Show Alev Alev - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çelebi aslında tam beğendim erkek karakteri. Karizmatik, işinde güçlü ve giyinmesi biliyor. Fakat delikanlı değil. Karısını döven adam delikanlı değildir. Kendisinin böyle bir kötü tarafı olmasa ölümüne desteklerdim onu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok iyi bir bölümdü 2 buçuk saat su gibi aktı gitti. Her şey kötüye gidiyor derken Cemre'nin son hamlesiyle sonunda Çelebi'nin de kaybettiğini gördük çok şükür. :Z Tomris'in de köşede durmayı bırakıp oyuna girmesi iyi oldu. Fragman da yine bol olaylı görünüyor ama ben hala Çiçek'in gerçek kimliğinin bu kadar çabuk ortaya çıkacağını (İskender dışında) düşünmüyorum. Neyse merakla bekliyoruz. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çok iyi bir bölümdü 2 buçuk saat su gibi aktı gitti. Her şey kötüye gidiyor derken Cemre'nin son hamlesiyle sonunda Çelebi'nin de kaybettiğini gördük çok şükür. :Z Tomris'in de köşede durmayı bırakıp oyuna girmesi iyi oldu. Fragman da yine bol olaylı görünüyor ama ben hala Çiçek'in gerçek kimliğinin bu kadar çabuk ortaya çıkacağını (İskender dışında) düşünmüyorum. Neyse merakla bekliyoruz. :Z
Ali'ye çok sinir oldum, insan Çiçek'e bir sarılır. Hemencecik kıza hesap sormak nedir. Odun...

Muhtemelen sansürlenmiştir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ali'ye çok sinir oldum, insan Çiçek'e bir sarılır. Hemencecik kıza hesap sormak nedir. Odun...

Muhtemelen sansürlenmiştir. :A
O da şoktan ne diyeceğini şaşırdı anlamak lazım. Onun uğruna haftalarca üzüldü ve hatta adam öldürmeye teşebbüs etti ne yapsın. Zaten sonradan yeniden eski hallerine döndüler. :A

Puhu'dan izledim sansür yoktu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ah be Çelebi ne olurdu karını dövmesen şimdi deli gibi saflarında yer alırdım. Tam hayran olacağım erkek karakter ama delikanlı değil.