Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hatalı olmasanız teklifte bulunmazdınız diye yeni bir polemik konusu açayım.:A
george GIF

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
@cehennet Bugün müsait olduğun zamanı söyle. Ben 19.00 öncesi pek müsait değilim bugün. Ayrıca sen gittikten sonra seni haksız çıkarmaya falan çalışmadık. @Cervantes'le de bu yarışma öncesi çok konuşmuşluğum yok senin ne kadar samimiyetin varsa benim de o kadar var. Dün de ben 1 aylık üyeyim ondan seni savundular tarzı bir şey dedin ama ne alakası var? Mesajlar ortada isteyen istediği gibi yorum yapar bence kimse ban ayıp olmasın diye beni haksızken savunmaz ki ben hayatımda böyle şeylere çok karşı bir insanım ve eleştiriye de açığım. Zaten bu yüzden de dün orta yolu bulup son 6 kutudan devam edelim dedim. Kusura bakma da belki de başka bir sunucu olsa orada konuyu kapatırdı ben dün 22.15'te dışarı çıkmaya kendimi planladığım halde sırf sen de kırılma diye olayı uzattım.
Kısacası 19.00 sonrası müsaitim senin de müsait olduğun bir vakit yarışırız.
Dün detaylı okumamışdım, demek ki yeni üyeyim ondan böyle oldu vs vs denmiş.
@Cervantes 'e gelince, @cehennet onun kutlama konusunu açacak kadar samimiyeti ve sohbeti var demekki aralarında ve bizde bu yarışma sayesinde @Cervantes ile kaynaştık. Kendisi yarışmayı en başından beri kaçırmayan en sadık izleyicimiz ve konu hakkında yorum yapması kadar doğal birşeyde yok. Uzun ve detaylı bir şekilde yaklaşmış olaya. Şu bunla yakındır diye böyle yazmıştır gibi imalar olmuşsa garip bir durum olmuş.

Benim şimdi çıkmam gerekiyor. Geldiğimde yeni polemikler olmasın :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Dün detaylı okumamışdım, demek ki yeni üyeyim ondan böyle oldu vs vs denmiş.
@Cervantes 'e gelince, @cehennet onun kutlama konusunu açacak kadar samimiyeti ve sohbeti var demekki aralarında ve bizde bu yarışma sayesinde @Cervantes ile kaynaştık. Kendisi yarışmayı en başından beri kaçırmayan en sadık izleyicimiz ve konu hakkında yorum yapması kadar doğal birşeyde yok. Uzun ve detaylı bir şekilde yaklaşmış olaya. Şu bunla yakındır diye böyle yazmıştır gibi imalar olmuşsa garip bir durum olmuş.

Benim şimdi çıkmam gerekiyor. Geldiğimde yeni polemikler olmasın :A

Dün akşam konuşmalar bittikten sonra konuyu tekrar açmanıza dedim ben. Cervantes yada başkası önemli değil. @Cervantes ile aram iyi fikirlerine saygı duyuyorum. Fikrini söylediği için eleştiride de bulunmadım. Ama ben gittikten sonra tekrar aynı konuyu açmanıza alındım dedim. Sen mesajları tam okumamışsın dediğin gibi.:A

Dün akşam herkese fikrini sordum dedi @xdragxx Ama kimse cevap vermedi. Kendi arkadaşların geldi cevap verdi dedim. Kimseyi tanımıyorum dedim. Kastettiğin ile hiç alakası yok.:X

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dün akşam konuşmalar bittikten sonra konuyu tekrar açmanıza dedim ben. Cervantes yada başkası önemli değil. @Cervantes ile aram iyi fikirlerine saygı duyuyorum. Fikrini söylediği için eleştiride de bulunmadım. Ama ben gittikten sonra tekrar aynı konuyu açmanıza alındım dedim. Sen mesajları tam okumamışsın dediğin gibi.:A

Dün akşam herkese fikrini sordum dedi @xdragxx Ama kimse cevap vermedi. Kendi arkadaşların geldi cevap verdi dedim. Kimseyi tanımıyorum dedim. Kastettiğin ile hiç alakası yok.:X
Cervantes zaten gece baştan sona okudu merak etme ben demesem o yine fikrini söylerdi :A
@serhatt ve @Özgür forumda sevdiğim üyeler ama benim onlarla ne kadar aram varsa senin de vardır merak etme :A Ki zaten bu arkadaşlar da herhalde bana ayıp olmasın diye beni savunacak değillerdir yani :A

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok daha fazla hep aynı şeyleri konuşuyoruz.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Cervantes zaten gece baştan sona okudu merak etme ben demesem o yine fikrini söylerdi :A
@serhatt ve @Özgür forumda sevdiğim üyeler ama benim onlarla ne kadar aram varsa senin de vardır merak etme :A Ki zaten bu arkadaşlar da herhalde bana ayıp olmasın diye beni savunacak değillerdir yani :A

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok daha fazla hep aynı şeyleri konuşuyoruz.

@Özgür zaten bana hak verdi. Kimse sana hak vermedi diyemezsiniz. Aklıma gelince yazayım dedim:A

Aklınıza geldikçe alıntı yapmazsanız uzamaz konu:A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Özgür zaten bana hak verdi. Kimse sana hak vermedi diyemezsiniz. Aklıma gelince yazayım dedim:A

Aklınıza geldikçe alıntı yapmazsanız uzamaz konu:A
Benim gördüğüm kadarıyla ilk mesajında eee ne var bunda açılır tarzı bir şey dedi :A
Sonra da ben yarışsam ve böyle olsa bir şey demezdim ama sen öyle düşünüyorsan bi şey diyemem dedi :A
Cevap vermeyecektim ama sanki yalan atıyormuşum gibi Özgür bana hak verdi dediğin için cevap vermek durumundayım :A
Neyse görüşürüz 19.00'da :A

• Beğendim
Reactions: Özgür

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Benim gördüğüm kadarıyla ilk mesajında eee ne var bunda açılır tarzı bir şey dedi :A
Sonra da ben yarışsam ve böyle olsa bir şey demezdim ama sen öyle düşünüyorsan bi şey diyemem dedi :A
Cevap vermeyecektim ama sanki yalan atıyormuşum gibi Özgür bana hak verdi dediğin için cevap vermek durumundayım :A
Neyse görüşürüz 19.00'da :A

Hak verebilirim sana da. Bir şey diyemem demişti diye hatırlıyorum. Sana yüzde yüz haklı demiyor işte.:A
Neyse sen %100 haklıysan sıkıntı yok. Zaten kendin yanlış anlaşılma olmuş diyorsun ama haklı çıkma çabasındasın. 19:00da görüşürüz.:bhr:

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hak verebilirim sana da. Bir şey diyemem demişti diye hatırlıyorum. Sana yüzde yüz haklı demiyor işte.:A
Neyse sen %100 haklıysan sıkıntı yok. Zaten kendin yanlış anlaşılma olmuş diyorsun ama haklı çıkma çabasındasın. 19:00da görüşürüz.:bhr:
Öyle bir amacım olsa niye yarışmayı ordan tekrar alayım ki :A Neyse kısacası benim vicdanım rahat ama %100 memnuniyet için 19.00'da kaldığımız yerden devam edeceğiz görüşürüz :A

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
yarışma konusunda bulunmadığımdan yorumda bulunmayacağım. @cehennet bence Hamdi beyin komplosuna uğramışsın :A şaka bir yana bazen yanlış anlaşılmalar çıkabiliyor yarışmalar da yada başka konularda o açıdan bence kimse kimseyi kırmasın bazen bu tarz anlaşmazlıklar çıkabiliyor mühim olan o anlaşmazlıklarda karşılıklı diyalog kurmayı başarmak @xdragxx @Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
yarışma konusunda bulunmadığımdan yorumda bulunmayacağım. @cehennet bence Hamdi beyin komplosuna uğramışsın :A şaka bir yana bazen yanlış anlaşılmalar çıkabiliyor yarışmalar da yada başka konularda o açıdan bence kimse kimseyi kırmasın bazen bu tarz anlaşmazlıklar çıkabiliyor mühim olan o anlaşmazlıklarda karşılıklı diyalog kurmayı başarmak @xdragxx @Dosi

Teşekkürler @Turkuazz Bende artık açmak istemiyorum o konuyu.:bhr:

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Arkadaşlar lütfen görüşünüzü belirtin. Bu sorunun cevabı Bilemedim ki? Açalım gitsin yaa. @xdragxx olduğu vakit sizce 1 kez daha sormam gerekir miydi?

Yeniden konu açılsın istemiyorum bende görüş belirtmek istedim okudum tüm mesajları bende takip eden biriyim yarışmacı ikilemde yada kararsız kalınca buna benzer yorum olunca sen genelde son kararınmı diye sorarsın bence burda da sormalıydın :D zaten @Dosi de son kararın demeden açamayız diye yorumu var ki bence son kararınmı diye sormalıydın :D

• Beğendim

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yeniden konu açılsın istemiyorum bende görüş belirtmek istedim okudum tüm mesajları bende takip eden biriyim yarışmacı ikilemde yada kararsız kalınca buna benzer yorum olunca sen genelde son kararınmı diye sorarsın bence burda da sormalıydın :D zaten @Dosi de son kararın demeden açamayız diye yorumu var ki bence son kararınmı diye sormalıydın :D

Konuyu tekrar açmayalım Melek abla. Şuanlık hallettik problemi. Tabi insanın hevesi kaçınca o kötü oluyor.:(

• Beğendim
Reactions: Angelica