash @The_Erinch @Zeyno @Özgür @Emre Ozansoy @EmreCan @slhttnmtl @Yakamoz-Asi
FEZ7N5tXMAo3RAe.jpeg

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560