Sohbet & Muhabbet Konusu

Tam yaşlar oturmuyor da Edis 56 yaşına gelince şarkı yapsa 🤮 olur. :A Sertab Erener winner. :A

Bu arada kadıncağız geçenlerde story atmış aşı sıram geldi ama aşı yok diye. Kimse çekemiyor, yazık. :A
Yeterrrr Sertab Erener kusucam şimdi :A

Ne yani sırf Edis’ten daha köklü bir kariyere sahip diye her zaman daha iyidir mi demeliyiz. :A Kendi döneminde oldukça kaliteli parçalar üretmiş ona asla itirazım yok ve çok severim ama böyle devam ederseniz soğumam yakındır. :A
Konuyu siz açtınız, ben sonradan müdahale etmek zorunda kaldım. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: 12.Adam and dreamy
Özeldeki mesajlarımızı ifşa etmemi mi istiyorsun? :A

Tabii ki maNga daha iyi. :A
İfşa et de insanlar MVÖ'nün üstünlüğünü görsün. En son MVÖ'nün Manga'yı 4'e katladığı anket atmıştım. :A
Kaliteli bütün müzik dinleyicileri bilir ki MvÖ müzikal kalite olarak çok daha üstündür. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
İfşa et de insanlar MvÖ'nün üstünlüğünü görsün. En son MvÖ'nün Manga'yı 4'e katladığı anket atmıştım. :A
Kaliteli bütün müzik dinleyici bilir ki MvÖ müzikal kalite olarak çok daha üstündür. :A
Bu Şarkı Benim'deki oylar doğrultusunda forumun cevabı net ve açıktır. Senin dahil. :A

Neyse sonuç olarak Sertab Erener > Edis, Martılar>Ben Yaşarım albümü (Bu Dünya hariç :A)
Alıntıladığım mesaj onla ilgiliydi. :A Hem soğuyacağım derken sanırım cidden soğuyor. :A
------

Konunun kökü bende. :A
Sertab'la Edis'i boşverin, yeni konumuz maNga ve Mor ve Ötesi. maNga'ya olan desteklerinizi bekliyoruz. :A
------

Mor ve Ötesi > Manga diye de ekleyelim. :A
Rock haftasında verdiğin oylar tam tersini söylüyor ama. :A

Diyorum ya Manga ergenlere hitap eden bir grup diye. Benim de favori grubum Mangaydı bu yüzden eskiden, Mor ve Ötesi'ni çok sevmezdim ama insanın büyüdükçe müzik zevki de gelişiyor. :A

Sertab'la Edis'i boşverin, yeni konumuz maNga ve Mor ve Ötesi. maNga'ya olan desteklerinizi bekliyoruz. :A
Şu ankete oy kullanın da Manga aradaki farkı kapasın biraz. :A
Ekran Resmi 2021-04-29 02.19.00.png

Mor ve Ötesi > Manga diye de ekleyelim. :A
------

Açıkçası bu benim için zor bir soru. Manga’nın daha çok şarkısını seviyorumdur fakat Bir Derdim Var tüm maNga şarkılarından daha iyi. Düşünmem lazım :A

Açıkçası bu benim için zor bir soru. Manga’nın daha çok şarkısını seviyorumdur fakat Bir Derdim Var tüm maNga şarkılarından daha iyi. Düşünmem lazım :A
Mor ve Ötesi'nin çoğu şarkısını dinlemediğin için öyle geliyordur... En basitinden sadece Dünya Yalan Söylüyor albümünü dinleyerek aradaki farkı anlayabilirsin. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy
Diyorum ya Manga ergenlere hitap eden bir grup diye. Benim de favori grubum Mangaydı bu yüzden eskiden, Mor ve Ötesi'ni çok sevmezdim ama insanın büyüdükçe müzik zevki de gelişiyor. :A

Şu ankete oy kullanın da Manga aradaki farkı kapasın biraz. :A
Ekli dosyayı görüntüle 101855
BŞB bitince senin de ergenliğin mi bitti? :A

Ben ergen değilim bu arada, genele bakarsak maNga'nın fanlarının yaş ortalaması yüksek. Yeni nesle hitap etmiyorlar çünkü. :A

Bir Derdim Var efsanedir ama tüm maNga şarkılarından daha iyidir demek fazla iddialı oldu ki Cevapsız Sorular'la yarışan sendin diye hatıtlıyorum. :A

Ben ergen değilim bu arada, genele bakarsak maNga'nın fanlarının yaş ortalaması yüksek. Yeni nesle hitap etmiyorlar çünkü. :A
Diğer iki gruba kıyasla ergen grubu diyorum zaten. :A
Bir Derdim Var efsanedir ama tüm maNga şarkılarından daha iyidir demek fazla iddialı oldu ki Cevapsız Sorular'la yarışan sendin diye hatıtlıyorum. :A
Bir Derdim Var gibi bir efsaneyle kıyaslanan şarkıya bak...

• Güldürdün
Reactions: EmreCan
Mor ve Ötesi'nin çoğu şarkısını dinlemediğin için öyle geliyordur... En basitinden sadece Dünya Yalan Söylüyor albümünü dinleyerek aradaki farkı anlayabilirsin. :A
Ben o albümü hiç dikkatlice dinlemedim. Bir Derdim Var, Cambaz, Sevda Çiçeği ve klipsizlerden Serseri çok iyi onları hatırlıyorum. :A

Aralarında uçurum yoktur bence maNga’yla. :A
BŞB bitince senin de ergenliğin mi bitti? :A

Bir Derdim Var yerli rock tarihinin en kaliteli grup şarkısı bence. :A

Aynen onla yarışmıştım BDV kapılır diye onu seçmek zorunda kalmıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Ben o albümü hiç dikkatlice dinlemedim. Bir Derdim Var, Cambaz, Sevda Çiçeği ve klipsizlerden Serseri çok iyi onları hatırlıyorum. :A

Aralarında uçurum yoktur bence maNga’yla. :A
Bir tane de ben şarkı bırakayım albümden o zaman :A

Şöyle ki Manga'nın popüler şarkıları dışında 2-3 tane daha güzel şarkısı ya var ya yoktur. Ama Mor ve Ötesi'nin çok bilinmeyen harika şarkıları var. Yoksa iki grubun en popüler şarkılarını kıyaslarsak bence de o kadar fark yok. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy