eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

Nirvana hit şarkıydı bu yarım hit :A İkinci haftadan sonra hit şarkılarıyla devam edeceğim :D
Biraz erken harcamışsın o zaman. Ben erkek popçuları pek sevmiyorum ama forum sevebilir. Bol şans. :D

Sırayla temponun ne alakası var? :A

Ayrıca Eurovision'da o güne kadarki Türkiye'nin en iyi ikinci derecesini aldı o şarkı. Eurovision'daki ilk 16 yılımızdaki en iyi 3. derece aynı zamanda. :A
Çok alakası var. O zamanlar 17-18 ülkenin yarıştığı bir yarışmada ülkemiz için en iyi 3. derece de olsa ilk 10'a girememek başarı değildir kesinlikle. MFÖ başarılı bir grup olsa da Eurovision şarkıları çok iyi değildi. Klips ve Onlar veya Beş Gün Önce On Yıl Sonra gibi sadece Eurovision için kurulmuş amatör grupların elde ettikleri dereceleri bile elde edemediler. :A

Biraz erken harcamışsın o zaman. Ben erkek popçuları pek sevmiyorum ama forum sevebilir. Bol şans. :D

Çok alakası var. O zamanlar 17-18 ülkenin yarıştığı bir yarışmada ülkemiz için en iyi 3. derece de olsa ilk 10'a girememek başarı değildir kesinlikle. MFÖ başarılı bir grup olsa da Eurovision şarkıları çok iyi değildi. Klips ve Onlar veya Beş Gün Önce On Yıl Sonra gibi sadece Eurovision için kurulmuş amatör grupların elde ettikleri dereceleri bile elde edemediler. :A
Anlaşamıyoruz ben ritim olarak temposu yüksek, eğlenceli şarkı diyorum. :A

Büyük başarı değil ama kötünün iyisi. Zaten MFÖ'nün de ilk yılları o zamanlar. "Diday Diday Day" benim de kişisel olarak en sevdiğim şarkılarından biri değil ama yine de başka biri yarışsa da kesin 12+ puan verirdim geçen hafta. :A Sude ise en sevdiğim şarkılarından biri bu arada. Spotify listemde her daim yeri olan bir şarkı. :Z

Not: Diğer Eurovision şarkısı Sufi listemde yok. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
EyzEkniW8AEifaO.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Slowe şarkıları sevmiyorum kardeşim 90'lar hareketli müzikler daha iyi.Puanım yüksek olur umarım

• Güldürdün
Reactions: denizz19
Slowe şarkıları sevmiyorum kardeşim 90'lar hareketli müzikler daha iyi.Puanım yüksek olur umarım
Doğancım kadının slow şarkılarını nasıl atabilirim zaten 15 şarkıya ihtiyacım var slowlar çıkarsa ne kullanacağım hareketliler için güzel puanını beklerim :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Doğan
Doğancım kadının slow şarkılarını nasıl atabilirim zaten 15 şarkıya ihtiyacım var slowlar çıkarsa ne kullanacağım hareketliler için güzel puanını beklerim :A
Slowlar çıkarsa türküler var onlarda güzel.Kardeşim.Bende senden puan beklerim zamanı gelirse.Benide jüri yaptılar inş veririz güzel puan.Ben senlen hiç muhabbetimde yoktu yarışma başladı muhabbet etmeye başladık :A 1 Yıl olcak

• Güldürdün
Reactions: denizz19
Slowlar çıkarsa türküler var onlarda güzel.Kardeşim.Bende senden puan beklerim zamanı gelirse.Benide jüri yaptılar inş veririz güzel puan.Ben senlen hiç muhabbetimde yoktu yarışma başladı muhabbet etmeye başladık :A 1 Yıl olcak
Ben foruma pek gelmiyorum :A Twitter alemindeyim daha çok. Selam ben Deniz memnun oldum erkeğim :A 29 yaşındayım. :D Tarih ve Sosyal Bilgiler öğretmeniyim :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Doğan
Ben foruma pek gelmiyorum :A Twitter alemindeyim daha çok. Selam ben Deniz memnun oldum erkeğim :A 29 yaşındayım. :D Tarih ve Sosyal Bilgiler öğretmeniyim :A
Bende Doğan kardeşim bende daha çok tiktok facebook ıntegram takılrım.Merhaba bende memnun oldum tanıştığım için kardeşim.Facen var mı? :A