Bu Hafta Yarışan Şarkılar Sizce Nasıldı?

• İyi

Oy: 5 23.8%
  • Orta

Oy: 13 61.9%
  • Kötü

Oy: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
1628194932372.png

Öncelikle değerli puanlarınız ve desteğiniz ile bu haftada yarışda kaldık...

2 puan ile ilk üçü kaçırsakta gene harika bir hafta çıkardığımıza inanıyorum.
Hepinizin yüreğine ve ellerine sağlık.

Öncelikle tekrar sahalara dönen Tarkanı tebrik ediyorum; çok daha muazzam şarkıları var; forum rekoları bekliyorum. @Tolstoyevski

Arka arkaya aldığı başarılı sonuçlarla yarışmaya ağırlığını koyan Teomanıda tebrik ediyorum; yolun Açık olsun Eyübüm @Silinmiş Üye

Tabiki kendi adıma üzüldüm ama onun adına sevindim;Tebrikler Hadise;Tebrikler Harryciğim @slhttnmtl

Ve @mrt-06 Üzüldüm ( Bu hafta kendi adıma çok sevememişdim ama forumda aynı reaksiyonu vermiş) Geçmiş olsun; yolun açık olsun Atacanım.

@Emre Ozansoy Emeğine sağlık; kazasız belasız güzel bir program daha çıkardın.

Herkese yeni haftada şimdiden başarılar diliyorum.
İyi Geceler Dilerim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,513
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ekli dosyayı görüntüle 106885

Öncelikle değerli puanlarınız ve desteğiniz ile bu haftada yarışda kaldık...

2 puan ile ilk üçü kaçırsakta gene harika bir hafta çıkardığımıza inanıyorum.
Hepinizin yüreğine ve ellerine sağlık.

Öncelikle tekrar sahalara dönen Tarkanı tebrik ediyorum; çok daha muazzam şarkıları var; forum rekoları bekliyorum. @Tolstoyevski

Arka arkaya aldığı başarılı sonuçlarla yarışmaya ağırlığını koyan Teomanıda tebrik ediyorum; yolun Açık olsun Eyübüm @Silinmiş Üye

Tabiki kendi adıma üzüldüm ama onun adına sevindim;Tebrikler Hadise;Tebrikler Harryciğim @slhttnmtl

Ve @mrt-06 Üzüldüm ( Bu hafta kendi adıma çok sevememişdim ama forumda aynı reaksiyonu vermiş) Geçmiş olsun; yolun açık olsun Atacanım.

@Emre Ozansoy Emeğine sağlık; kazasız belasız güzel bir program daha çıkardın.

Herkese yeni haftada şimdiden başarılar diliyorum.
İyi Geceler Dilerim.
Teşekkürler abi. :bhr: Gelecek hafta için bol şans, bu hafta kıl payı kaçırdın final puanını. Güzel bir seçim ile gelecek hafta zirvede yer alabilirsin yeniden. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Bu tek benim yaptığım bir şey değil ki bundan önce de bu tarz söylemlerim çok azdı, bu haftaki şarkım beklediğini bulamadı ki dediğin gibi zevk meselesi işte, bende kendi zevklerime göre yorum yapıyorum. Geçtiğimiz hafta kendi şarkılarımı diğer rakiplerine kıyasla kötülediğim de olmuştu.
Zevkler ve renkler meselesini biraz göz ardı etmişsin gibi gelmişti açıkçası yorumlarını gördükten sonra ama bunun farkında olarak yapıyorsan sorun yok, abarttığını düşündüğüm için belirtmek istedim sadece. :D
Aaa sana yeter bee kütük kafa :A :A :A
Evine göndereceğiz Serdar'ı kütükler olarak. :Z :A @MasacRE

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Zevkler ve renkler meselesini biraz göz ardı etmişsin gibi gelmişti açıkçası yorumlarını gördükten sonra ama bunun farkında olarak yapıyorsan sorun yok, abarttığını düşündüğüm için belirtmek istedim sadece. :D

Evine göndereceğiz Serdar'ı kütükler olarak. :Z :A @MasacRE
Ha ekstradan bugün çok abartılı yorumlar da yazdım, onlara da denk gelmiş olabilirsin :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Tarkan - Bir Oluruuz Yolunda | 386
Teoman - Gönülçelen | 351
Hadise - Prenses | 339

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor | 337
Merve Özbey - Kül | 326
İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin | 320

@Tolstoyevski Zaten hak ediyordu farklı bişiler denemedikçe bu ayarda gitmeli :A

@Silinmiş Üye @slhttnmtl tebrikler puan alan her şarkıcı hak etmiştir gerisi müzik zevki :A

@The_Erinch @denizz19 @xBUGRAx Puan alanlardan sonra en iyiler sıralanmıslar biriniz puan alsın isterdim :A

@mrt-06 Eleneceini düşünmüyordum :( @kerem @Emre Ozansoy güzel sonuclardı yine yeni haftaya bulusuruz :Z :Z :Z
Biz marjinal değiliz bize puan vermezler. :A @Silinmiş Üye

C2069D46-E7D4-40AD-ADD6-2B24E1498107.jpeg