TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aynen kırmızı takımın yararına oldu, pek oyun kaybedeceklerini düşünmüyorum şimdilik hayırlısı. :A
Birebir de artık kırmızılar en başta birbiri ile kapışır ama mecburi :A bakalım neler olacak. Mavilerin darbe yemesi iyi oldu. Dora zaten granti sayı. Dün biraz zorladı ama ilerlemedi neyseki :A şaka maka mavilerin son 2 erkek oyuncusundan oldu :eek:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Birebir de artık kırmızılar en başta birbiri ile kapışır ama mecburi :A bakalım neler olacak. Mavilerin darbe yemesi iyi oldu. Dora zaten granti sayı. Dün biraz zorladı ama ilerlemedi neyseki :A şaka maka mavilerin son 2 erkek oyuncusundan oldu :eek:
Dora’yı inşallah bu hafta potaya sokarlar da gider her ne olursa olsun gitmesi gerek artık, zaten SMS olarak da zayıf bir isim. :A

Arada sürprizler yapabiliyor aynen :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dora’yı inşallah bu hafta potaya sokarlar da gider her ne olursa olsun gitmesi gerek artık, zaten SMS olarak da zayıf bir isim. :A

Arada sürprizler yapabiliyor aynen :A
Yani hep kırmızılar alırsa mecbur gider ama Berkay ilerde alırsa kendisi Aleyna der gibi :A
Geçen hafta Dora Aleynaya laf etmişti gülmüştü oda hiç hoşuma gitmemişti
Steven çok yerde de hata yaptı. Zamanında Merve ve Sergen açık açık kırmızıların dedikodusunu yapmış olmasına rağmen konseyde alakası bile yokken birden diğer Aleynaları kötüleyip, Merve ve Sergen asla karşı takım hakkında konuşmadı falan demişti

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ayşe ve Dora aday olup o Poyraz dermi sence? :A
Der bence. Geçen Steven’ın adını verirken de “karşı takımda rakip gördüğüm iki isimden biri” lafına benzer bir şey demişti. :A Poyraz’ın SMS’ine güvenip de söyleyebilir ismini ben Aleyna’yı söyleyeceğini asla düşünmüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Der bence. Geçen Steven’ın adını verirken de “karşı takımda rakip gördüğüm iki isimden biri” lafına benzer bir şey demişti. :A Poyraz’ın SMS’ine güvenip de söyleyebilir ismini ben Aleyna’yı söyleyeceğini asla düşünmüyorum. :A
Potada olmayacağı garanti olunca evet der ama onu deyip sonra kendide girme durumu olacağı için demez. Yani adı söylenmeyen ve son dokunulmazlığı alan isimler çok şanslı :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Potada olmayacağı garanti olunca evet der ama onu deyip sonra kendide girme durumu olacağı için demez. Yani adı söylenmeyen ve son dokunulmazlığı alan isimler çok şanslı :A
Steven da SMS birincisiydi geçen hafta ona rağmen söyledi bilemiyorum artık. Berkay her iki tarafla da yakın olduğu için ne yapacağı pek tahmin edilemiyor. :A Geçen Dora’yı söyleyeceğim dedikten sonra karar değiştirip Steven’ı potaya sokmuştu. :A

O konuda katılıyorum. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Of ya Poyraz’ı yeniyorduk az kalsın. :( Neyse buna da şükür, kız erkeklere karşı bile harika yarışıyor. 👏🏻

• Üzücü

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maalesef. Poyraz yine Aleyna’nin ismini verecektir...
------

Batuhan’ı söyledi şaşırdım. :F @Dosi
Kendi takımımı diyecektim deyip şov yaptı :A
Bu kadar sevmeyip burda olmasını istemiyorum dediği isimler varken takımını diyecekti he inandık :A

O değilde, Dora ne kadar ballı ya, oturduğu yerden Araba aldı :A
Bence Aleyna'nın annesi ile bu mevzu olmasaydı anneler ile olurdu bu oyun.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Kendi takımımı diyecektim deyip şov yaptı :A
Bu kadar sevmeyip burda olmasını istemiyorum dediği isimler varken takımını diyecekti he inandık :A

O değilde, Dora ne kadar ballı ya, oturduğu yerden Araba aldı :A
Bence Aleyna'nın annesi ile bu mevzu olmasaydı anneler ile olurdu bu oyun.
Herkese inat AlBat’ı savunacağız. :Z

59FA1CA4-D78F-4AAD-A456-7BEA297DC37E.jpeg

Bu kadar kolay olmamalıydı cidden önceden araba kapatma kısmı vardı sonda... :A Kız arkadaşıyla yarışmasının ekmeğini yedi. :A

Ben annelerle olduğunu hatırlıyorum bu sezon. (b)

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkese inat AlBat’ı savunacağız. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 103589

Bu kadar kolay olmamalıydı cidden önceden araba kapatma kısmı vardı sonda... :A Kız arkadaşıyla yarışmasının ekmeğini yedi. :A

Ben annelerle olduğunu hatırlıyorum bu sezon. (b)
Daha önce de araba verildi mi yani bu sezon? (b)
Sevgililer tabiki bilir, bak haksızlık olmuş orda. Ben sesi kısık baktım. Sevgili olayını bilmiyordum :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Daha önce de araba verildi mi yani bu sezon? (b)
Sevgililer tabiki bilir, bak haksızlık olmuş orda. Ben sesi kısık baktım. Sevgili olayını bilmiyordum :A
Bence ödül araba değildi ama net hatırlıyorum bu oyunu. :A

Neredeyse eksiksiz bildi. :A Yarışmayı kazanmış kadar oldu maddi olarak düşünürsek. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam