slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bizim Hikaye'nin finali gibi olmuş. Yeni doğan bebek, mutlu ve huzurlular sonda da uzaklaşıp gidiyor. :bhr: :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İzlemesen daha iyidi. :A
Biraz koptum zaten sonradan. :A Hem iyi oldu, canım dizim aradan 2 yıl geçmesine rağmen hala unutulmamış, hep bir şeylerini çalıyorlar. :bhr:
------

Bir finale daha denk gelince yeniden anladım ki bir dizinin devam etmeyecek olması cidden kötü bir şey...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Fabrika Yapım'dan kurtulması çok iyi, evet. :Z
Ve üstüne bırakmayanın Medyapım gibi bir dev olması. :A Ama çıtayı çok düşürdüler, bundan 2 sezon önce Hazal Kaya'lar, Burak Deniz'ler, Reha Özcan'lar, Özge Özpirinçci'ler, Seray Kaya'lar, Şerif Erol'lar, Buğra Gülsoy'lar... diye uzaar gider. :A Şimdi iyi oyuncular tek Yasak Elma ve Sadakatsiz'de. :A Bu arada o diziye keşke Suna Selen de en azından konuk olarak gelse ne iyi olurdu.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ve üstüne bırakmayanın Medyapım gibi bir dev olması. :A Ama çıtayı çok düşürdüler, bundan 2 sezon önce Hazal Kaya'lar, Burak Deniz'ler, Reha Özcan'lar, Özge Özpirinçci'ler, Seray Kaya'lar, Şerif Erol'lar, Buğra Gülsoy'lar... diye uzaar gider. :A Şimdi iyi oyuncular tek Yasak Elma ve Sadakatsiz'de. :A Bu arada o diziye keşke Suna Selen de en azından konuk olarak gelse ne iyi olurdu.
Medyapım yıldızlarını parlattı, başka yapım şirketleri kullanıyor artık. :( Ne kadar üzücü... Ama ileride tekrar dönerler hem yuvalarına hem de FOX'uma. :love1: :A

Mevhibe Hala'yı özledim. :bhr:

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Medyapım yıldızlarını parlattı, başka yapım şirketleri kullanıyor artık. :( Ne kadar üzücü... Ama ileride tekrar dönerler hem yuvalarına hem de FOX'uma. :love1: :A

Mevhibe Hala'yı özledim. :bhr:
Cidden, kuşlar teker teker uçtu. :( FOX'uma derken bunu senin dediğine inanamadım. :A

O ilk çakma Zeliha Hala'mızdı... :bhr: