Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,684
Puanı
860
Asya ne yapıyorsunuz ablacım siz? Bu oranlar ne? Artık itirafta geldiğine göre hikaye ne kadar ilerler merak ediyorum.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060

Sadakatsiz 5-10 bölüm bilemedin 1 sezon iyi gider ama Kuruluş Osman öyle olmayacak. İlerleyen haftalarda Kuruluş Osman yeniden özellikle totalde zirveyi alacaktır. :)

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
Kuruluş Osman yakında zirveyi geri alacaktır. Bence Sen Anlat Karadeniz - Diriliş Ertuğrul olayı gibi olacak bu yarış tek fark Sadakatsiz'in AB dizisi olması.

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Genel bir yorum yapalım o halde. Kuruluş Osman maçtan etkilendi bu yüzden haftaya liderliği geri alacaktır. Sadakatsiz'e gelirsek önünde iki yol var ya orijinal senaryoya sadık kalıp dizinin yavaş yavaş reytinglerini düşürecekler ya da kendi senaryolarını yazıp bu reyting başarısını korumaya çalışacaklar. Canım dizim Sen Çal Kapımı'ya gelecek olursak bu oranlara göz göre göre düşürdüler. Kanal ve MF Yapım birçok haklı şikayeti dikkate almıyor, umrunda değil o yüzden normal bu sonuçlar. Haftaya gerçekler ortaya çıkacak diyorlar, yine 3 reyting alırsa final yolu gözükür ve ocak ayında final yapar. İyi ihtimal ise dizinin hafta sonuna alınıp sene sonunu görmesi ama 3 reytingle zor olur. Çoğu şeyin haftaya ve bir sonraki haftaya bağlı olduğunu düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
SÇK batışa devam ediyor. :Z Üstelik bunun uğruna günü değişen Öğretmen son bölümüyle AB'de daha fazla reyting almıştı (ki bu hafta da alabilir çünkü fragman izlenmesi 1 milyonu geçti). Fanlar şimdiden gün değişsin diye sızlanmaya başlamış ama değişse bile en fazla yıl sonunu görecek gibi. Demek ki rakipsiz boşluk reytingleriyle hareket edince sonuç böyle oluyormuş hayrını görsünler şimdi. :A

Güldür Güldür salı kalsa 4+ alabilirdi ama bu haliyle de dolu güne rağmen fena değil.

Pek ilgimi çeken bir dizi olmasa da 90-100 dakikayla bu reytingleri alıp sektöre ders veren Sadakatsiz'e tebrikler. 👏
Günümüz kalsın başarılıyız derler şimdi de gün değişikliği isterler :A Fox'un da çok boş günü var :A

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060
Sadakatsiz torpilli ve kafa kesilen 2.5 saatlik dizilere nazaran 90 dakika yayınlanmasına rağmen 3 grupta da zirvede yer alarak günün en çok izlenen dizisi olmuş. Güzel şeyler de oluyor bazen. :D

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Masa sahnesinden dolayı Sadakatsiz izledim (ilk kez) ama devam etmem diziye.

• İlginç
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: kerem

Sherlock

Süper Mod.