1.000. Mesajımı Yazdım. 1000'ler + 2000'ler Kulübündeyim🥂

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,979
Puanı
710

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Irmakcım, ilk geldiğinde kendini tanıt dediğimde atarlanmıştın ama bugünlere geldik..
Foruma yeni gelenlere her zaman önem veriyorum, son derece girişken, sohbeti seven ve birçok konuda sözü olan biri olarak hayatımıza girdin..
Daha nice mesajların olsun, fikirlerin tükenmesin..
Memleketlim 🥰

İyi Eğlenceler, İyi Forumlar Diliyorum 🤗🤗🤗 @cehennet

Atarlanma sebebim sen değildin. Kusura bakma o gün için tekrardan. 3 kişi 1 saat içerisinde bana konu aç deyince biraz çekindim. Oydu sebep.:bhr:

Teşekkürler Erinçcim. (Yaşlı hissetne diye abi demiyorum:A) Hep beraber inşallah. Bol bol izmit dedikodu yapacağımız nice güzel mesajlarımız olsun.:Z

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,979
Puanı
710
Senin izindeyiz diyelim. Senden beter olamayız. Uçan sineğin kanadı parlak diye ona bile koşuyorsun sen:A @xemrexxx @EmreCan
------

Senin. Konuda biriyle flörtleşiyordun forumdan. Gördüm.:A
Serhat : Senden hamileyim demişti sanırım :F@serhatt doğru hatırlıyorum değil mi :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,201
Puanı
1,060
Senin izindeyiz diyelim. Senden beter olamayız. Uçan sineğin kanadı parlak diye ona bile koşuyorsun sen:A @xemrexxx @EmreCan
------

Senin. Konuda biriyle flörtleşiyordun forumdan. Gördüm.:A
Ben seçici bir insanım ve güzel alımlı çalımlı olduğum için tüm parlaklar benim peşimde, ben onların değil. :A

Herkes benimle flört etmek istiyor bunlara alış. :A Senin gözünden de bir şey kaçmıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Bende öyle tamamen izlemiyorum. Televizyon açık kalıyor işte odada. 2-3 iş dışında bağımlı değilim yani. Biliyorum manasında dedim.:A
Resmen bu konuda bensin, Televizyonda izlemeye çalışsam yine odaklanamıyorum ondan izleyebileceğim kadarını (çok sevdiklerim) internete atıyorum artık. :A

• Harika
Reactions: cehennet

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,201
Puanı
1,060

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ben seçici bir insanım ve güzel alımlı çalımlı olduğum için tüm parlaklar benim peşimde, ben onların değil. :A

Herkes benimle flört etmek istiyor bunlara alış. :A Senin gözünden de bir şey kaçmıyor. :A

Konuya girince her yerde mesajlarınız var. Görmemek için konuya girmemek lazım. Bir ara Nihal'in Bihter'e anlattığı gibi anlat o geceyi :A