Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sizce İrfan Can verimli olacak mı gençler??

Pelkas,Mesut,İrfan Can nasıl bir varyasyonlar düşünüyorsunuz?

@HeisenBerg @xdragxx @12.Adam @bazinga
Seneye Ozan'ın yerine faydalı olacaktır. Bu sezon doğrudan ilk 11 oyuncusu olacağını sanmıyorum. Tabii yine de ciddi süre alacaktır. Gustavo - Pelkas - Mesut - Ozan dörtlüsünden birinin oynamadığı durumda joker olarak devreye girecektir...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seneye Ozan'ın yerine faydalı olacaktır. Bu sezon doğrudan ilk 11 oyuncusu olacağını sanmıyorum. Tabii yine de ciddi süre alacaktır. Gustavo - Pelkas - Mesut - Ozan dörtlüsünden birinin oynamadığı durumda joker olarak devreye girecektir...
Adaşın diye mi Ozan'ı bu kadar çok seviyorsun? :A Bu Ozan'ı hayli hayli keser :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adaşın diye mi Ozan'ı bu kadar çok seviyorsun? :A Bu Ozan'ı hayli hayli keser :A
Bu sezon Altay'dan sonra takımın en iyisi olduğu için seviyorum. :A (Gustavo ve Yunanistan'ı da yakınlarına ekleyebiliriz. :A)

Ozan'ı nasıl gözden çıkarabildiğinizi anlamıyorum. Takımla tek maça çıkmamış, üstelik uzun süredir sakat olan adam takımın en çok asist yapan, sene sonunda 20 milyon euro civarına satmaya planladığımız adamı mı kesecek? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu sezon Altay'dan sonra takımın en iyisi olduğu için seviyorum. :A (Gustavo ve Yunanistan'ı da yakınlarına ekleyebiliriz. :A)

Ozan'ı nasıl gözden çıkarabildiğinizi anlamıyorum. Takımla tek maça çıkmamış, üstelik uzun süredir sakat olan adam takımın en çok asist yapan, sene sonunda 20 milyon euro civarına satmaya planladığımız adamı mı kesecek? :A
Son maçlarda ciddi anlamda kötü Ozan bana göre :A Yoksa takımda en sevdiğim futbolcular arasında kendisi ama kesik yemesi biraz toparlanmasını sağlar bana göre :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son maçlarda ciddi anlamda kötü Ozan bana göre :A Yoksa takımda en sevdiğim futbolcular arasında kendisi ama kesik yemesi biraz toparlanmasını sağlar bana göre :A
Hem yanındaki hem hücumdaki partneri sakat olduğundan olabilir mi acaba son haftalardaki form düşüklüğü? :A Yine de kötü olduğuna katılmıyorum, takım genel olarak iyi değil son maçlarda çabalıyor yine ama yetmiyor...

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hem yanındaki hem hücumdaki partneri sakat olduğundan olabilir mi acaba son haftalardaki form düşüklüğü? :A Yine de kötü olduğuna katılmıyorum, takım genel olarak iyi değil son maçlarda çabalıyor yine ama yetmiyor...
Ocak'tan beri pek beğenmiyorum ben :A Bilmiyorum Gustavo-İrfan orta sahası özellikle görece kolay maçlarda daha etkili olur gibi. Gustavo-Ozan bana biraz defansif geliyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ocak'tan beri pek beğenmiyorum ben :A Bilmiyorum Gustavo-İrfan orta sahası özellikle görece kolay maçlarda daha etkili olur gibi. Gustavo-Ozan bana biraz defansif geliyor.
Gustavo - İrfan gelecek sezonki ikilimiz olacağı için daha etkili olması en büyük temennimiz tabii ki ama bu sezon öyle toplara girileceğini sanmıyorum zorunlu durumlar ve rotasyon haricinde. :A

• Güldürdün
  • Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gustavo - İrfan gelecek sezonki ikilimiz olacağı için daha etkili olması en büyük temennimiz tabii ki ama bu sezon öyle toplara girileceğini sanmıyorum zorunlu durumlar ve rotasyon haricinde. :A
Yalnız tamam Ozan'ı da iyi paralara satmak istiyoruz da bence İrfan'ın piyasası Ozan'a göre daha fazla onu düşün bir de :A Bu sene ŞL'de fena değildi Avrupa kulüplerinin ilgisi de vardı malum yani İrfan da bence öyle yedek olmaz :A
Baklava 4-4-2'sine geçer miyiz bilmiyorum ama bizde tutmaz onu biliyorum :A

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
  • Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnız tamam Ozan'ı da iyi paralara satmak istiyoruz da bence İrfan'ın piyasası Ozan'a göre daha fazla onu düşün bir de :A Bu sene ŞL'de fena değildi Avrupa kulüplerinin ilgisi de vardı malum yani İrfan da bence öyle yedek olmaz :A
3-4 ay sonra satarız diyorsan onu hiç sanmıyorum. Oynatmak için aldık çünkü, seneye banko 11 oynar zaten. Satılacaksa da 1-2 sene oynattıktan sonra satılır. :A

Bu sezon zaten 16 maç kalmış. İki tanesinde daha oynamayacağı kesin geriye 14 maç kalıyor. İlk 3-4 maç ısınma maçı olarak sonradan girecektir. Geriye zaten 10 maç bir şey kalıyor. Onlarda da ilk 11'e girmiş girmemiş pek bir önemi yok. :A Ama bu sezon satılmak istenen Ozan'ı yedeğe çekmek çok kötü bir karar olur. Kendi takımında yedeğe çekilen adamı 10 milyon euro üzerine satamazsın kolay kolay. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3-4 ay sonra satarız diyorsan onu hiç sanmıyorum. Oynatmak için aldık çünkü, seneye banko 11 oynar zaten. Satılacaksa da 1-2 sene oynattıktan sonra satılır. :A

Bu sezon zaten 16 maç kalmış. İki tanesinde daha oynamayacağı kesin geriye 14 maç kalıyor. İlk 3-4 maç ısınma maçı olarak sonradan girecektir. Geriye zaten 10 maç bir şey kalıyor. Onlarda da ilk 11'e girmiş girmemiş pek bir önemi yok. :A Ama bu sezon satılmak istenen Ozan'ı yedeğe çekmek çok kötü bir karar olur. Kendi takımında yedeğe çekilen adamı 10 milyon euro üzerine satamazsın kolay kolay. :A
Bilemiyorum :A En iyisi takım için hangisi faydalı olacaksa o oynasın ama takımda İrfan varken de ondan da yararlanmak gerekir bence :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060
@bazinga aykut un gönlündeki ideal diziliş 4-2-3-1 :A
------

Sizce İrfan Can verimli olacak mı gençler??

Pelkas,Mesut,İrfan Can nasıl bir varyasyonlar düşünüyorsunuz?

@HeisenBerg @xdragxx @12.Adam @bazinga
Bence yararlı olmaması için hiçbir sebep yok.Erol hariç @xdragxx :A
Bu kadroya son ekleme @bazinga nın ve benim gözağrımız son bir viscaa.. eklemesi olursa kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olur.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sinirden ne yapacağımı bilemiyorum. Ben sıradan bir taraftar olarak ekim ayından beri bu adamdan olmaz derken siz bu kulüpte bunu nasıl göremiyorsunuz cidden yazıklar olsun.
Karizma desen karizma yok taktik desen taktik yok bu adamın neyi için 5-6 ay beklediniz? Tamam beklediniz niye kovmuyorsunuz? Allah'a emanet ediyorum hepinizi 1 gram hakkım varsa haram olsun.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sinirden ne yapacağımı bilemiyorum. Ben sıradan bir taraftar olarak ekim ayından beri bu adamdan olmaz derken siz bu kulüpte bunu nasıl göremiyorsunuz cidden yazıklar olsun.
Karizma desen karizma yok taktik desen taktik yok bu adamın neyi için 5-6 ay beklediniz? Tamam beklediniz niye kovmuyorsunuz? Allah'a emanet ediyorum hepinizi 1 gram hakkım varsa haram olsun.
@Tolstoyevski toteminin yüzünden atamadık

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Üzügünüm gençler sizden daha iyi niyetliydim ama gerçekten Erol ile olmayacak.
29218414919082 tane transfer yaptık.
Sosa,Mesut gibi adamlar ilk 11 de...

291082103 tane korner
210491 frikik kullandık.........Hiçbirşeyyyyyy yok...

Survivor izleyemde rahatlayam

Bence Bayan basketboolunu takip edin size tavsiyem.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Üzügünüm gençler sizden daha iyi niyetliydim ama gerçekten Erol ile olmayacak.
29218414919082 tane transfer yaptık.
Sosa,Mesut gibi adamlar ilk 11 de...

291082103 tane korner
210491 frikik kullandık.........Hiçbirşeyyyyyy yok...

Survivor izleyemde rahatlayam

Bence Bayan basketboolunu takip edin size tavsiyem.
Takımda Kadıköy fobisi var stad değişmeyi

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Attık havluyu yine Şubat ayında. Yönetimden sportif direktörüne, sportif direktöründen hocasına herkes hatalı. Bana göre en suçsuz yine taraftarlar ve sahadakiler. Baştan düğme yanlış iliklendi. Neyse ki başkanlığa aday olmaya yüzü dahi olmayacak sezon sonu.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Attık havluyu yine Şubat ayında. Yönetimden sportif direktörüne, sportif direktöründen hocasına herkes hatalı. Bana göre en suçsuz yine taraftarlar ve sahadakiler. Baştan düğme yanlış iliklendi. Neyse ki başkanlığa aday olmaya yüzü dahi olmayacak sezon sonu.
Sen öyle san. Troll ordusu tt açar mavi gözlüsünü üzmezler :A