eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta

• Harika
Reactions: Zeyno
Gerçekler ne zaman iftira oldu yazıklar olsun :A
Sana böyle bir son hazırlıyorum...

Ezgi Mola Su GIF by TRT

Oylarım tamamlanmak üzere yükleniyor :A :A :A
------

Bu hafta tuhaf bir oylama oldu :A :A :A

Son düzenleme:
Yüzüne kim bakmıyormuş? 😱 :A
Hiçbir dizisi tutmuyor ya. Millet görmek istemiyor demek ki. :A
------

@kerem Lak lak lak lak konuşmaktan 13 rakamı bir araya getirememiş görüyor musun :A :A :A
Hiç böyle yapmazdı ama çıkmadan yollamış çok şükür. Gerçi müzik zevkini bildiğim için nasıl sıralayacağını biliyorum artık ama resmiyet yerini buldu. :A Yarın da üüşengeç grubu vaktinde gönderse iyi olacak. 30 oyu bulduk, yarın en az 7 kişi gönderir gibi. :A
------

Güllü'ye yakıştıramadım, tip de yok :A Vücudu da iğrenç. 🤢
Kendi zevksizlikleri. :A
Jüri bzşkanımız daha iyilerini hakediyor tabii ki, yarışmadan gelen gelirlerle başka birini ayarlarız bunu çöpe attım. :A
------

Durduk yere ortaya fitne tohumu atma yılannn @kerem itirazım var Emre ortalık karıştırıyor :A
Hem oylarımı hem oy yolladığım saati günü kıskanıyorsun sen ne çıktın beee! :A @Çiğdem @kerem
Bu gidişle atacağım artık, sabrım taştı. Biraz insaflı lsan çoktan yollamıştın. :A

Son düzenleme:
Hiçbir dizisi tutmuyor ya. Millet görmek istemiyor demek ki. :A
------

Hiç böyle yapmazdı ama çıkmadan yollamış çok şükür. Gerçi müzik zevkini bildiğim için nasıl sıralayacağını biliyorum artık ama resmiyet yerini buldu. :A Yarın da üüşengeç grubu vaktinde gönderse iyi olacak. 30 oyu bulduk, yarın en az 7 kişi gönderir gibi. :A
------

Jüri bzşkanımız daha iyilerini hakediyor tabii ki, yarışmadan gelen gelirlerle başka birini ayarlarız bunu çöpe attım. :A
------

Bu gidişle atacağım artık, sabrım taştı. Biraz insaflı lsan çoktan yollamıştın. :A
Hay sen aklınla bin yaşa, Çağatay falan al da zevkleri yerine gelsin :A

• Güldürdün
Reactions: kerem