NOW Aşk Mantık İntikam - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
:bhr: @slhttnmtl

E_va_peWYAgR-Tg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Güzel bölümdü bence Çağla sinir etsede güzeldi bölüm bakalım haftaya neler olacak

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet, Çağla Mert ile birlikte oldu ve hamile kalır. Gelecek bölüm Ozan sarhoş olur ve Çağla Ozan'a çocuk senden der. O kadar sıkıcı ki.

Eğer, Arka Sokaklar aşı ile ilgili bölüm yapmasa adam akıllı bir şey yapsaydı izlemedim.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Etikete bakacak olursak ucuz hamlelerle reyting kasacaklar, neyse zaten artık zirvesini yaşar sonra da gümmm. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu haliyle cidden daha çok sevildi gibi, yarın reytinglerde yükseliş yaşayacak. :A İmkansız'da ay sonunda perşembe'ye gelir. :Z
İnsanlar ucuz entrika seviyor ama patladığını da görücez inş. :Z Hazal - Perşembe de olsa (Aşk-ı Memnu, Bizim Hikaye) Hazal - Cuma da olsa (Adını Feriha Koydum) sıkıntı olmaz tabii. :Z

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İnsanlar ucuz entrika seviyor ama patladığını da görücez inş. :Z Hazal - Perşembe de olsa (Aşk-ı Memnu, Bizim Hikaye) Hazal - Cuma da olsa (Adını Feriha Koydum) sıkıntı olmaz tabii. :Z
Patlamasını bende istiyorum, çünkü Burak Yörük beyciğim daha fazla harcansın istemiyorum. :( Hangi gün olursa olsun Hazal ile Ozan damga vuracak ama perşembe hazır Barbaroslar patlamışken fırsatı kaçırmamak gerek. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Patlamasını bende istiyorum, çünkü Burak Yörük beyciğim daha fazla harcansın istemiyorum. :( Hangi gün olursa olsun Hazal, Buğra ve Ozan damga vuracak ama perşembe hazır Barbaroslar patlamışken fırsatı kaçırmamak gerek. :A
Evet artık seneye başka kıytırık yaz dizisine. :A Ozan antisi değilken beni anti ediceksin, Hazal Kaya - Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay diye gidiyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy